What's new

סיבוב חדש בפתח....

פונז לקח לי קצת זמן לחזור אליך כי חשבתי על התשובה שלך
יש לי איזה סלידה פנימית כרגע מלעבור לאדמה מדושנת מלבד העובדה שאני לא יודע איך לעבוד איתה ולא ציינתי שרוב הדשן שיש לי זה לצמיחה ככה שרוב הסיכויים שזה לא עוזר לי כי אני לא יוכל להוסיף אותו או שרוב הדשן כבר יהרס,אין לו חיי מדף גבוהים וממה שראיתי עד עכשיו שנה זה אפילו יותר מידי בשביל הדשן בהידרו שופ כי לך תדע כמה זמן זה יושב שם כבר...
אתה צודק לחלוטין כרגע במצב הנוכחי שלי יותר חכם להישתמש באדמה מדושנת ולקוות שהיא עושה לבד את העבודה ולקוות שאני אצליח לקרוא נכון את הצמח ולהשקות כמו שצריך
הסיבה ברורה,זה יתן לי מרווח נשימה ואני לא אצטרך להיות כל כך צמוד לגידול אבל אני באמת לא מצליח להבין איך 15 ליטר אדמה מספיקה או אם יצא לי קטיף כל כך שווה בהשוואה לקוקוס
אם הייתי מגדל בחוץ במאה אחוז הייתי משתמש באדמה מדושנת וזה מה שתכננתי לעשות בשביל חבר אבל אחרי שנה של עבודה עם קוקוס לוותר בגלל שיצא קוקוס מוזר או לא אמין
זה קצת מעצבן אותי ולא בא לי לוותר עדיין על הקוקוס
יצא לי קטיף טוב ממנו ותכלס הבעיה בגידול הראשון לא הייתה המצע או האיוורור פשוט לא היה לי מקום שם לארבע נקבות גדולות
והייתה שם נקבה אחת ענקית שחנקה את השאר
אבל במעשי כולם גדלו יופי וכבר ההצלתי לגדל על קוקוס באותו ארון בדיוק,ברגע שהארון החדש יהיה גמור בעיית האיוורור תיפטר
בכל זאת בשביל לנסות ללמוד פעם ראשונה ושתהייה לי את האופצייה לגדל גם באדמה מדושנת החלטתי לגדל במקביל גם כמה באדמה מדושנת ואם תרצה להיעזר בך ובשאר החברה אבל במעשי להיות תלוי בתגובות פורום זה לא שיפור מעשי כל כך.... אם יש לי שעתיים להשקות רק ואני לא מקבל תשובה מה אני עושה... מדבר עם הקירות...
תחשוב אם היו אומרים לך תשנה שיטה ותשאל אותנו מה לעשות,כמה היית בונה על זה שתמיד תקבל תגובה ושתמיד זה יהיה נכון
אפילו לצלם את הצמחים בצבע הנכון שלהם לא יוצא טוב ככה שגם אם יהיו לי חוסרים איך תראו עם תמונות מעאפנות... מה גם לקנות מצלמה
הפיתרון זה לא לעבור למשהו אוטומטי ולבקש מאחרים שיגידו לי מה לעשות
אוהב אותך אחי
מבין שכרגע עד שיהיה לי סידור יותר מוצלח עם הצמחים היה עדיף לי אדמה מדושנת,אבל במצב הנוכחי זה כבר מאוחר ועד שאני אביא רוב הסיכויים שכבר יהיה לי יותר זמן להשקיע בצמחים...
ולי באמת שאין מושג איך לבנות ארון שגם יהיה לו ניקוז וגם יהיה סקרוג וגם יתן לי את האפשרות להרים אותו קצת בכל המרחב של מטר על מטר,זה לא פרקטי בכלל אחי כי זה לא יקרה,הידיים שלי לא מספיק ארוכות וכשיהיה שם סקרוג אני ממש לא ארצה להרים ולהוריד את כל הצמחים שיהיו תקועים בתוך הרשת,אני יכול לשבור ככה ענף ראשי או כמה ענפים ראשיים..
אם אתה זורק על הצמחים מלמעלה סקרוג בלי לקשור לשום צד ואומר זה סקרוג אז כן.. אפשר להרים
תודה על התגובה אחי ואתה צודק ההחלטה לאדמה מדושנת הייתה חכמה יותר כשאני לא פה כל כך הרבה זמן כרגע
אבל למצב הנוכחי זה כבר דיי מאוחר,כבר עברו השבועיים מאז שביקשתי את הייעוץ ועכשיו הצמחים כבר נראים יותר טוב וכבר הבנתי שהקוקוס שנשאר לי בעציצים האחרים צריך לקבל איסי רגיל לפני שאני שותל ופי אייץ מדויק גם כן,
לא מצפה שתקרא את כל המגילה אם אין לך כוח אחי,כל אחד והדרך חיים שלו.. אני אישית אם אני מחליט לקרוא משהו אני קורא אותו מההתחלה עד הסוף מתוך כבוד לעצמי ולבנאדם שמולי כדי לדעת שאני מגיב למשהו מציאותי ולא לפרקי פרקים שהעיניים שלי קלטו
תודה על העזרה בכל זאת אחי

