What's new

the hawaiian snow

makedon

Member
Veteran
27 ημερες ανθοφορια και τα μωρα αρχισαν να βρωμαν ΚΡΕΜΥΔΙΛΑΑΑ
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php



:tiphat:
 

makedon

Member
Veteran
θενξ μαστορα,το γλυτωσαμε το παπαδακι :biggrin:
ξετακαρα τη γλαστρα γιατι το φουρφουρι δεν ανεβαινει αλλο

:tiphat:
 

atma

Member
παρατηρησα την κορυφη απο το HS2 πως εχει αρκετα καψιματα σε σχεση με τα υπολοιπα.. και αποτι καταλαβαινω εχεις αρκετες μερες μεχρι το κοψιμο του (15-20)..τι παιζει φιλος? για δωσε μια πενια να καταλαβουμε..καλη συνεχεια:tiphat:
 

makedon

Member
Veteran
θενξ ατμα,το HS#2 ειναι το ποιο ευαισθητο απο ολα.ολα εχουν ιδιο χωμα και τρωνε τα ιδια και ολα εκφραζοντε αλλιως,το #1 καεικε ποιο λιγο απο το #2 και το #3 ειναι ετοιμο να μαυρισει απο το αζωτο ενω τα αλλα παρα το καψειμο ειναι λαχανι.τρεια ποτισματα τωρα ριχνω μονο νερο με λεμονι και σαν να συνερχονται.
η ημερα κοψιματος αδερφε ειναι 4/20 :biggrin: και τα μωρα ειναι ειδη καμια 80 ημερων,ελπιζω να τα κοψω τοτε
μπαι δε γουει τα κλονια καεικαν απο το χωμα και κρυωσαν απο κατι μλκις της δεη.
τα παλευω οσα παλευονται,και πειρα καινουργια σε αλλο χωμα,κρος γιορ φινγκερς πουτος :biggrin:

:laughing:
[YOUTUBEIF]MZXlgNMDK3E[/YOUTUBEIF]

:tiphat:
 

antartist

Member
Ο κρύσταλλος του 2 είναι τόσο μικρός και πυκνός που μοιάζει με χνούδι!..
Sick!! :)
 

makedon

Member
Veteran
Good vibes your way

thanx mate,may jah keep your jars full

:tiphat:


αρτισταρα,βελουδο :biggrin: η ολη φαση ειναι η μυρωδια,διαβαζα οτι μυριζει καραμελωμενα κρεμμυδια αλλα ελεγα οκ,κλαιν μαιν :biggrin:
τωρα εχω παθει πλακα,απο εκει που ειχα τα κασερια τα κριτικαλ και το κους που ειχαν ολα μυρωδαρες,ξαφνικα κρεμμυδιλα :biggrin:βρωμαει!
 
Last edited:

makedon

Member
Veteran
η μηχανη αδερφε,εγω την κραταω και παταω το κουμπι :biggrin:
αλλα βαραω καμμια 50αρια για να παρω μια :biggrin:


:biggrin:
 

makedon

Member
Veteran
Είδες τι φάση με τις μυρωδιές; Μια Τζαμαλντελίκα μου πέρυσι μύριζε πράσο...:biggrin:

ειμαι περιεργος αν θα υπαρχει η μυρωδια στο καπνισμα πατριδα.
το πρασω ακουγωταν οταν το καπνιζες?

:tiphat:
 

orfeas

Active member
Veteran
Όχι ρε, οι μυρωδιές αυτές χάνονται στη πορεία.
Για παράδειγμα μια άλλη Τζαμαλντελίκα που μύριζε έντονα χαμομήλι, τώρα δεν έχει παρά μόνο μια υποψία...

:tiphat:
 

makedon

Member
Veteran
τελη εκτης βδομαδας και ακομα χιονιζει :biggrin:
picture.php
picture.php

και ο φρουρος!
picture.php

come and get it

:tiphat:
 

weedolada

Member
ο σκύλος σου είναι πανέμορφος!αλλά γιατί κομμένα αυτιά?
τα λουλούδια δεν χρειάζεται να τα ξαναλέμε..όαση!
 

makedon

Member
Veteran
weedo θενξ φιλε
ετσι ηρθε σε μενα καρντασι.και εφαγε και κραξιμο ο μλκας.
και η ολη φαση...τα πειραν και στραβα .
τα λουλουδια νομιζω ειναι τα ποιο κρυσταλουχα που εχω βαλει(οχι οτι εχω βαλει και πολλα)
κατα τα αλλα,μετα απο πολυ ταλαιπωρια νομιζω συνερχωνται.για να φανουν καλα(τα χαλια) πρεπει να τα βγαλω απο το ρουμ(οταν αποφασησω να τα φλασαρω μαλλον)τα τεμπερατουρια μπορει να επαιξαν ρολο στο κρυσταλο 18-22 βαραω ον,οφ

:tiphat:
 

makedon

Member
Veteran
αρχισαν να παιρνουν λιγο βαρος! το καλο :laughing:
και το κακο τωρα,διαβαζω αυτο(To all those out there with mysterious nutrient "deficiencies" or "toxicity," particularly with symptoms that look like magnesium deficiency:

Please check your medium and (if possible) root system with high-magnification (10X +). If you have "fungus gnats" - find one (dead or alive) and magnify it:


You just MAY have root-aphids, the best kept worst secret of indoor growing.
παω ποτιζω και βλεπω στης δυο γλαστρες #1#2 μυγακια :biggrin:
ε ρε γλεντια :dance013:
 
Top