What's new

Sweet Seeds Crystal Candy F1

Uzsidoboz

Well-known member
Ha lecsökkentem a megvilágított órák számát elmèletileg meggyorsítja beérést mivel hozamveszteség nem nagyon èrdekel inkább a befejezés 10/14re gondoltam
 

f2obsession

Active member
Szerintem nem jó ötlet. Én az átkapcsoláskor szoktam néha 11,5 órás fény szakaszig lemenni egy hétre (aztán vissza 12/12-re), remélvén, hogy az "átbillenést" a virágzásba talán egy kicsit meggyorsítja, de a te növényed, már kb 100% virágzás üzemmódban van, nem növeszt leveleket, nem nyúlik, tömör bugákat növesztett már. Szerintem jó eséllyel pont lassítaná már a beérést, hogy tulajdonképp kevesebb fényből gazdálkodna.
 

f2obsession

Active member
Rossz esetben kicsit "belevelesedik" a termés, esetleg fellazulnak kicsit bugák (nyúlni kezdhet, ha veg felé mozdulnak a hormonok), vagy foxtail. Nyomtam már fel 18/6-ra virágzás utolsó hetében növényt, mert az alsó, csenevész hajtásokból akartam klónokat csinálni (sikerült is). Az kicsit levelesebb lett, mire beérett, de elég pici és gyantás leveleket növesztett a bugák közé.

Meggyorsítani az érést szerintem nem tudod semmivel, de ha apránként lelegeled a növényt, mire beérik, az se olyan nagy ügy. Szerintem a többségünkkel megesett már, legfeljebb napló nem volt az esetről :D
 

Uzsidoboz

Well-known member
Inkább rájárok a kertre minthogy
"Majd holnap" Majd kèsöbb" De kedvencem mikor így kezdik " hát aza helyzet hogy énis pont várok hollanból olyat..... " Különben van még herbi meg vépelt barna
20éve biztos füvezek de fűzfánfütyülőpöttyösgiliszta legyek ha ezekből kéne vegyek inkább csipegetek




Kis kiegèszítés.
Valójában baromira frusztrál a dolog hogy ennyire türelmetlen fasz vagyok és nem bírtam mèg 2hetet legalább vegeltetni meg ez a levèlszedès mániám hogy szép egyenletes legyen mindenhol meghogy jólnézzen ki nálam ez amúgy betegsés ha valami elüt a többitől azt addig baszhatom mig egyforma nem lessz :D
Megaztán lehet jobban jártam volna azzal ha nem toppolok hagyom had nőljön ahogy akar elvègre indika domináns ha jól tudom

viszont azt pozitívan èrkèkelem hogy a vitalitásával eddig semmi bajom nem volt
Faszán sikerült belőnöm az arányokat (me kaptam segítséget)
​​
 
Last edited:

f2obsession

Active member
Ha már türelmetlenség, nagyon ajánlom a DWC-t. A naplómból láthatod, milyen vakon csinálom, és amellett, hogy sokkal egészségesebb a növény, mint ahogy nekem földben, meg kókuszban általában kinéztek, olyan tempóban nőtt vegben, hogy 3-4 óra alatt is észrevehető fejlődést mutatott. Mondjuk a virág beéréséhez itt is kb ugyanannyi türelem kell, de vegben 1 hét alatt fejlődött annyit, amennyit nekem földben kb egy hónap alatt szoktak. Az átkapcsolás után még egy hétig bokrosodott mint a barom, ez is jobban passzolna a levéltelenítős kényszeredhez, 3x kellett kb a fele lombtömegét leszednem, és még így is egy átláthatatlan bokor...
 

Uzsidoboz

Well-known member
Meglesem lehet 1x
amugy fogok mindenkèp az udvaron salàta paprika egyebek az kèszis 110 KG csőből csináltam 2m hosszan egymás mellet 60cm távolság al
 

Uzsidoboz

Well-known member
Nedvesen most vettem le az utolsó aló bugeszokat 13g volt beraktam az aszalób Azt megjegyezném hogy 1naps szárítások után hát ize se vèsz de érezni azt nyers klorofil ízt
De leültem tőle jóúkis maris lessz belőle
kiváncsi leszek mennyi lesz a 13bú
Meg erre kèrnèk választ majd a vègermèket ha nem sátorba lógatom hanem vegágom az aszalóba és utánna èrlelem az úgy működhet ?
Persze szeretném ha pont olyan lenne amiennek lennie kel
:D
 

f2obsession

Active member
Ha egy nap alatt szárad, szerintem már érleléssel sem tudod kiűzni a klorofil ízt. A terpénekből is sokat kivesz a hő, meg valamennyit a potenciálból is.

Hány fokra volt állítva az az aszaló?
 