לאחר בדיקת מדדים דיווח שטח
גילי בין - איסי 0.8 בנקז השקייה של איסי 0.6 פי אייץ 6.5 בנקז השקייה 5.5
מוהן ראם - איסי 0.9 בנקז פי אייץ 6.8
למון סקאנק איסי 0.7 פי אייץ 6.4

כל ההשקיות עם אותם מדדים כמו הראשון
באף אחד מהצמחים לא נראה שריפה של דשן בקצוות או הצטברות מלחים גדולה,אולי המוהן ראם צריך קצת פחות והייתי נותן ללמון סקאנק קצת יותר
אבל בכל מקרה כרגע מחכה לראות את זה מגיע לאחד,כשיגיע לאחד אבצע שטיפה חזרה ל0.5 בערך ואעלה שוב,מקווה שעד אז הם כבר יהיו מוכנים להפרחה ואז אבצע שטיפה שוב ואתחיל עם הדשן להפרחה
לקח להם קצת זמן להיתאושש מההתחלה הקשה וגם אני הייתי דיי דביל בשבועיים הראשונים כי האור היה מאוד גבוה מהם משהו כמו חמישים שישים סנטים וכל פעם הצלחתי לקרב עוד קצת,כמובן שצניחת הטמפרטורה עזרה לי לקרב אותו למטה בלי פחד,נראה לי שפשוט פחדתי על הצמח בהתחלה אז השארתי גבוה וברגע שהטמפרטורה בחוץ ירדה לא הורדתי את המנורה והם היו בכלל בצד כזה ולא ממש מתחתיהם
אין לי ספק שזה הוסיף רבות לחוסר התקדמות שלהם
אחרי הכל עשינו פה כמה שיחות טובות על מרחקים יעילים מהאור וכמה אתה מאבד,במעשי הם לא היו בכלל בטווח האפקטיבי עד שקלטתי את זה והזזתי,לא זוכר מתי עשיתי את זה אבל הם זזים הרבה יותר מהר עכשיו וכל השלושה רעבים לאור כמו שאני אומר
מבחינתי כל עוד הצמחים גודלים צפוף,ירוקים ורעבים לאור הכל תקין...
מסתכל לראות שאין כוויות דשן ובודק נקז באופן קבוע מתחילת הגידול הפעם....
הייתי עצלן פעמים קודמות וקיבלתי הפתעות מטורפות ככה שהפעם אני הולך לבדוק כל פעם ולהגיב בהתאם,אני מאמין שאם אני לא אתעצל הכל ילך על מי מנוחות
אני אנסה לקחת תמונות מחר ונעשה השוואת גודל עם התמונות מאתמול... נראה מה ההתקדמות עכשיו..
לילה טוב ושקט לכולנו...

