What's new

סיבוב חדש בפתח....

סיבוב חדש בפתח....

איך אני מת שיתחיל כבר החורף.... יאללה קור...
בכל מקרה צילמתי תמונות לא שיש הרבה מה לראות כרגע
יש לי שלושה נבטים שיצאו ועוד שניים שלקראת יציאה סופית
רק הביג באד והאל איי קונפידנשיאל עושים קצת בעיות
צילמתי גם תמונה של הדלת שאני צריך לסדר
כרגע היא נכנסת לתוך החדר וזה בעייתי כי שם אמור לשבת המאוורר על הרצפה כך שאני כנראה אצטרך גם להפוך את הדלת כדי שתצא לחדר הגדול ולא לחדר הקטן
אני רוצה להכין מהחדר הזה חדר לייחורים וברצפה אני אפריח גם את האמהות הקטנות שיצאו לי
גדולות יותר ילכו לסקרוג בארון אחר
אבל הרעיון הוא לעשות קומות של ייחורים לפי הזנים שיהיו לי בסיבוב
אני מנסה לגדל זנים עם זמן הפרחה זהה או קרוב כדי לקבל יותר גיוון קצת
בנוסף להחלפת הצירים אני צריך לפתור את בעיית האיוורור,אז או שאני בכלל אוותר על הדלת ואסגור את זה עם משהו אחר או דלת חלופית שאין בעיה להרוס
עדיין לא פירקתי מהחדר את הארון שם אז אין לי תמונה של כל החלל
אני אשמח לחוות דעת איך להיתמודד עם הדלת הזאת בקלות יחסית בלי להזיק לה

הוספתי תמונות של הייחורים שאני מסיים לגדל עכשיו
לא ממש משקיע בהם רק מחכה שהם יסיימו להפריח,אז אני משקה אותם בערך כל ארבעה ימים
איסי על 1.2 בערך פי אייץ 5.8 מה שיוצא בדרך כלל עם אוסמוזה והדשנים של הסי
נראה לי כבר שבוע הבא אני אתחיל לשטוף אותם,אני מתכוון לקצר את הארון שבניתי ולייעל אותו לסיבוב החדש,ביחד עם החדר הקטן אני מאמין שזה יספיק לי לכל מה שאני אצטרך
סורי אם התמונות יצאו לא משהו כל פעם אני שוכח איך יצא לי הכי טוב אז אין לי כוח להשקיע יותר מידי על הייחורים האלה,גם כן אם כל הבולבולים שיש שם זה ממש קוק פסט
צריך לקרוא לצמח קוק פסט

Attachments

• ?????0557.jpg
    ?????0557.jpg
    22.6 KB · Views: 20
  • ?????0566.jpg
    ?????0566.jpg
    48 KB · Views: 22
  • ?????0565.jpg
    ?????0565.jpg
    56 KB · Views: 16
  • ?????0564.jpg
    ?????0564.jpg
    98.4 KB · Views: 17
  • ?????0563.jpg
    ?????0563.jpg
    96.5 KB · Views: 16
  • ?????0562.jpg
    ?????0562.jpg
    63.1 KB · Views: 20
  • ?????0561.jpg
    ?????0561.jpg
    73.2 KB · Views: 17
  • ?????0560.jpg
    ?????0560.jpg
    60.8 KB · Views: 16
  • ?????0559.jpg
    ?????0559.jpg
    65.2 KB · Views: 19
  • ?????0558.jpg
    ?????0558.jpg
    28 KB · Views: 18
Last edited:
תמונות של ההתחלה החדשה כמובן...

