What's new

toptop-planty

G

Guest

zapraszam wszystkich do mojego top topiku - pozdrawiam top :rasta:
:rasta:
 
Last edited:
G

Guest

moja historia zatoczyła koło, i dlatego pokażę Wam jak urosły moje rosliny, mam nadzieję że nie robię tego na darmo pozdro top :)

na pierwszy znak pójdzie White Widow po kolei jak w książce toptopganja :rasta:
jak ktoś chce to zapraszam do czytania - pozdro top
 
Last edited:
R

retbatler

zawsze fajnie dobre planty pooglądać.
krzesło przysuwam i blanta kręce
dupa by siedzieć, by kręcić ręce :D

dawaj te kwiatki :rasta:
 

bogusik2

Member
Top uprawiasz świetne roslinki a ziolko jedno z najlepszych jake paliłęm w zyciu :)
Ten temacik to bedzie jeden wielki bestseller hehe napewno czesto bede zagladac :) pzdr
 
G

Guest

:wave:

Dzieki bro, ze chciales sie z nami podzielic Twoja dobra wibracja:D
Napewno bedzie ciekawie!:D
Niech wszystko co dobre otacza Cie ze wszystkich stron!:D Powodzenia!

16863sunsetewe.jpg

:wave:
 
G

Guest

hej Zielona załoga no to lecimy :)

White Widow - wszystko zrobione w zgodzie z kalendzrzem biodynamicznym Marii Thun
Początek 12 luty 2004r. – o godzinie 17 posiano nasiona na ligninie.
Po 16-20 godzinach nasiona zaczęły pękać.
Dnia 13 i 14 lutego posadzono kiełki do ziemi i 16 lutego wykiełkowały ponad ziemię, na wszystkie 10 nasion wykiełkowało 10 i wszystkie rosną.
Zastosowano ziemię w proporcjach 1:1 ziemia do warzyw najlepsza, jaka jest dostępna ph 5.5-6.5 i biohumus sypki. Czas naświetlania 24h pod żarówką Plantastar 400w OSRAM.

Zdjęcia z dnia 16.02.2004r. :




 
Last edited:
G

Guest

:) DajeszDajesz Bro. Podpisuje sie w pelni sercem wraz z poziomka pod Bogusikiem.
do tej pory czuje ten zapaszek, wystarczy ze zamkne oczy heheh.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witaj bracie ...
zapowiada sie kozacko , bede odwiedzal twoj pokoj i uczyl sie nabierzaco jak sie sadzi i hoduje dobre ziolo ... dla takiego starego sklerotyka , to morze byc dobra szkola sadzenia hehe

POWODZENIA
 
G

Guest

top-top, a moglbys cos powiedziec o temperaturze w boxie, czym ty je karmisz na vegu i flo oraz ilu litrowe donice to sa?

pewnie jestem upierdliwy ale warto wiedziec, bo nie zawsze chce sie czlowiek uczyc tylko na swoich bledach, czasem warto sciagnac pomysl od innych ;)

Bedzie dobra trawa, pzdr shaman! :canabis:
 
G

gelowas

A teraz babka sie nie uda i nastapi klops ;PPP
...a moze KOKOSY?
bede cichym obserwatorem, codziennie przed zasnieciem trzymal kciuki <OK>
 
G

Guest

siema tez bede obserwował tego temata trzeba sie uczyc od najlepszych :)
pzdr
 
G

Guest

I ja, i ja jestem w topicu Topogrodnika :D Czekamy na teksty i fotki...
pozdro1410
 

Azzzzzz

Member
Veteran
No to ja tez sie melduje na obserwacyjnym stanowisku, pamietam twoje roslinki dobrze i czekam z niecierpliwoscia na te monstery. Powodzonka


12505PB210252a.jpg
 
G

Guest

hej, powiem Wam ze nie spodziewałem się takiego zainteresowania, wszystkim dziekuje za miłe przyjęcie, topik będzie zawierał informacje które spisałem podczas uprawy roslin i wszystkie pokazane materiały obrazują coś co było w przeszłości , będzie to opis tego jakie nawozy i w jaki sposób były zastosowane i w jakich ilościach, ponieważ rośliny nie rosna u mnie często ( moze raz na rok z nieraz rzadziej ) nie posiadam jakiejs gigantycznej wiedzy i co za tym idzie bazy danych na temat róznych odmian, wszystko co robię robię dla siebie i na swój własny użytek, nigdy nie miałem do czynienia z handlarzami i takimi tam - jestem zdecydowanie przeciwny, topik powstał ponieważ pytacie na pm co i jak zrobić i dlatego być może w jakimś stopniu pomoże to wam :))), chociaż wydaje mi się ze są na forum osoby znające się doskonale na rzeczy, postaram się odpowiadać na Wasze pytania, zapewne wszyscy pamietacie White Widow i zdjęcia tej rośliny i właśnie ja będę opisywał w tym topiku, zobaczycie ja urosła od początku do końca, powodzenia top :)
 
Last edited:
G

Guest

W dniu 18.02.2004 podlano małą ilością nawozu pokon do roślin zielonych ( ½ nakrętki ) + 4 nakrętki od pokonu biohumusu w płynie + nakrętka dolomitu na 1.5 litra wody mazowszanki o ph 7.2 . Czas naświetlania ustawiono na 18/6 h.
W dniu 20.02.2004 podlano obficie biohumusem około 6-8 nakrętek + woda mazowszanka 2-2.5 litra + dolomit około 3 nakrętek. Zastosowano dodatkowo Co2 ( 20dkg drożdży + 1kg cukru + 2l wody). Rośliny rosną bdb i w ciągu trzech dni urosły 6-8 cm i cały czas przyśpieszają tempo wzrostu. A oto jak wyglądały 20.02.2004r.
Rosliny rasna w 15l doniczkach.






W dniu 21.02.2004 podlano obficie biohumusem 10-12 nakrętek nawozu.
A oto zdjęcia z dnia 22.02.2004:






 
G

Guest

Jest dzień 26.02.2004 rośliny rosną bardzo szybko i są zdrowe i silne,od 21.02.2004 nie podlewałem a dzisiaj przygotowałem nawóz naturalny czyli obornik bydlęcy suszony i dodałem ½ garści do 2 litrów wody, jutro zrobię mieszankę na 5l wody dam szklankę rozpuszczonego obornika ½ garści dolomitu i 0.4l biohumusu w płynie.Zobaczymy jaki będzie efekt. A oto zdjęcia z 26.02.2004.






 
Top