נ.ב.
סטאגה לא ראיתי שכתבת לי
כן כל הקוקוס שהזמנתי הגיע עם בוץ,דבר שלא היה בפעם הראשונה שקניתי קוקוס גס
גם החבילות לא באותו גודל ומשקל בכלל,אין קשר למציאות אבל זה היה כבר לפני חודש בערך... לא מאמין שהם עדיין מוכרים את החרא הזה..
תבדוק שקיבלתי את הכמות הנכונה,תיקח עציץ עם ליטר ידוע ותמלא אותו ותראה כמה זה ממלא
אצלי הם הביאו לי קוביות שנפתחו לזובי בערך
משהו כמו עשר ליטר במקום שישים אז תבדוק
וכן זה סרט רצח להוריד את כל הבוץ
תחשוב הזמנתי חמש קוביות כאלה וכולם יצאו קטנות אז הם אמרו לי לך תיקח עוד חמש וכל החמש שם בחנות היו ענקיות אז יצא לי לנקות איזה שלוש מאות ליטר של החרא הזה

אצלי יצא נפח מתאים, וגם הצמחים נראים בסדר בינתיים...
זה פשוט היה מסריח ממש

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
15 ליטר מספיק מהנסיון שלי אם אין יותר משבועיים זמן גדילה, גם להייז נקי.

אם אתה מנסה לנצח את האתגר של לגדל בקוקוס אני ממליץ לך על הדשן של הסי לקוקוס. שים על אוסמוזה 2 מ"ל לליטר או לברז 1.5 מ"ל לליטר קבוע עד הקטיף.
בשלב הנוכחי שנראה שיש לך אובר מלחים תיתן 1 מ"ל לליטר עם אוסמוזה.
הדשן לא יקר יחסית ועושה עבודה לא רעה.

אני גם יכול לעזור לך בתכנון ארון אם אתה מעוניין, בניתי לא מעט מהם.

לא הבנתי מה אתה עושה עם האיסי והשטיפות.

אני אגיד לך את האמת פונז בתקופה שהתחלתי לגדל לא היה מושג כזה לגדל שבועיים צמיחה ואז להכניס להפרחה
הפסקתי לגדל כמה שנים בגלל בעיות לא משנה מה וכשחזרתי פתאום המספרים השתנו
פתאום בקוקוס מגדלים יותר מהר והידרו יותר מהר וזה מקצר וההוא ושם ולא יודע
אני גדלתי על משהו אחר לחלוטין,כאילו אני לא שמעתי בחיים על סאטיבה בטבע שיש לה רק שבועיים צמיחה....
נכון תנאים אחרים והכל אבל הרעיון של אינדורס לדעתי זה לשמור על כמה שיותר ערכים מהטבע אבל למקסם אותם
במעשי הדבר היחידי שחסר נראה לי בפורום הזה זה גידול חממה שזה האידיאלי מבין השלושה
גם האור של השמש וגם שליטה על טמפרטורות ולחות
אני משתמש בדשנים של הסי מהרגע שהתחלתי עם קוקוס
לא הבנתי בדיוק את המידות שלך אתה מדבר על איזה דשן של הסי
יש לו ערכה שלמה שאני מאכיל אותם בהם
power zyme,supervit,root juice and tnt complex for vegging stage
power zyme,supervit,coco, and pk last 4 weeks
החומר השרשה אני נותן גם שבוע בתוך הפרחה ואז עוזב,אם זה סאטיבות אני מוסיף לפי ההמלצות של אטאמי והסי לגבי אורכי הפרחה שונים
והפי קיי בסוף משתנה גם כן לפי הלוז שלהם
כרגע אני שם מינונים לפי מה שהם רושמים ובודק נקז קבוע כדי לראות שהכל תקין
הצמחים נראים נפלא והטמפרטורה 25 מעלות כל היום תודה לאל ובלילה הוא מקבל צניחה ל 19-20 בטבעי....
כרגע יש לי שם שלוש אינדיקות קצרות שבחרתי בכוונה,תכלס הלכו לי כמעט כל שאר הזנים הקצרים שהיו לי,נשארו רק סאטיבות אז כנראה אני אעשה חדר אחד אינדיקות וחדר אחד סאטיבות