Uzsidoboz

Well-known member
Hát ez ilyen bekapcsolod azt megy de a fentmaradó rèszeket székletnagyur naplójából lekopizott töviben kicsapom azt egybe lógatom fel majd
ez az aszaló csak ilyen gyorsmegoldás volt Amugy a 13 4.2re száradt le az íz az elviselhető volt meg a hatás is kielégítő volt
tegnap mert függönyködtem :D
 

Uzsidoboz

Well-known member
Alakulunk :)
 

Attachments

  • photo2040743.jpg
    photo2040743.jpg
    72 KB · Views: 80
  • photo2040744.jpg
    photo2040744.jpg
    67.3 KB · Views: 78

Uzsidoboz

Well-known member
Tegnap levágtam a kocát miután az udvarra beérve olyan baszott fűszag csapott meg ami már vállalhatatlan az obis szénpaplan egy kalap szart se ér a dáj szénszűrő meg olyan hangos ami mellett szintén nem lehet kibírni
Valamit a gyökerek színe eléggé gyász ami több mint valószínű hogy a kevés levél végett a néha 2.2 ec t elérő drén sok volt bőven elég elett volna 1.7-1.8 on tartani meg 2héttel több veg se ártott volna meg a levélszedés is várhatott volna a virágzás 2hetéig
Nem vagyok megelégedve a teljesítményemmel
a következő kört megpróbálom kevesebb basztatással több türelemmel hosszabb vegetációs szakasszal kivitelezni Meg beszerzek egy normális légtechinkát gyári szénszűrővel az összes ruhám moshatom átt mivel mindnek fű szaga van :D
A bugák amúgy fasza tömörek 20%ban borostyán színű trichómákkal ,illata nagyon édes gyümölcsös virágos kis vaníliás beütéssel Biztos finom kis motta lesz már alig várom a kostolást

viszonylag hamar végeztem a trimmeléssel mivel sok levelet nem hagytam a végére
3-4 napot szárítom azt megy az üvegbe 2hétre
Majd füstjelentéssel jövök ha megérett
 

Attachments

  • photo2041552.jpg
    photo2041552.jpg
    80.3 KB · Views: 89
  • photo2041553.jpg
    photo2041553.jpg
    37.8 KB · Views: 90
  • photo2041554.jpg
    photo2041554.jpg
    41 KB · Views: 91
  • photo2041555.jpg
    photo2041555.jpg
    34.6 KB · Views: 86
  • photo2041556.jpg
    photo2041556.jpg
    63.5 KB · Views: 91
  • photo2041557.jpg
    photo2041557.jpg
    102.1 KB · Views: 86
  • photo2041558.jpg
    photo2041558.jpg
    84.6 KB · Views: 87
  • photo2041559.jpg
    photo2041559.jpg
    75.7 KB · Views: 83

Solon

Well-known member
Örülj neki, hogy ennyit hozott és nem esett össze, száradt el. Ennek be van rohadva a gyökere, nem kicsit.
 

Uzsidoboz

Well-known member
És mi okozhatta? A meglátásom helyes?

Ki mit tippel mennyi lessz a vége?
A helyes válaszadónak küldök pozitív energiát!
 
Last edited:

f2obsession

Active member
25g

De ha nyerek, nekem klónt küldj, ne energiát. Az a fajta, ami ilyen szétrohadt gyökérzettel ilyen szépen levirágzik, az nekem kell :)
 

Uzsidoboz

Well-known member
Nos tegnap elraktam a befőttet kicsit lehet túlszáradt de a vége az 65g
vigasztal hogy tömör és minőségi virágzat lett belőle
Na meg ütős is a cucc gondolom èrlelés után mégjobb lessz
Kissebb darabot kikellett szednem mert betalált penész bástya remélem nem lessz több Azé így is lett 2havi adagom meg egy Tányér füvem:D
 

Attachments

  • photo2042223.jpg
    photo2042223.jpg
    51.9 KB · Views: 85
  • photo2042224.jpg
    photo2042224.jpg
    72.9 KB · Views: 86

Uzsidoboz

Well-known member
2hét eltelt jön a füstjelentés

Illata édes gyümölcsös krémes olyan amit megszagolsz és összefut a nyál a szádban meg késztetést érzel arra hogy beleharapj.
Íze édes kis citrus jegyekkel dió illetve kávé.
Füstje nagyon lágy illata átható és tömény baszott fűszagú.

A vége az 50.43g lett
Összeségében nem vagyok elájulva tőle finom meg ütős is de nah jobbra számítottam intenzívebb ízvilággal...
Fasza erős fű lett belőle túlnyomórészt indika jegyekkel tolerancia egyenlőre nem alakult még pedig szivogatom egy ideje.
A High hosszantartó kezdete beszélős motiváló a kreativitás mozgatja valamint kibaszott okosnak érzed tőle magad pedig hatalmas fasságokat mondat veled azt ezután elfolyik az agy, motorikus funkciók minimálon azt 30p agyhalott zsibbadás :D Jó meg minden de valahogy mégse
Kap 10/6 nemtöbbet
Kösz hogy követtél

IMG_20210516_182237.jpg
IMG_20210516_182314.jpg
IMG_20210516_182348.jpg
 
Last edited:
Top