What's new

Sweet Seeds Crystal Candy F1

Uzsidoboz

Well-known member
4608×4608 ra gèpen áttmèretezem ès nekem erre nincs panaszom így főleg a többihez kèpest csoda
4het van 12 be
De az első hetet nem számolom kb 6hèt mèg
Nagyon kiváncsi leszek mi lessz belőle meg arra is valóban jobban összpontosít e a toppokra igy hogy felnyirtam elèg rendesen
Viszont egyelőre azt vèlem felfedezni használt neki
Meg ha megjön a led körbekerítem oldalról is és rem3lem min g/w :D Ja meg kösz
van valami tuning amit plusszba adhatok ami èdesebbè lágyabbá zömökebbè teszi a bugákat?
 
Last edited:

Uzsidoboz

Well-known member
Aza lilulás mostmár elèg szèpen terjed sok neki a foszfor? Mert hideg biztos nincs neki 26-28
illetve hogy több helyen is fakók a levelek
Kevès neki a nitrogén??
 

Attachments

  • photo2037325.jpg
    photo2037325.jpg
    38.7 KB · Views: 86
  • photo2037326.jpg
    photo2037326.jpg
    94.1 KB · Views: 91

f2obsession

Active member
Nem ismerem a fajtát, de sok strain teljesen optimális körülmények közt is sokkal jobban (nagyobb felületen, pl levélszárakon is) belilul már "ivarérett" korára. Az eredeti AK-47 pl ilyen.

Szerintem az a növény tök rendben van. Legfeljebb a tip burn miatt aggódnék (az egy kicsit túltáp gyanús szvsz), de az is elég minimális.

Mondjuk a színéből ítélve nitrogénből szerintem tuti nem szenved hiányt.
 

Uzsidoboz

Well-known member
2.2 most az ec mivel csuszott a kuplung azt mára vartam a ledek de holnapután visszahúzom 2ig
Meg talán a te naplodba olvastam hogy virágzás előrehaladtával emelni kell a ph-t ami jelenleg 6.5 körül van cseppteszterrel mèrek
 

f2obsession

Active member
2.2 most az ec mivel csuszott a kuplung azt mára vartam a ledek de holnapután visszahúzom 2ig
Meg talán a te naplodba olvastam hogy virágzás előrehaladtával emelni kell a ph-t ami jelenleg 6.5 körül van cseppteszterrel mèrek

Azt a PH emelést én is csak olvastam talán a leafy.com-on, vagy hasonló grószájton, és vártam megerősítést a nagyoktól. Nem kaptam eddig, szóval azt ne vedd készpénznek. Meg amúgy is Hidróra vonatkozott, 5,5-ről 5,8-ra. Cocoperlitben a 6,5 eleve egy kicsit magasabb célpont az általam ismerni vélt normáknál. Szerintem nem biztos, hogy érdemes nálad a ph-n változtatni, amíg ilyen szép egészséges a növényed a fennálló körülmények mellett.

Nem tudom, "hova költözött" mindenki, aki igazán ért a szakmához.

Lehet be kéne böfögnöm a forgalmasabb topikokba valami bődületes ökörséget magabiztos stílusban, hogy felhergejek mindenkit, akinek tényleg van lövése a témáról.

2x már bevált trigger Whipedmeat megidézésére:

"Én eléggé megvetem az automata fajtákat a rudi gének miatt. Rondák, büdösek, és feleolyan potensek, mint a rudimentes fotós megfeleőik" :D

(Persze így, hogy nyilvánvalóan provokáció, valószínűleg nem fog hatni. Főleg harmadjára :D)

Lord Whipedmeat, savior of every cannabis plants suffering from lazy or dilettant growers in the country! Your presence has been requested!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
?u=https%3A%2F%2Fwww.tedsmarijuanaforum.com%2Fmedia%2Fph-nutrient-uptake-scale.777%2Ffull%3Fd%3D1495903798&f=1&nofb=1.jpg
 

Attachments

  • ?u=http%3A%2F%2Fwww.420magazine.com%2Fgallery%2Fdata%2F500%2FNutrient_Chart2.gif&f=1&nofb=1.gif
    ?u=http%3A%2F%2Fwww.420magazine.com%2Fgallery%2Fdata%2F500%2FNutrient_Chart2.gif&f=1&nofb=1.gif
    31 KB · Views: 75
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
bocs, majd kicserélem másikra. de a lényeg inkább az volt, hogy lehet befolyásolni
 

Uzsidoboz

Well-known member
Ez alapján úgy v3lem a 6.5 az pont faszányos nekem Naplót majd frissítek ha lessz egy kis szabadidőm
 