פונז מה שרשמתי היה כמה נתתי להם מבחינת מדדים וכמה יצא בנקז
רק אמרתי שהיו לי שם שלושה צמחים,לפי הגודל שלהם שיערתי למה אני מצפה ויצא בדיוק מה שציפיתי
לא מבחינת הפי אייץ אבל כן מבחינת האיסי
הקטן מבינהם אכל הכי פחות והגדול מבינהם אכל הכי הרבה
ככה שנראה הגיוני שהגדול יותר יוכל להיתמודד עם קצת יותר איסי וזה רק יעזור לו לגדול ולקטן יותר אפשר לעדן את המינון עד שיראה סימנים של רעב
2 מילי לליטר אוסמוזה מהדשן של הסי.....פונז אני שם מההתחלה חמש,זה מה שהוא כותב ואין לצמחים שום כוויות או הצטברות מלחים...
אני לא מבין איך אתה מגיע לאיסי בגידול שלך של 1.7 ואומר להוריד את המינון של הסי ביותר מחצי,אם אני בודק איסי זה יתן לי 0.3 בצמיחה גג ו0.7 בפריחה מקסימום
המספרים כאן לא מתחברים...
בהההההה

כן לא היה לזה ריח נעים אחי... לא יודע נראה לי אספו את זה ממשתלה שסגרו או בית של איזה מיליונר ...
נראה כאילו אספו מהרצפה,ארזו ושלחו

כמעט שכחתי,הבטחתי השוואה בין התמונות מלפני יומיים לעכשיו
חבל שלא עשיתי רפרנס כמו שצריך אבל יאללה פעם הבאה נעשה את זה יותר מדויק
אם למישהו יש כוח לספור שלבים לבריאות אני מחוק מעייפות כרגע ויש לי עוד שיעורים ולקום באיזה חמש וחצי בבוקר
לא להיתייחס לצבע הם נראים ירוקים ובריאים בלי שום שריפת קצוות
הפי אייץ מתחיל להיות קצת גבוה ועדיין לא ביצעתי שטיפה
בממוצע 6.9 אז אני אעשה מחר שטיפה טובה עם מי אוסמוזה בפי אייץ של 5.5 ואיסי של 0.3
כרגע הצמחים אוכלים בממוצע 0.5איסי ביום
אבל זה מתגבר רק צריך לשמור על הפי אייץ קצת יותר נמוך ,אני משקה כרגע איסי של 0.6 ויצא נקז של 0.9 ככה שאין הצטברות מאסיבית,אני גם משקה שתי בלילות שונות
פעמיים בשבוע עם פאוור זיים
ושאר השבוע כל מה שרשום אצל הסי בלי הפאוור זיים
ככה זה ההוראות שלהם וזה הדבר היחידי שלא עשיתי כמו שצריך בגידול הראשון,לא ראיתי שהיה כתוב על הפאוור זיים פעמיים בשבוע גג,זה המגנזיום ועוד כל האלמנטים המשניים שהצמח זקוק לו
לא יודע למה צריך מלח אנגלי בשביל מגנזיום אם יש לך פאוור זיים בשביל זה

Attachments

• jilly bean.jpg
    jilly bean.jpg
    103.3 KB · Views: 16
  • lemon skunk.jpg
    lemon skunk.jpg
    84.2 KB · Views: 13
  • mohan ram.jpg
    mohan ram.jpg
    55 KB · Views: 17
  • chem dog d 3rd week flower
    chem dog d 3rd week flower
    94.6 KB · Views: 40
  • lemon skunk2.jpg
    lemon skunk2.jpg
    90.8 KB · Views: 17
  • mohan ram2.jpg
    mohan ram2.jpg
    83.6 KB · Views: 22

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
דיברתי על בקבוק אחד.
הסי קוקו, ליטר, צבע כתום.
עובד יופי לבד. בסוף אפשר להוסיף קצת PK.
http://www.hydrogrow.co.il/products/32622

תגיד, אתה מערבב את הבקבוק דשן לפני שאתה משתמש בו?