Attachments

• ?????0571.jpg
    ?????0571.jpg
    104.8 KB · Views: 20
  • ?????0570.jpg
    ?????0570.jpg
    107.5 KB · Views: 21
  • ?????0569.jpg
    ?????0569.jpg
    111.8 KB · Views: 14
  • ?????0568.jpg
    ?????0568.jpg
    67.1 KB · Views: 18

unreal-vlr

New member
כן החורף הזה לא ממהר להגיע
אבל כשיגיע כבר נדע איך לפגוש אותו
שיהיה בהצלחה עם המחזור החדש
שלא תדע בן זכר אחד אפילו ממחזור הזה
:dance013:

אנריל תודה תודה,תחזיקו אצבעות לביג באד של סנסיי נראה לי הוא לא מתכוון לשרוד
הוא נבט כבר לפני כמה ימים אבל העלים לא נפתחים,פשוט תקוע ונראה חלושס....
אהבתי איך שהלמון סקאנק של די אן איי פרץ לי מהקוקוס,ולצערי על אחד הצמחים נפל המאוורים,ניסיון חיסול של קרמה או חוק מרפי,לא בטוח עדיין איזה מהם ניסה
איך שהוא השתחרר אחד התופסנים של המנורה והוא שלח את המאוורר ישירות על הווייט ברי של פאראדייס,מקווה שהקטנציק יחזיק מעמד....

ווייט ברי ואל איי קונפידנשיאל הלכו להם...
כמה חבל כל כך רציתי לגדל את האל איי....
הביג באד עדיין לא מראה סימני חיים יותר מידי
יש מצב שאני אשים עוד שלושה זנים להנבטה אם זה ימשך ככה
לגבי המזגנים החלטתי אתמול לאחר היסתכלות יומיים על החשבון חשמל שלי לכבות את המזגנים ולתת להם להיתמודד עם מה שיש
הארון בטמפרטורה קצת גבוה מידי לטעמי בשביל ההתחלה אבל אני מקווה לטוב
בסביבות ה30 מעלות,הייתי מעדיף שיהיה 25 אבל בעייתי כרגע
צילמתי שם תמונה של הדלת שאני צריך להחליף וקיבלתי רעיונות בפוסט אחר איך להיסתדר איתו ופתאום נרדמתם
מה אני עושה עם הדלת
מוריד אותו ושם מה...
הבעיה היחידה שלי שם זה איוורור,אני מתכוון לעשות מזה חדר לאימהות הקטנות שלי ולייחורים ולשמור ארון שני לסקרוגים ואימהות גדולות יותר
מה שכן הארון היה גדול מידי,היה בזבוז גדול מידי של אור,אז אני מתכוון לכוון את הארון מחדש למידות של1.40 על 1.40 גובה 1.40
אני רוצה לשנות את הגישה שיש לי לצמחים בשביל הסקרוג,ככל שיהיו לי יותר צדדים לפתוח ככה יהיה לי יותר קל להזיז ולסדר את הענפים ולשלוט על העניינים
ועם סקרוג זה אידיאלי ארון לייחורים,כי אתה בכל מקרה מנקה טונה של עלים וענפים שנשארים מתחת לסקרוג
כנראה הייחורים יגדלו ורטיקלי
מדדתי את החדר הקטן זה 1.60 על מטר אז חשבתי לשים ציוד בצדדים כדי שיהיה יותר כמו מטר על מטר,אולי לשים במרווח הזה חבית של מים בשביל הפחמן,ואני מתכוון לגדל על הרצפה 4 אימהות ומעליהם קומות של ייחורים
שני נורות של 400 וואט או 250 עדיין לא החלטתי
אני חושב ש400 יהיה מוגזם,זה 800 וואט לחדר פצפון,לא יודע אם זה לא מוגזם ,לא בא לי לשלם טונה על חשמל כרגע
מה שכן אם למישהי יש המלצה על איזה מאוורר תעשייתי לקנות וכמה וואטים הקקי הזה גם יקח לי אני אשמח לדעת כי בינתיים אני רק רואה תמונות, זה פחות אומר לי מה אני צריך ויש שם דברים עם כמות וואטים שמחליפה כמה נורות אז לא הגיוני לי להוסיף כל כך הרבה וואטים בשביל לזה
אם מישהו יודע על חנות טובה שמוכרת מאוורים כאלה בזול ויודע כמה סלד צריך שיהיה בשביל להעיף את החום של הנורה אני אשמח לדעת
אני צריך לדאוג שבדלת יהיה אינטייק-כניסת אויר קר מלמטה למאוור שמעיף את האויר חם למעלה ובחלק העליו של הדלת צריך איורור החוצה,או פאסיבי או מאוורר חלש יותר שידחוף את האויר החם מהחדר,רק לא יודע עם איזה חומרים להישתמש בשביל להזיק כמה שפחות למבנה

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
דלת - לך לחנות לדלתות פנים ותבדוק כמה זה יעלה.
אצל נגר בלירה זה יעלה איזה 150 שקל אני מאמין.