Uzsidoboz

Well-known member
Látszólag Minden rendben.
A táp kicsit megszaladt 2.3 lett a drain szerintem túléli majd holnapután kap kevesebbet azt jónapot nincs időm baszakodni
Ph 6.5
4.hete virágzik 5.hete 12/12 be
Következő frissítésnél kultúráltabb irománnyal jövök most erre van időm
 

Attachments

  • photo2038596.jpg
    photo2038596.jpg
    69.5 KB · Views: 86
  • photo2038597.jpg
    photo2038597.jpg
    42 KB · Views: 86
  • photo2038598.jpg
    photo2038598.jpg
    49.5 KB · Views: 85
  • photo2038599.jpg
    photo2038599.jpg
    60.5 KB · Views: 90

Uzsidoboz

Well-known member
Valamièrt nem tetszik nekem itt valami
VAgy csak a 100w - vègett szerintem baszott pici úgy az egèsz
 

f2obsession

Active member
Nem tudom mekkora hozam volt a cél, de 100W led alatt ennek a többszörösét lehet csinálni.

Szerintem inkább amiatt nem lesz sok, hogy ezen a ponton már 12/12-ben voltál (másik véglet, mint amibe én estem a hindu kush-sal):

skinning.jpg
 

Uzsidoboz

Well-known member
Szerintem is kevès volt a veg na de majd legközelebb Esetleg van még 8db Samsung led strip oldalról körbe tudom keríteni ha használna vmit
amugy g/w volt a cél Kb 3hèt mèg ezen kívűl hát elkurtam na a veget 1. Fotós tanulókör hát ez ilyen lessz nem vagyok megelégedve de lessz mit szilni talán míg az autókat leszedem kint
 

f2obsession

Active member
amugy g/w volt a cél

Ez esetben az alapterület kb 3/4 részét ki kellett volna tölteni a növény egy síkba LST-zésével, és csak utána kapcsolni. Vígasztaljon az, hogy (amennyiben rendben megy tovább) híznak azért még jócskán a csúcsok, emellett sokkal jobb esélyed van megúszni a penészt beérésig, mint nekem a sűrű "mikro dzsungellel".

Szerintem amúgy az a felkopasztás is túl drasztikus volt, ami a fenti képen látszik, főleg pont átkapcsoláskor. Az alsó, fényt nem kapó hajtások levágása oké, mert úgyis picik maradnának, de a nem egymásba érő legyezők szerintem igazán maradhattak volna (vagy ha már így fel lett lollypop-olva, jól jött volna neki még 1-2 hét kapcsolás előtt). Kell lombtömeg a 15-20ezer lumen kiaknázásához.

Épp emiatt úgy gondolom, felesleges ennek már a fényt bővíteni, nincs annyi zöld felület, amivel ennél több fényt hasznosítani tudna.
 

Uzsidoboz

Well-known member
így nézünk ki most 2 hetet várok még azt meglátom mit mutat
 

Attachments

  • photo2039784.jpg
    photo2039784.jpg
    67.7 KB · Views: 81

Uzsidoboz

Well-known member
Heti UpdètRh: 45-50%
H?mérséklet: 23-24
Táp: 1600 Ec
Locsi: állottcsapvíz + táp 7 körüli ph 2 naponta táposvizzel
Drèn: Ec:1800 Ph:6-6.5
Világítás: 12/12

Mai naptól csökkentem a tápanyagok bevitelèt
Úgynézem 2hèt kb de majd rácáfol valaki ha nem úgy vanViszont a g/w biztosan bukovári ami elég elkeserítő számomra de majd a következő karika jobb lessz
A nitrogènt visszábbvettem a felère
NA meg rájártam a kertre azilyen csumpibb alsó rèszeket megdézsmátam :D
Jólessz ez a minőség kárpótol.. nagyon remélem
Ki mit lát mennyi van neki hátra??





​​​​​​​
 

Attachments

  • 20180412 054547
    20180412 054547
    67.7 KB · Views: 103
  • 20180412 051234
    20180412 051234
    56.7 KB · Views: 98
  • photo2040117.jpg
    photo2040117.jpg
    68.6 KB · Views: 85
  • photo2040118.jpg
    photo2040118.jpg
    75.2 KB · Views: 84
  • photo2040119.jpg
    photo2040119.jpg
    53.6 KB · Views: 83

f2obsession

Active member
Szerintem az a két hét kb reális időpont lesz az aratásra. Esetleg 3. De ahogy mondod, meglátjuk, mit mutat majd 2 hét múlva.

Lehet, nem ilyet terveztél, de micro-grownak szerintem szép lett. Bajson mini bokraira emlékeztet kicsit a Micro grow szekcióban.
 
Top