שים מההסי קוקו 5 מ"ל לליטר ותגיד לי אם אתה על איסי 0.7.

סטיבות בטבע מגיעות ל4 מטר גובה. שבועיים צמיחה זה יותר ממספיק לרוב הסטאפים באינדור.

אני מערבב טוב תמיד
בהתחלה הייתי שוכח אבל אני מערבב טוב
מה שכן אני לא חושב שלדשנים שלהם יש יותר מידי חיי מדף
קניתי 5 ליטר של הקוקו ובסוף ראיתי גוש מכובד ביותר של מלחים בפינה
לא מבין בזה מספיק ולא יודע אם תמיד יש שם כמות כזאת כדי למנוע משהו או שזה פשוט הצטברות של המלחים שהיה להם בפנים
אבל זה מה שראיתי בסוף
יחסית דיי הרבה גבישים לבנים כאלה בהצטברות בצד
רק בקוקו ראיתי את זה בינתיים
ברוט גוס זה נהייה דומה לביו ביז והרוט גוס,לדעתי הם מאוד דומים גם בריח וגם בזמן מדף שלהם
לפחות ככה אני זוכר שאחרי כמה זמן עם הביו ביז היו יוצאים לך גם חתיכות קטנות מאוד כאלה גושים...ממש דקים לא יודע להסביר יותר טוב...
טוב אם זה מה שאתה ממליץ אחי אני מבין למה אצלי העציץ מתפוצץ שורשים ככה
אם אני משתמש בקוקו הוא מגיע יותר גבוה זה נכון,אבל אני לא משתמש בהתחלה בקוקו אני משתמש בטי אן טי,זה מה שכתוב אצלו באתר
אלה שני אנ פי קיי שונים לחלוטין
הטי אן טי זה לצמיחה והקוקו זה לפריחה
לא יודע איך אפשר לעשות הכל על בקבוק אחד זה אפילו לא הגיוני פונז... בהתחלה כל המדדים צריכים להיות זהים ולאחר מכן האן צריך להיות נמוך יותר
ככה אני זוכר מפעם
היום אני פשוט עושה מה שהם כותבים בלוז שלהם והלוז שלהם מיועד לעבוד רק עם מים מזוקקים
כלומר עם מישהו משתמש בהם עם מי ברז שלא יהיה מופתע שיהיה לו איסי גבוה במקום להתחיל באפס הוא מתחיל באפס נקודה שש שבע
עם הקוקו בפריחה אני מגיע בדרך כלל לאיסי של אחד אולי טיפה יותר,הכי הרבה היה 1.5 שנתתי להם נראה לי,אולי יותר אבל אני לא זוכר,אבל זה היה הרבה יותר מחמש מיליליטר לליטר בשביל להגיע לאיסי כזה

בקשר לשבועיים שמספיק לא יודע אחי אני לא מנסה להיתנשא או משהו שלא תבין לא נכון אבל הפורום הראשון הותיק שהייתי קורא ולומד בו הכל פלוס מינוס היה נקרא אוברגרו
גידול יתר למי שלא מבין....זה היה המוזה של הפורום ושל כלל המגדלים לא לגדל מספיק... לגדל כמה שיותר מעבר ...
אני מנסה לראות מה יוצר לו את התנאים האידיאלים להפיק מעצמו את המקסימום ולא את המספיק
רשמתי כמה פעמים כבר בדרך שאני רוצה ארון סקרוג וסקרוג צריך יותר בסיס ,צריך להכין את הקרקע בשביל הסקרוג ולנצל אותו היטב...
בשביל זה שבועיים כמעט אף פעם לא מספיק...
אתה חותך או מקפל את הטופ אתה יוצא בוש אתה מנסה לייצור מסה של ענפים שנתמכת על ידי מסה של שורשים זהה ומספקת,אפילו עדיף מוגזמת לעומת הלמעלה... זה יוודא שהשורשים לא יהיו צוואר הבקבוק רק הגנטיקה וכמות האור
המשך שבוע נעים וקריר לכולנו...