אם אתה קצר בתקציב לך נמוך - 400 אחד בינתיים.
ככה לא תתקע אם תיפול למצב שאתה צריך להוציא על משהו חיוני יותר.

מאורר - יש של גולד ליין ב180 שקל שהם סבבה. 20 אינץ' אני מאמין.
יש אותו גודל במשהו כמו 300 שקל של חברות יותר נורמליות, לא זוכר איזה שלי, שדופקים עבודה טוב יותר.
לך למחסני חשמל, תראה מה יש להם בטווח של התעשיתיים ותבקש לחבר לראות כמה בלאגן עושה כל אחד מהם.
קח בחשבון עניין של רעש גם.
אם אתה בלי קולטיוב לך על אחד כזה בפול כח. זה איזה 80 וואט.
סלד לא רלונטי כי זה תלוי מאוד גם בגודל ומספר הכנפיים.
עם קולטיוב על 1 מתוך 3 הוא יעיף לך את הצמחים כמו שצריך ותרים לקראת סוף הפריחה. ב1 הוא לוקח בערך 20 וואט אני מאמין.

קדח חור איפשהו, תחבר שרשור שיגיע כמעט עד הרצפה ככה שאויר יכנס כמה שיותר נמוך.
את המפוח תחבר ככה שיקח אויר מכמה שיותר גבוה בפינה המנוגדת לזו שנכנס ממנה אויר. ככה יש לך הכי הרבה תזוזה רק בעזרת המפוח.
עם השרשורים אתה משחק עם הדברים האלו.
להוציא אויר לדבר כזה, אם אין לך קולטיוב, אני ממליץ על מפוח מתכת סביב ה350 מק"ש.
אם יש לך קולטיוב גם 160 מק"ש יספיק.
בכל מקרה אני לא ממליץ על
CATA
המפוחים הקטנים שלהם עשו לי המון בעיות והם הרבה יותר רועשים מהשאר. מה שכן - זולים יותר.

חג שמח :)

לגבי הדלת - פשוט יחסית:
תוריד אותה
שים דיקט ברוחב שלה למטה שקדחת בו חורים לכניסת אוויר
ודיקט למעלה ברוחב שלה שקדחת בו חורים ליציאה
ובין הדיקטים אפשר לכסות עם הפנדה או עם דיקט אחר (אם בא לך להרכיב אותו עם צירים). אפשר את הפנדה להדביק בסקוצים או משהו - כדי שתוכל לפתוח ולסגור. זה לא אידאלי אבל זה יעבוד.

