What's new

Thread dla nowych :D

B

BajCus

Czy pisząc Quick Reply da się przywołać okienko z emotikami? Wydaje mi się że nie ale chciałbym się mylić.
 
A

aswywiadu

Ojciec: Żadna z opcji w " My IC " nie pokazuje od kogo przyszla karma - chyba mam za mało postów :(
 
A

aswywiadu

Hello,
Dlaczego nie mogę wstawić żadnego obrazka do mojego postu, nawet takiego 35kb !?
Np. teraz.. - klikam insert image, daje adres url zdjęcia które jest w moim albumie i mimo to zdjęcie nie zostaje dołączone... Mógłby mnie ktoś poinstruować, proszę?
album.php


:(
 
P

passionman

Hello,
Dlaczego nie mogę wstawić żadnego obrazka do mojego postu, nawet takiego 35kb !?
Np. teraz.. - klikam insert image, daje adres url zdjęcia które jest w moim albumie i mimo to zdjęcie nie zostaje dołączone... Mógłby mnie ktoś poinstruować, proszę?
album.php


:(

czasem sie zacina i kilka razy pod rzad nie chce wyswietlic. keep trying ;)
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
aswywiadu, może z niewłaściwego poziomu próbujesz załączyć zdjęcia. Najpierw musisz wejść na poziom "go advanced" (guzik poniżej okienka quick reply).

Na poziomie advanced, poniżej okienka z smiliesami jest okienko my photos, klikasz insert, pokazuje ci się okno z twoimi zdjęciami i klikasz na nie żeby je umieścić w poście.

pozdr, kov
 
A

ares420

możecie mi powiedzieć jak skasować posta? kiedyś po prostu wybierałem edit ---> delete, a teraz takiej opcji nie widzę
 

mistic

Member
Pewnie chodzi ci o avatar. Było już, ale napiszę jeszcze raz: User Menu >> Edit Avatar >> wybierasz któryś z gotowych lub klikasz Przeglądaj i dodajesz własny.

Pozdrawiam
44785pzdr-thumb.JPG


Nie ma bata ja nie mam w oóle opcji przegladaj.....
podobnie z usuwaniem wiadomości - ni chuj - ni ma....

Ok. Już widzę że muszę mieć 50 postów ale co usuwaniem posta [ np. tego] ???? też musze miec te 50 ?
 
Last edited:
G

Guest1012

Gdybyś przeczytał jeszcze trochę postów wiedział byś, że opcja przeglądaj pojawia się dopiero po uzbieraniu 50 postów. ;)

pzdr

EDIT: sorry, dodałem szybko posta, i ten edit mi się nie wyświetlił :)
 

mistic

Member
Gdybyś przeczytał jeszcze trochę postów wiedział byś, że opcja przeglądaj pojawia się dopiero po uzbieraniu 50 postów. ;)

pzdr

Hi mista Conczrol.

Poprawiłem sie przeca i to napisałem man:

"Ok. Już widzę że muszę mieć 50 postów ale co usuwaniem posta [ np. tego] ???? też musze miec te 50 ? "

...a co z usuwaniem postów ? też dopiero po pięćdziesiątce będe mógł ?

Pozdro i fire!
 

gucio

Member
"Registration denied, this forum runs an active policy of not allowing spammers. Please contact us via the "Contact Us" page link if you believe this is in error"

Błąd przy próbie rejestracji na forum. Jak mam to rozumieć i co powinienem zrobić ? Kiepsko z moim angielskim dlatego pytam.
 

mistic

Member
Hm.... mam już 50 postów - dlaczego więc nie mam opcji usuwania postów i dlaczego nie moge wstawić swojego avatara ?

pozdro i dzięki za odpowiedź
Fire!

Sorry - już mogę :)
 

LesnyElf

Member
jak pisać PW bo mi wyskauje
LesnyElf, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you just registered please allow up to 24hrs for account activation. Please do not email if you just registered.
You do not have the required amount of posts to access this feature.
 
Top