בעיות או בהבנה בקריאת נקז או בפי אייץ

בעיות או בהבנה בקריאת נקז או בפי אייץ

שלום לכולם ושבוע טוב
אני בודק את הנקז שלי באופן קבוע מבחינת איסי אני דיי בסדר מבחינת פי אייץ כל הזמן יש לי עלייה בנקז
אני משקה קבוע ב5.5 אני משתמש במוריד פי אייץ של גי אייץ אי האבקה
אני מנסה להבין איך אני משקה את הממזר כל הזמן בפי אייץ של 5.5,הוא עובר בעציץ של 5 ליטר ונהפך ל7.4
לא ממש הצלחתי להבין את זה
הצמחים בינתיים נראים בסדר,הגילי נראית טיפה צהובה בחלק העליון שלה אבל אולי אנשים שגידלו אותה במצעים שונים יכולים להגיד לי אם ככה היא ברגיל בהתחלה,כל השאר ירוק ורק ההתחלות החדשות הצמתים החדשים מתחילים צהובים ונהיים ירוקים,אם זה בגלל איוורור אז קירבתי אותה יותר למאוורר בגלל שהיא היחידה שזזה פחות מהשאר
לא מובן לי איך יש לי נקז עם פי אייץ של 7.4 והצמחים נראים בסדר...
אני מעלה תמונות אני אשמח אם תסתכלו על כולם ולא על חלק כי צילמתי מכמה זוויות כדי שמידי פעם זה יתפוס את הצבע המדויק,בדרך כלל הלמעלה נראה צהוב יותר ממה שהוא והאזורים האחרים דיי נאמנים לצבע האמיתי
תודה ושבוע טוב לכולם

Attachments

• ?????0649.jpg
    ?????0649.jpg
    77.8 KB · Views: 19
  • ?????0648.jpg
    ?????0648.jpg
    64.5 KB · Views: 13
  • ?????0647.jpg
    ?????0647.jpg
    76.3 KB · Views: 16
  • ?????0646.jpg
    ?????0646.jpg
    81 KB · Views: 13
  • ?????0645.jpg
    ?????0645.jpg
    72.2 KB · Views: 14
  • 11083Picture 4
    11083Picture 4
    8.6 KB · Views: 31
  • ?????0643.jpg
    ?????0643.jpg
    79.7 KB · Views: 16
זה באמת מוזר מאוד מאוד.
אני חושב אבל שהבנתי את העניין עם הפיאייץ בקוקו בסה"כ. למצע יש פיאייץ קבוע - אצלי זה 6.4 אולי. הפיאייץ הזה לא ישתנה בחיים, לא משנה כמה מים תזרים דרכו. אולי אחרי כמה חודשי גידול והצטברות מלחים תוציא בראנאוף 6.0. זה הכי נמוך שהצלחתי להגיע עד עכשיו. ואני שטפתי עם ליטרים על ליטרים של מים בפיאייץ 3. לא הזיז לו.

הסיבה שהצמחים בכל זאת משגשגים היא כי הם ניזונים מהמים שאתה מזין אותם, ולא מהמצע. האם המים משנים את הפיאייץ שלהם ל-6.4 או 7.4 כשהם נכנסים למצע כמו שאנחנו רואים בראנאוף? תהרוג אותי אני לא יודע. הגיוני לחשוב שכן, אבל אז באמת לא ניתן לדמיין איך הצמחים שומרים על בריאות.