פונזי אני מתכוון לגדל ורטיקלית בלי הקולטיוב הפעם
אני אנסה חדר ארונות קטן ורטיקלי לייחורים ואימהות צעירות וגידול רגיל עם סקרוג בשביל למלא את החלל העליון
אני אתחיל עם נורה אחת שיש לי כבר וברגע שיהיו ייחורים אני אדליק אחת מעלייה אחרי שאני אמלא את כל הקומות בייחורים
בדרך כלל יוצאים לי טונה של ייחורים עם גידולים שאני עושה להם סקרוג אז זה דיי מתאים לגדל ככה ביחד,זה דואג לתחלופות טובות בין הקטיפים וגם משאיר דברים מעניין,אני כנראה אלך על הרעיון של הדיקט למרות שדלת זה הרבה יותר יפה וסמוי אבל לצערי יהיה לי בחדר הזה גם ארון לא סמוי כל כך אז סמוי זה פחות רלוונטי במקרה הזה
אף אחד לא נכנס לחדר הזה מלבדי וזה מה שחשוב
אני רוצה לנסות לא לשים מאוורר ליציאה ולראות כמה חום יוצא לי שם,אני מאמין שאם אני ייצור שיפוע קל לכיוון הדלת בחלק העליון האויר החם ירצה לצאת לבד בכל מקרה
אויר חם עולה למעלה ואויר קר יכנס למטה,ברגע שהאויר החם ירצה לצאת לסביבה גדולה יותר ופחות לחוצה הוא למעשה כבר אמור לדחוף לי את האויר הקר למטה לעבר המאוור התעשייתי
זה בעיקרון הרעיון,אם זה יעבוד בלי משהו פיזי שימשוך את האויר החם החוצה זה עוד צריך לראות,במיוחד לנוכח העובדה שהולכים להיות לי שם שתי נורות ואני לא עבדתי עד עכשיו עם שתי נורות ביחד בתוך חדר כזה קטן
נתחיל באחד ואם יהיה תקציב נוסיף את השני
בנוסף היתרון בשימוש בדיקט זה שבכל חור אתה יכול למצוא לוחות דיקט ברחוב שפירקו מאיזה ארון ישן
זה הכי זול שיכול לצאת לי כרגע
תודה על הרעיונות,אני גם צריך לראות איך אני תולה את העדניות או עציצים על הקירות
בעיקרון האפי הראה משהו פשוט מאוד,והלכתי להיסתכל זה לא יצא יקר מידי אבל בשביל כל הקירות זה יצא לדעתי איזה שלוש מאות שקלים,לצערי גם יש לי מלא עציצים קטנים שמתאימים לי לייחורים ואני מעדיף לנצל אותם מאשר להשקיע עוד כספים עכשיו על עדניות מלבניות וסתם לתת להם לשבת בלי מעש
אולי אני אפסיד ייחור בכל קומה בגלל זה אבל אני חושב שיהיה שם מספיק, יאללה רק שירדו המעלות...

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אם חשאיות היא לא בעיה תדביק את זה עם פנדה וסקוטצ'ים.
אתה יכול לחתוך חור ולהדביק שרשור צבוע מבפנים בשחור עם ספריי (כדי למנוע יציאה של אור) בתוך הפנדה.

רק מאורר בתוך הארון ממש לא יספיק לך.

טוב פונזי אל תדכא אותי אני יודע שרוב הסיכויים שאני אצטרך לשים שם גם ליציאה
אני סתם מנסה להיות אופטימי
עכשיו לגבי פנדה
מזה פנדה
איפה אני מוצא פנדה
ואל תגיד לי שפנדה המציאה את זה

פנדה זה היריעה השחור בצד אחד לבן בצד שני שמוכרים בהידרו שופ
תכל'ס אם לא צריך בכלל חשאיות אפשר גם במיילאר להשתמש, אני מאוד אוהב את החומר הזה כי הוא קשוח וגמיש גם כן, וגם אטום לגמרי וגם מחזיר אור הכי טוב.

חח אז ככה קוראים לו...
פנדה....
רגע.... האסימון נופל.......לבן צד אחד.... שחור צד שני
חחחח
כן אבל המיילר עם הזמן נשחק והפנדה לא
יש לי כרגע בארון בכניסה מיילר ואז פנדה בתור הדלת,לא אטום לריח או כלום פשוט עשיתי כי לא היה לי כוח להיות עוד בוב הבנאי
אבל המיילאר נהייה מחורר ועם דליפות ברגע שאתה מרים ומוריד אותו אז נראה לי עדיף הפנדה

