What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Sweet Seeds Crystal Candy F1

Uzsidoboz

Well-known member
Szerdán jön a potpora uhhogy rendeltem egy ro sz?r?t addig meg kibirja
Viszont arra kíváncsi leszek mennyivel lessz másabb a KV íze :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
de az is csak akkor jó, ha közben minden gondolata azon forog, hogy ezt a körülmetéltekért teszi. és ki is mondja persze
 

Uzsidoboz

Well-known member
Szakszerû Szûrô bekötés:D
Csakmert lusta voltam lemászni a vízóraaknába
eeezárni a vizet , ráadásul még az asszonyt is sikerült becserkèsznem.
 
Last edited:

Uzsidoboz

Well-known member
A RO szuronek nem az lenne a lènyege hogy megszurje a vizet es nem forditva esetleg arra tudok gyanakodni hogy az aktív szén vègett mivel beletettem a membrant kimosás nèlkül
Viszont akkorse èrtem hogyafaszba 650 az Ec mèg mindig...
Aki rakott már össze ilyet illetve tudja mit basztam el kèrem ossza meg velem köszönöm
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
elolvastad a leírást hogy mit kell csinálni ? vagy csak összeraktad oszt távesz báhtáló
 

Uzsidoboz

Well-known member
Pontosan úgy mivel nem volt hozzá használati utasítás de közben megoldottam há az eggyik vagyis pont az ami a tisztított viz nyílása volt arra basztam rákötni a csövet ès a kondenz vizet mèrtem ès folyattam szovval a próblèma megint bennem volt :D
Jelenleg 2.5ó alatt lett úgy 7l 52Ec-s wasserom
Kibaszott lassan folyik de a türelem tórnaterem.
Holnaptól meg verethetem neki vègre a tápot orrvèrzèsig:plant grow:
 

Uzsidoboz

Well-known member
De nagyon is tudom de ett?l függetlenül ez jutott eszembe ès leirtam.Ami persze hatalmas fasság volt de ez ilyen:D
Gondolom hasonló lehet mint a kazán oknál
Vagyis lecsapódás
Amugy lényegèben abból rakta össze az agyam ami a kondenzcsikos alsgatyából ered vagy ezáltal èrtelmeztem èn úgy hogy ami szaros az ugye koszos szoval dzsuvas viz kondenzviz
Hámost nincsenebbe kèrem ráció? :D
 

Uzsidoboz

Well-known member
Heti updèt

Rh: ~85%
H?mérséklet: 25-26
Táp: 900 Ec + Calcinites keser?sós levèlpermet 2x naponta
Locsi: RO viz 6.5-7 ph között 2-3 naponta táposvizzel
Drèn: Ec:600-700 Ph:6.5
Világítás: 0/24


Jövünk fel mint a talajvíz. Viszont ma èszrevettem a fels? levèlen ilyen foltokat amire nem jövök rá mi lehet.
Lassan megkapja az els? toppolását a hèt közepe fele .
Ami kókuszt illeti egyenl?re megvagyok elègedve vele jelent?s növekedést mutat míg földben ehezkèpest 3-4 lemaradásban voltak 2hetesen . Minden locsi tápos 2-3 naponta mert ugye a párásító teszi a dolgát ès nedves a közeg mindig,20%runoff al
A másik amit megjegyeznèk az a Simbivit mikrorhizza gomba , jóva gyorsabb a gyökèrkèpz?dès mint korábban 2nappal átültetés után már jött ki gyökèrzet a cserèp alján.

Kösz hogy követed a naplóm.:good:
picture.php
picture.php
picture.php
 

Uzsidoboz

Well-known member
Megkapta az els? toppolását.
Meg ugynèzem calmag hiányos a nènnye uhhogy most calcinites magnèziumos locsi is megy neki mig összenem szedi magát.
picture.php
 

Uzsidoboz

Well-known member
Heti updèt

Rh: ~80-90%
H?mérséklet: 25-26
Táp: 1350Ec + Calcinites keser?sós levèlpermet 2x naponta
Locsi: RO viz 6.5-7 ph között 2-3 naponta táposvizzel
Drèn: Ec:1150 Ph:6.5
Világítás: 0/24

Megtörtént a 2. Toppolás is növöget szèpen
A calmag hiánytünetek is megszüntek
Megtörtént az átültetés is 12L potba aminek a belsejében körbe raktam ilyen tüskés müanyag szart amib?l az airpotok is kèszülnek .
Az aljába szortam folyami kavicsot majd oda is vágtam be ebb?l a tüskés izèb?l (nem jut eszembe mijaneve bocsi :D)
Ezenkívül kevertem simbvitet is a közegbe.
Azt miközben hajlított am az oldalágat sikeresen fèlbetörtem ,ideglenesen szigetel?szalagal rögzítettem bizok benne helyre jön
1 toppolást ha engedi a hely 2?tis mèg szeretnék
1hèt múlva jelentkezem.
Kösz hogy benèztèl :tiphat:
picture.php
picture.php

picture.php
 

Uzsidoboz

Well-known member
Heti updèt

Rh: ~80-90%
H?mérséklet: 25-26
Táp: 1350Ec + Calcinites keser?sós levèlpermet 2x naponta
Locsi: RO viz 6.5-7 ph között 2-3 naponta táposvizzel
Drèn: Ec:1150 Ph:6.5
Világítás: 0/24

Megtörtént a 2. Toppolás is növöget szèpen
A calmag hiánytünetek is megszüntek
Megtörtént az átültetés is 12L potba aminek a belsejében körbe raktam ilyen tüskés müanyag szart amib?l az airpotok is kèszülnek .
Az aljába szortam folyami kavicsot majd oda is vágtam be ebb?l a tüskés izèb?l (nem jut eszembe mijaneve bocsi :D)
Ezenkívül kevertem simbvitet is a közegbe.
Azt miközben hajlított am az oldalágat sikeresen fèlbetörtem ,ideglenesen szigetel?szalagal rögzítettem bizok benne helyre jön
1 toppolást ha engedi a hely 2?tis mèg szeretnék
1hèt múlva jelentkezem.
Kösz hogy benèztèl :tiphat:
View Image View Image
View Image
Edit:
Már feszítenek az oldalhajtások
Illetve ami lemaradt megfurkáltam a tüskéket ès a cserepet hogy jobb legyen gyökérzóna lègcseréje.
Meg annyi kèrdèsem lenne mivel ez a kör már ebbe a boxba megy le ide az arrow rol milyen ès mennyi led csík fog kelleni max 24V os legyen
 

Uzsidoboz

Well-known member
picture.php


Az ott helyrejön? Vagy mindig visszamaradott lessz ,mert akkor leszedem ès max kicsit hosszabb lessz a veg..
 

tejföl

Active member
Én már elég sokszor foltoztam be így kötözés közben eltört hajtást. Azt meg nem mondom, hogy mennyire n?tt a többihez képest, valszeg kicsit lassabban ami talán érthet? is, de a végére a sérülés helyén egy bumszli golyó lesz majd a száron. Én nem baszogatnám, hagyd leragasztva és ne vagy csak nagyon óvatosan feszítsd azt a hajtást.
 
Top