תשמע הם לא נראים במצוקה, אבל הם לא גדלים בקצב מספק. ראיתי גם אצלי שעם השקיה פעם ביום יומיים הצמחים בקוקוס הגס פשוט גדלים הרבה פחות. הם צריכים לדעתי טפטפות יותר מפעם ביום. הקוקו הגס הזה לא תופס מים בכלל בכלל, אפשר רק להרטיב אותו קצת והוא מתייבש. זה די כיף האמת אבל חייבים לסדר לו השקיה אוטומטית, גם ההידרו שופ אמרו.

כן בסיבוב הראשון היו לי טפטפות ועכשיו זה מפורק אני צריך לסיים עם הארון
תודה על הייעוץ סטאג תאמין לי זה עוזר...
לילה טוב יום ארוך עוד לפני מחר...

כמה קריטי המעלות של המים שמשקים?
לדוגמא עכשיו המים הם בסביבות 18 מעלות אצלי
בקיץ הם יותר לכיוון ה25
אני יודע שזה אמור להשפיע על מדדים של פי אייץ בצורה קצת אחרת אבל הבלולב נראה לי מחשב לבד כבר הכל לפי הטמפרטורה
השאלה אם זה קר מידי ואולי כדאי לי להשאיר את המים באזור קצת יותר חמים וקרוב לארון
ואולי זה יכול להכניס את הצמחים לשוק
בטוח יש גבולות ברורים שלא טובים לשורשים אני אשמח אם מישהו שיודע יוכל לשתף בנתונים

שמונה עשרה מעלות זה בסדר גמור, למרות שעדיף קצת חמים יותר. אבל זה ממש בסדר במיוחד אם הטמפ' במצע דומה לזה. פחות מחמש עשרה שש עשרה מעלות נהיה קצת בעייתי, אבל לא קריטי אני חושב.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
עדיף מים ב28 מעלות אם אתה יכול לשלוט בזה.
עד 21 מעלות זה סבבה.
מתחת ל21 מעלות מכניס את השורשים לשוק עד שהטמפ' מתאזנת בעציץ, מה שלרוב לא לוקח יותר מידי זמן אלא אם זה עציץ ענק עם מעט שורשים.

תודה פונז,במקרה שלי לדעתי זה משפיע,אין הבדל כזה גדול בין הטמפרטורה של המצע למים,הבדל של כמה מעלות ועד שהוא שותה משהו לדעתי זה כבר בפי אייץ גבוה מידי בשבילו
בכל מקרה זה לא סופי אבל אני כנראה מפסיק לגדל,אולי אפילו מפסיק את הגידול הנוכחי,למרות שחבל על הגנטיקה אבל בהיתחשב בנסיבות אין סיכוי שזה יניב את ההשקעה כרגע
פעם קודמת התחלתי עם השקייה בטפטפות,עכשיו אין לי זמן להתקין שוב מערכת טפטפות ועבר יותר מחודש במצב דיי גרוע של הצמחים
הם בוגרים מאוד אבל לא גדולים ואני יודע שיקח לי לפחות עוד חודש עד שאני אצליח לשים שם טפטפות
כנראה בגלל המצע האחרון שכחתי כמה זה קריטי טפטפות עם קוקוס ובגלל שאני לא פה להשקות ידנית אני לא אצליח להוציא מהם יותר מידי בהשוואה לכל הוואטים שאני מפזר עליהם
סתם שרפתי 400 וואט חודש עכשיו ואני לא מתכוון להמשיך עם זה יותר
תודה על כל העזרה חברה באמת מעריך את זה
וזה לא רק בגלל ההשקייה,יש סיבות נוספות שאני מעדיף לא לפרט ,לא משהו רע סתם משהו מפגר שלא צריך לשתף
בהצלחה לכולם עם הקטיפים שלהם...

