What's new

Thread dla nowych :D

Bubbles84

Member
wchodzisz do photo of the month i piszesz ze chcesz nominowac zdjecie (i tutaj najlepiej podajesz numer posta w ktorym jest zdjecie, nazwe uzytkownika ktory jest autorem zdjecia i wklejasz cytat z tym zdjeciem) daj znac jak wrzucisz bo chetnie na Czacza oddam glos, pozdro

PS dronabinol nicki przy komentach pokaza Ci sie jak wbijesz 50 postow.
 

cygan2cygan

New member
witam wszystkich
wracam po rocznej przerwie spowodowanej małym przypałem
niestety muszę pozostać biernym obserwatorem waszych wspaniałych poczynań
dostałem zawiasy więc muszę pocieszać się tylko widokami
pozdro dla wszystkich
 

Zapaleniec

Member
witam wszystkich
wracam po rocznej przerwie spowodowanej małym przypałem
niestety muszę pozostać biernym obserwatorem waszych wspaniałych poczynań
dostałem zawiasy więc muszę pocieszać się tylko widokami
pozdro dla wszystkich

Dobrze że tylko zawiasy :) Witamy
 

loko17

Member
również dzięki @ ziel-zielona właśnie tego szukałem, ale z moją znajomością języka ang. było to trudne hehe, dzieki.

@
Witam ponownie, mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie w odnośniku "My IC", w tabeli "Latest Reputation Received" zauważyłem komentarze jak doczytałem jest to związane z punktami reputacji, czy jest jakaś możliwość sprawdzenia nadawcy komentarza, ponieważ dostałem wiadomość że nie widać moich zdjęć w albumie (swoją drogą jak się okazało miałem album ustawiony na "Private") i gdyby nie ta osoba podejrzewam że wstawiał bym tak zdjęcia dalej...

Obiecuje że jak już będę mógł wysyłać PM-y, wtedy "osobiście" podziękuje tej osobie:D za pozostałe komentarze i punkty dzięki wielki:)

Będziesz mógł sprawdzić kto jest nadawcą gdy dobijesz o ile dobrze pamiętam do 50 postów.
 

DIBO

Member
W jaki sposób można zwiększyć limit 100kb na zdjęcie? Bo delikatnie mówiąc kiepsko fotki wyglądają po pogorszeniu jakości np. o 60%
 
o wlasnie to, to.
nie jest tak zle, sami wrzucamy duze foty i icmag je konwertuje, a jaki efekt mozna zobaczyc w naszym temacie (fakt, jakosc nie powala ale kolory sa w miare ok)
pozdro
 

klint

Active member
Veteran
Nie. Nie ma wogole limitu lub jest od 50 postow. Jedno z dwoch. Ale napewno nie od 200 :) Patrzy ktos na KSW ? :D
 

klint

Active member
Veteran
Dodajesz fotke do albumu, otwierasz ja i na dole masz link z BBcode. kopiujesz i wklejasz w post. Wsio
 

uho667

Active member
witam wiem o uprawie sporo, ale teraz poszukuje dzialow na temat calej kontroli ziemi od ec ph ppm itd nigdy wczesniej sie w to nie bawilem a teraz chce zrobic maly krok do przodu , po prostu wysilic sie zeby bylo nam lepiej <kwiatkom> hehe pozdrawiam
ps wlasnie oczekuje przybycia hanny combo do tych celow
 

Majaa

Active member
czołem!

a nie ma czegoś takiego ze np po miesiącu aktywuje mi się konto ze będę mogła pisać PW/ustawic avatar? bo trochę zejdzie mi napisać 50postów.
 

Bedouin

Active member
Veteran
dobra moze glupie i banalne pytanie :p ale da sie zmienic haslo do konta? :D bo za chuja nie moge tego znalezc. z gory dzieki
 
Top