Dr happy

Member
אנג'ל אתה חושב נכון
בטוח שתמצא את כל הפתרונות לכל התקלות- עם הזמן יהיה לך נסיון וזה יהיה יותר פשוט- בטוח שיש לך זוג ידים טובות ואיתם אפשר לעשות הכל
לגבי האוורור בארון לא ממש הבנתי
זה חדר ? זה ארון ? הוא אטום ? האם אין לך בעיית ריח ?
כי אם הפילטר פחם יהיה בחדר הגידול עצמו אפשר לעשות אחלה אוורורעם שתי מאווררים תעשייתים- כאלו שמציבים בחלונות של מחסנים
http://www.venta.co.il/Info.aspx?txtParam=CT_PRODUCTS&txtCatID=820&txtItemID=331
הדגם הכי קטן מזיז 2500 מק"ש וצורך 100 וואט
אחד כזה ביציאה פותר כל חימום אפשרי :)

יורס
האפפי

הבעיה היא לא הידיים אלה הכוח,אני בונה הרבה דברים במקביל ואני לומד גם הרבה נושאים במקביל
כמו כולנו שעובדים או לומדים או משהו בנוסף לתחביב היפה שלנו
אז לפעמים גם חומרי גלם וכמות הציוד שאני צריך מעיק על נפשי...
אבל אני מניח שזה ככה אצל כולנו
אף אחד לא רוצה לשרוף את הכסף שלו
אני אסביר קלות את הסיטואציה שיהיה ברור יותר
יש לי חדר שבוא יש כבר ארון שבניתי,אפשר לראות מהפוסט הראשוני שלי את הארון הגמאייקני,הוא לא היה אטום בכלל לריח ולא מספיק אטום לאור כרגע,בנוסף לזה בחדר יש גם חדר ארונות נחמד שעד עכשיו הישתמשתי באמת בתור חדר ארונות והייתי מייבש שם
בחדר אחר היה לי את הארון צמיחה
מה שקרה זה שעקב החום של הקיץ הייתי צריך להפעיל שני מזגנים
שניייייים
בגלל שהכל היה מופרד
אז עכשיו רציתי להפוך את החדר ארונות לחדר ורטיקלי שבוא אני אצמיח קודם כל את כל האימהות,אז אשאיר את האימהות היותר קצרות בחדר ארונות ובארון החיצוני אני אכניס את האימהות היותר גדולות,ואעשה שם סקרוג בשביל הייחורים ובשביל לנצל יותר טוב את השטח,אם ילך לי טוב עם השיטה הורטיקלית בחדר ארונות יש מצב שאני אווסת את הארון החיצוני שיהיה גם כן ורטיקלי אבל בינתיים נחכה עם זה
בינתיים זה נשמע לי כמו שילוב טוב לעשות סקרוג ביחד עם חדר ארונות ורטיקלי
אני אצלם את החדר אבל אתה יכול לראות יש תמונה של הדלת כשהיא סגורה ופתוחה ואני חושב שכבר כתבתי פה את המידות מקודם אבל זה כרגע רוחב 1.60 אורך או עומק של מטר וגובה 2.50 כמו שאר התקרה בבית
מה שאני חושב לעשות זה לעשות או שתי נורות של 250 או שניים של 400 ופשוט להפעיל בהתחלה קומה אחת ולאחר הסקרוג והזזה של האימהות הגדולות יותר מהחדר להפעיל קומה שנייה של ייחורים,כמובן אחרי שביססתי להם בסיס שורשים טוב וגודל רצוי לעבודה
אני חושב לשים את עיקר הציוד לרוחב ובכך להשוות קצת יותר את המרחקים בין המטר למטר שישים
אבל שוב צריך לראות,לא בטוח שאני חייב שזה יהיה סימטרי,
רוקנתי את החדר אני נראה לי אלך לצלם עכשיו
האפיי מה 100 וואט.... זה יפתור לי את הבעיות חימום בכל הבית..... חחח אני מנסה לחסוך בוואטים קצת,יש לך אולי רעיון לדגם יותר עדין,שוב זה גם צריך להיות בפרופורציה לחדר ארונות,הוא לא ענקי,
אם אתה חושב שזה המינימום אז סבבה אבל זה נראה לי קצת אובר קיל....
פחות אכפת לי מהעלות הראשונית יותר איכפת לי מהעלות הכוללת של החשמל,אין לי הכנסת כספים גדולה והרגע קיבלתי חשבון 1400 שקל ותאמינו לי שזה הכל שתי המזגנים
אני בטוח שיש כאן חשבונות יותר גדולים משלי אבל ספציפית לציוד שאני מפעיל זה ממש מוגזם
אני רוצה לנסות לצאת מכל הסיפור בלי קנס גדול מידי,גודל הוא יהיה עם שני מנורות של 400 בגלל זה חשבתי על שתי מנורות של 250 אולי שזה יהיה יותר שפוי
אבל מצד שני יש לי כבר נורה אחת של 400 אז אני אצטרך לקנות רק אחת...
דילמות דילמות....
זה ברור לי שחדר שיפעיל 800 וואט יתן לי גם יותר תפוקה על הייחורים והאימהות שם אבל עדיין נראה לי מוגזם בשבילי להפעיל גם ארון 600וואט ועוד ארון קטן 800 וואט וזה בלי לחשב בכלל מאוורים מפוח ושאר הדברים
תאמינו לי צריך לקנות דירה בצפת או במצפה רמון ולסגור סיפור....
חחח איזה חום ואיזה נעליים....
היו צוחקים עליי עכשיו