J

jeki_star

מיאו
גם עיור מרגיש רוח
וואללה אחלה סיבוב פרסה
צריך לשנות את כללי המשחק פה
בא לי להשתעל :blowbubbles:
**
הכי טוב ,, שאלך לאמאשלי ואשאל אותה,,, מה עושים במצב הזה
האמת קיבלתי את הסעיף, מהקטע הזה
אני סבא, יש לי נכדים ראבק​

לא הבנתי מה הבעיה,אני אשמח אם במקום ללכת סחור סחור בתור סבא תהייה קצת יותר ברור
ציניות זה דבר נחמד אבל מאוד מבלבל
אם זאת הייתה המטרה הצלחת

עדכון אחרון....

עדכון אחרון....

לא ארחיב יותר מידי אבל לאחר ויכוחים עם שותפים החלטתי להמשיך ולסיים לפחות את הסיבוב האחרון למרות שהרבה דברים לא אידיאלים...
אני אסביר קצת על התמונות כדי שתבינו מה רואים
יש שם שלוש כנראה נקבות אחת ודאית המוהן ראם לגבי השאר עדיין לא ראיתי סימנים
עשיתי לשלושתם סופר קרופינג
שזה אותו הדבר כמו לגזום את הלמעלה רק שבמקום לגזום פשוט קיפלתי את הסטיק הראשי למטה
לאחר יומים בערך כבר שלושת החברה התאוששו והסטיק הראשי חזק לעצמו והמבנה של השיח התחיל לצאת יפה...
לאחר מכן ראיתי שנייה לי פער בין הלמון סקנק לשאר בגודל ובקצב אז החלטתי לעשות לשניים האחרים עוד סופר קרופינג הפעם לענפים החדשים שהתחילו לצמוח
בעיקר כדי לעקב את הגדילה שלהם לגובה ולתת ללמון סקנק עוד קצת זמן לתפוס קצב.... וגם כדי לקבל מהם עוד נפח
שלושתם הועברו לעציצים של 24 ליטר ואני נותן להם חומר השרשה עד שלושה שבועות אחרי תחילת ההפרחה
כנראה ביום חמישי הם יעברו לפריחה בתקווה שהלמון תפס קצת תאוצה איתם... ושהשאר כבר התחילו להישתגע לי עם פיצולים
התכנון זה להגיע ולפזר כמה שאפשר על סקרוג ומה שנשאר מתחת לנקות או לקחת ייחורים
בעזרת הסופר קרופינג יהיה לי מלא ייחורים שם לקחת למטה אז נראה איך יהיה עוד כמה ימים,בינתיים אני אשמח לתגובות על התמונות,הם לא באיכות משהו לצערי אבל זה מה שיש לי כרגע...
צילמתי גם את הפיצולים שעשיתי למי שמעוניין...

Attachments

• ?????0671.jpg
    ?????0671.jpg
    56 KB · Views: 16
  • ?????0670.jpg
    ?????0670.jpg
    66.7 KB · Views: 19
  • ?????0669.jpg
    ?????0669.jpg
    74.8 KB · Views: 15
  • ?????0664.jpg
    ?????0664.jpg
    62.2 KB · Views: 11
  • ?????0668.jpg
    ?????0668.jpg
    74.7 KB · Views: 20
  • mohan ram.jpg
    mohan ram.jpg
    90.4 KB · Views: 13
  • lemon skunk.jpg
    lemon skunk.jpg
    87.1 KB · Views: 12
  • jilly bean.jpg
    jilly bean.jpg
    94.9 KB · Views: 13
  • ?????0672.jpg
    ?????0672.jpg
    90.6 KB · Views: 17
מצחיק, גם אני בניתי קופסה כזאת... הבעיה איתה שהיא לא אטומה לשום דבר... נראה אחלה בגדול, הם שמחים!
כל כמה זמן אתה משקה אותם?

אני את שני הצמחים שהיו לי בקוקוס הגס השתלתי עכשיו בחזרה לרגיל. הם כמעט לא עשו שורשים שם מלא זמן.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אם תשים משקפי שמש על העדשה של המצלמה התמונות יצאו הרבה יותר ברורות.

Latest posts

Latest posts