What's new

סיבוב חדש בפתח....

well i wanted to add a report on dna's lemon skunk

a friend came to me yesturday for the third or forth time to tell me how great the lemon is

now i'll explain why i'm sharing
i've never got such feedback from a plant so far,i mean i had barney's laughing budah which got really good reviews but not like this and i'll explain

this friend is one of my partners in the grow,so he's been tasting the same plants i have for the passed year and a half.anyways he came to me yesturday and told me about a friend of his that loved the weed
he said his gf doesn't smoke but when she saw the weed she decided to try and she loved it and so did he,then the friend asked if i could hook him up with some,because i didn't have much and i don't want to make money out of it i politely declined
so my partner decided to sell him a bit from his part,anyways he came to this guy and told him it was 100 per gram and his friend argued with him that the price is too low for the weed and that he will not buy it for less than 120 shekels which he thinks is an insult to the weed,that's the actual quote from the guy :)
afterwards another friend came to my house,he had a b-day recently and i gave him some of the lemon crop as a gift,he told me the reason everybody left home so soon was because my weed fucked everybody up
one by one they fell :)

that's dna seeds - lemon skunk :)
i hope you guys get a hold of the genetics because i'm gonna try and buy them before they run out... if i could i would stash 100 seeds of this baby to be honest
good week everybody and i hope to see new grow rooms soon,hope everybody is safe at home! :)

gonna open a new grow log soon,as soon as i give a report on the jilly,she's been sitting for a week now,gonna check on her again next week
peace and love to you all,at home and abroad :)

isranabis

Active member
Veteran
תגובה מאוחרת בקשר לאי סי,הנגר צריך להיות בדיוק באותו האי סי של ההשקיה זה המצב האידאלי,אם ההשקיה והנגר שווים באי סי זה אומר שהצמח מקבל את הכמות הנכונה של הדשן,אם נמשיך ככה נגיע למצב שהאי סי בנגר יהיה נמוך מהאי סי של ההשקיה וזה סימן שצריך להעלות במינון,אם האי סי בנגר שווה לאי סי של ההשקיה ברוב זמן הגידול זה אומר שהחומציות בטווח הנכון,אין טעם לבדוק חומציות בנגר לאחר יום ,בדיקת חומציות בנגר חייבת להעשות במיידי ולא בנגר שעמד יום,מי שילמד לעבוד על ידי בדיקת הנגר יגיע לתוצאות הכי טובות כי אין מדד טוב יותר מהנגר ואחרי קצת ניסיון הבדיקות נעשות רק כדי לוודא שאין סטיות,אני עובד רק לפי הנגר והעלים אצלי ירוקים ומתוחים כמו חיילים,הנגר זה המדד לשטיפות ואם מאכילים בכמות הנכונה אפשר לא לשטוף בכלל עד התוספת של הפי קיי בחודש האחרון ,בקיצור מדידת הנגר זה עבודה נכונה ואין לזה תחליף שהנגר עומד בציפיות הצמחים נראים עשר ואין הפתעות בדקה התשעים כי אתה תמיד בעיניינים בגלל המדידה של הנגר,ככה אתה גם לומד על היעילות של הדשנים השונים ועד כמה המינרלים נספגים בצמח

ישרא תודה על המידע זה בהחלט עוזר
גם אני מאמין גדול בבדיקה לפי נקז והאכלה לפי הצורך של כל צמח אינדיבידואלי
ברגע שאני אסיים עם הלוג הזה אני אפתח חדש עם הגידולים החדשים
תודות לעצות של פונזי אתה ועוד כמה אנשים פה הולך לי הרבה יותר חלק עכשיו
שתלתי באדמה 19 זרעים
ויצאו לי 19 זרעים,אף אחד לא נראה יוצא דופן בגובה או בקצב הגדילה כך שאני מאמין שכולן נקבות אבל אפשר לחכות עוד קצת עם זה :)
בכל מקרה אני צריך לבנות ארון ורטיקלי כדי שיהיה לי מקום לכל הנקבות האלה :)
אשתף לגבי הגנטיקות והכל בשרשור החדש
תודה לכולם על העצות ועל התגובות זה מאוד מוערך ומאוד עזר לי להבין יותר טוב איך לגדל בקוקוס
חג שמח לכולנו
פסח שמח וכשר! :)

isranabis

Active member
Veteran
למה 19?? אם אתה עובד עם כמות של מעל 4 או 5 צמחים אז יותר כדאי לעשות ייחורים,במיוחד עכשיו שיש הרבה תפיסות של זרעים בדואר