בעיות קלות בהתחלה

בעיות קלות בהתחלה

טוף לצערי הסבב הזה נתקל בהמון אבידות יקרות ערך... איבדתי כמה זנים שהנבטתי בגלל תקלות עבודה,מאוור נפל על אחד חתול שיחק עם השני
ועוד כמה שלא צלחו להם לצערי בגלל טעויות או כוויות חום
לצערי אין לי שליטה לחלוטין על הזמנים שאני מטפל בצמחים ובפעמים שלא יכלתי להגיע אליהן חלק הלכו.....
מקווה לשנות את המצב הזה במחזור הבא כדי שלא יהיה לי כאלה אבידות דביליות
בכל מקרה כרגע יש לי שלושה ששרדו וזרקתי עוד כמה להנבטה אני לא מוותר על כמות הזנים שבא לי הפעם..
אני אעשה תקציר כדי שיהיה ברור מה המצב
קניתי מהידרושופ קוקו גס דחוס והוא הגיע במצב על הפנים,מלא בוץ וכאלה
נאלצתי לשטוף קודם עם מים רגילים כדי להוריד את רוב הבוץ ואז שטפתי עם מי אוסמוזה עד שקיבלתי מהמים מדדים של 0.1 איסי
אבל המים לא היו מאוזנים,כלומר פי אייץ של 6.3 כמו שהוא יוצא מהאוסמוזה
שמתי את הנבטים ובהתחלה חלק נראו בסדר וחלק לא צלחו במצע,לצערי במהלך הימים הראשונים שיא הטמפרטורה שלי הגיע ל34 מעלות בארון וזה גרם לכוויה של אחד הנבטים ולמוות שלו
רוב הזמן אני בממוצע על 27 מעלות במיוחד שהתחילו לרדת עכשיו המעלות
התמונות לצערי לא ממש מדויקות והצמחים לא נראים צהובים כמו שזה נראה אבל הם לא ירוקים בריאים בכלל
אני אישית חושב שזה פשוט חוסר בנתרן בגלל שניקיתי את המצע מכל המלחים או מרובם
אבל קשה לי מאוד לדעת,הם עדיין גודלים בקצב סביר לגיל שלהם והנורה נמצאת בערך 30 סמ מהצמחים
תודה ושבת שלום לכולם

