What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Thread dla nowych :D

Pawlacz

New member
Mam problem z galeri± otó¿ doda³em kilkana¶cie zdjêæ do albumu z czego wiêkszo¶æ siê mocno zmniejszy³a i nie da siê ich powiêkszyæ. O co chodzi?
 

wdr

Active member
Veteran
jakie geny ma congolese double gold, i gdzie mo¿na je kupiæ? nie chodzi mi o crossy.

congolese double gold to congolese gold x guerilla gold z tego co pamietam , zrobil go Sz.p 1410, ale jak dalej jego losy sie potoczyly to niewiem.
 

bajcus2

Active member
Siemanko, cały czas rozkminiam jak odzyskać hasło do starego konta ale ni choooja nie pamiętam maila. Czasu mało zanim nabije 50 postów to minie hohoho. Pozdrowienia
 

bajcus2

Active member
mam takie pytanie, da rade poznać maila na który zakładałem jakieś konto czy nic z tego? Uwiąd starczy i skleroza mnie dobiją jak se hasła do starego konta nie przypomne... POMOCY Bracia
 

Fifka

New member
:tiphat: Szkoda ze tak ma³o postów sie uchowa³o,kilka fotek zosta³o jak co¶ to z góry przepraszam za posty bez zdjêæ przez przypadek siê pospieszy³em w ostatnim po¶cie jeste¶cie super i odwalacie kawa³ dobrej roboty :tiphat: :biggrin:
 

Kondor2

New member
Siema takie pytanie chce wrzucic fotki ale w moim user menu nie ma czegos takiego jak upload photos? Dzialam na smartfonie, przelaczalem na pelna wersje ale tez nic... Pzdr
 
Hej,

Jestem nowy stary jak już pisałem w przedstaw się. Widzę, że jest jeszcze moje stare konto, ale nie pamiętam hasła... :/ może ktoś mógłby z tym pomóc? Wujaszku Z-Z?
 

Latest posts

Latest posts

Top