חחח אתה צודק ישרא 19 זה הרבה אבל יש כמה סיבות
אני כל גידול מגיע למצב שיש לי פחות מידי צמחים לכמות אור שאני זורק,כלומר אני סתם זורק 600 וואט על מעט מידי צמחים,תכלס זה היה בגלל שהלכתי רק על אינדיקות והיה לי מקום ליותר
עכשיו שתלתי דווקא את הסאטיבות
אבל אני אסביר למה 19
חלק מה-19 זה גנטיקה של הרמיז שיצאו לי מכל מיני זנים שהיו לי פה
כך שאני הולך להפריד אותם ולשים אותם בארון נפרד מהשאר,שאר הזנים שתלתי מכיוון שלרוב כמה הולכים בדרך,גנטיקה לא טובה או זכרים וכדומה
הפעם באופן משעשע יצאו לי כל הזרעים חוץ מאחד
כלומר מ-19 נבטו לי 18 ואחד לא הצליח לצאת מהקליפה שלו
חשבתי שיהיו לי יותר אבידות אבל יצא מעניין,בכל מקרה שמתי שם גם זנים שהיו לי כבר אז אם לא יהיה לי מקום אני תמיד יכול להיפטר מהזנים שהיו לי כבר כי יש לי עוד זרעים שלהם,מה שחשוב לי זה לא להריץ הפעם שני מנורות בלי לנצל אותם עד הסוף
חבל על החשמל ועל הזמן הזה עד לקטיף
אני מתכנן לקצץ המון את הסאטיבות ולקחת מהם כמה שיותר ייחורים
מקווה שהם יגיבו טוב יותר לחיתוכים בעקבות היותן סאטיבות ארוכות יותר :)
וגם יש לי טונה של דשן ופעם אחרונה זרקתי דיי הרבה דשן כי לא השתמשתי במספיק
אז כרגע אני מרביץ מה שיש לי :)

לגבי הבעיות עם הזמנת זרעים אחי,קודם כל ידוע לי על ברידר שקיים בארץ,יש לי חבר שיכול לארגן לי ממנו זרעים אם אני ממש נתקע,אבל בכנות יש לי כל כך הרבה זרעים מכל מיני מקורות שאני מאמין שיהיה בסיידר
ואני גם לא חושב שזה מסוכן מידי לעשות הזמנה
פשוט לרשום שם אחר ויהיה בסדר
אני אשתף יותר מאוחר לגבי ניסיון קל שיש לי עם הדואר בארץ אבל אני לא רוצה לפתוח פה כרגע :)
שתלתי 19 זנים ויש לי בערך עוד עשר בגיבוי,בלי קשר לזה שאני הולך לנסות ולהוציא זנים והזרעים המקומיים שיש לי במאגרים
הולך להיות מעניין :)

חג שמח אנג'לדסט
חג שמח לכל החקלאים הרדופים
שתעמוד לכם כמו לאבותינו נגד הרעים

well i still owe you guys a smoke report on jilly bean
right now i haven't found something specific about the girl,very tasty smoke
the jilly bean is my record holder right now for the best crop :)
she came out 120 grams dry which is my new personal record! woohoo! :)
i was very happy to see these results,i was very worried in the beginning that she didn't get enough light but the timing turned out to be almost perfect in the grow room with the other plants,she got her light exactly when she needed it... maybe a week or two too late but still,i'm very happy with the result
the taste of candy is totaly true,it tastes like candy :) i'm still waiting for some buds to dry up a bit more in the newspaper and i'm sure she will taste even better.
i'll write a full report later
in general this whole grow gave me
80 grams from the mohan
60 grams from the lemon skunk
120 grams from jilly bean
a total of 260 grams dry
not counting popcorn buds and stuff i took off for hash making,but it wouldn't add much more weight
in general i'm very happy with this crop,learned a few new tricks and tips
and i'm hoping to break a record next harvest
after i give a smoke report on the jilly i'm done with this post and i'll open a new one with the new plants that are growing right now :)
peace to all the farmers
keep planting the seed!! we will win eventually!!

מעדיף לנסות ולטעות מאשר לא לנסות בכלל,אבל אני מבין למה עזבת..
למרות שנראה לי שעכשיו יותר גרוע בהרבה
סתם פחדנים אחד אחד

באמת מת פה לאחרונה.

וקצת מוזר בהתחשב בזה שקיבלתי את הרושם שישראל קצת פחות יבשה לאחרונה.
ולא מנקודת מבט אישית.

אה וסחטיין על הגידול אנג'ל!

תודה קבלה
לא יודע אם זה מעצלות או פחד אבל זה מעאפן לא משנה מה...
כל הרעיון של הפורום זה לראות עוד אנשים שאיתך באותה סירה
לראות ערימה של שמות מתים זה סתם חרטא.. העיקר לדבר
תאמין לי חבל על הזמן שלי להעלות תמונות של הגידול החדש

G

guest85124

אחלה גידולים אנג'ל. אתה בטח נהנה מהפרחים עכשיו חבל"ז.
חג עצמאות שמח ובברכת פורום מלא בפוסטים
עלה והצלח !!! יישר כח