Attachments

• 95.9 KB · Views: 26
  • ?????0601.jpg
    ?????0601.jpg
    68.3 KB · Views: 18
  • ?????0602.jpg
    ?????0602.jpg
    103.2 KB · Views: 16
טוב רציתי להעלות תמונה של זה ולעשות את זה יותר דרמטי אבל לצערי הבטרייה בפלאפון גמורה אז נצלם ביום אחר
לאחר כל ההתחלות הקשות והמצפון שלי שעלה באמצע ושאל אולי מישהו רוצה שאני לא אגדל מצאתי לי אתמול בלילה דלת
ולא סתם דלת,בדיוק אותה מידה כמו הדלת שאני צריך לחדר ארונות,כנראה ששכן זרק את זה אבל זה מדהים
בדיוק בזמן,לא צריך פנדה או דיקט יש דלת חלופית מתנה מקרמה....
קצת שיפר לי את המצב רוח,מקריות או לא אבל זה נחמד לקבל הפתעה שכזאת
הצמחים נראים קצת יותר טוב ובעיקר נראים רעבים יותר לאור
חיכיתי לתגובות ושראיתי שאין אז החלטתי לתת להם את ההשקייה הרגילה של הסי לייחורים והם נראים יותר רעבים וירקרקים היום
את הארון ייחורים כיביתי בגלל שנשארו לי שם רק שתי ייחורים שלא הבשילו ולא היתכוונתי להשאיר 600 וואט על שתי ייחורים זרקנים...
אז סוף סוף אני יוכל לעבוד על הארון מחדש ולהכין אותו לגידול סקרוג ראשון
אני מקווה לעלות תמונות של הייחורים והבייביז בשעה הקרובה אם אני לא אהיה מפורק מידי
לילה טוב לכולם ומקווה שאצלכם הולך טוב

תגיד, אתה מכניס את המד פיאייץ האלקטרוני לאוסמוזה?
כי לא אמורים, זה הורס את האלקטרודה. קראתי על זה פעם ואני די בטוח שגם חוויתי את זה. חוץ מזה, מי אוסמוזה אמורים לצאת 7.0 לדעתי, לא 6.3. אז אולי משהו לא בסדר במד שלך ובגלל זה אתה מקבל תוצאות מוזרות?

גם אצלי בקוקו פרלייט לא כיף. חלק מהצמחים חיוורים, חלק עדיין מעוותים, חלק מראים תסמיני השקיית יתר למרות שאני נותן להם להתייבש לפני השקיה. יש כאלה שנראים טוב עדיין אבל אני צריך לשנות את הדישון אני חושב. אולי אני אתן להם את הטיאנטי עם יותר אחוז של חנקן. איזה דישון אתה נותן בכמה איסי?

אני בדכ מכין בלילה של 5 או עשר ליטר כדי שיהיה לי נוח לחישובים של הדשן ולא אתבלבל
ואני נותן 50 מיליליטר לעשר ליטר
זה בדכ יוצא לי 0.4-0.5 כי אני לא מדייק בדיוק על החמש ליטר
כל אלקטרודה של חברה עובדת קצת שונה,בלולאב אומרים לשטוף את האלקטרודה שלהם במי ברז רגילים ולהשאיר בפקק גם מי ברז רגילים
לעומת זאת כשהיה לי שני מדדים נפרדים של אמ אייץ הם היו אומרים לשטוף את האלקטרודה עם מים מזוקקים ולהשאיר את הפקק עם מים מזוקקים
לדעתי האלקטרודות שלהם עובדות הפוך ובגלל זה ההבדל
הדבר היחידי שאני קראתי שלא בריא לאלקטרודה מלבד מגע פיזי לא עדין או מכות זה מים חמים או מים קרים מידי...אתה יודע מים רותחים או משהו כזה לא סתם כמה מעלות יותר
המי אוסמוזה שלי יוצאים 6.3 מהרגע שהתקנתי את המערכת,מערכת שקניתי מהידרו שופ,חייב לציין חרא של מערכת לדעתי,החלקים שלא אני הרכבתי אלא הגיע מורכבים מראש מהחברה מטפטפים והאיסי יוצא לרוב 0.1
המד בטוח בסדר כי הוא נותן לי בדיוק אותו מדידה למי ברז שכל מד אחר נתן,אם אני לא משוכנע אם המד תקין אני תמיד הולך למי ברז שלי לבדוק אם אני מקבל קריאה רגילה ויציבה