What's new

toptop-planty

M

Mr.TopTop

Siemanko Zielona Załoga !!! No ładnie Wam kwitnie konopia - miło popatrzeć hehe.

28,03,2004 rośliny mają się dobrze i zaczęły kwitnąć, a oto kilka zdjęć.

Pozdr top. :)










 
M

Mr.TopTop

Dzisiaj topy są już widoczne a pozostało jeszcze 8 tygodni do zbiorów, wczoraj spaliłem kilka listków dla sprawdzenia mocy ziela i muszę przyznać że po trzech maszkach ziele pokazało że jest bdb. Oczywiście lampę podnoszę tak aby zachować 50 cm. I podlewam nawozem na kwitnienie+biohumus w małych dawkach ale za to często i myślę że efekt jest lepszy niż dużo i rzadko. Zamieszczam kilka zdjęć z dzisiaj czyli z 03,04,2004.Dzisiaj zapyliłem u każdej rośliny po jednej gałęzi i zlikwidowałem męską roślinę.










 
M

Mr.TopTop

i toptopganja :)))

58369bytoptopganja.jpg

rosliny rosły bardzo szybko - CDN
 
Last edited:
M

Mr.TopTop

ReQuIeM dReAm -dzięki stary za pamięc hehe - mam cichą nadzieję że ganja zawitała do twojego domu - pozdro top :)

5836916265Obraz_012.jpg
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Zapowiada sie TopTop MJ - powodzenia bracie
Tam i nazat - maliny na krzoku wyglondaja smakowicie ;)
ALE masz ZAJEBISTY meter , ja tez se taki zalatwie , bo krzakow to dlugo takich samych nie bede mial hehe (czyt. poczatkujacy jezzdem i potrafie nawet metalowa kulke zpierdolic ...)

p.s.My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół, co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać...

Pozdro i trzymaj tak dalej-gut dzop
 
Last edited:

BReal

Active member
Mr.TopTop said:
ReQuIeM dReAm -dzięki stary za pamięc hehe - mam cichą nadzieję że ganja zawitała do twojego domu - pozdro top :)

5836916265Obraz_012.jpg

Piekne....! Pamietasz moze co to za odmiana? Chociaz mogles juz zapomniec bo z taka iloscia ganjii, mozna czasem zaszybowac za wysoko ^^
 
M

Mr.TopTop

Hej, kilka fotek z kiedyś, pozdro top :)

1.HotMix

58369TTG.jpg


58369TTG1.jpg


2.White Russian x Afghani

58369TTG2.jpg
 
:) cze bracie TopTopie.
nie wiem jak to robisz, ale u ciebie zawsze wygladaja one jak piep.... dzielo sztuki :)
pozdr serdeczne :*
 
G

gelowas

Bubblelicious, o tego jeszcze nie palilem ;P
a zawsze korcila chwytliwa nazwa handlowa hyhy
nice nice
 
Top