What's new

Семки от Петрич, Калифорния?

E

EverLast

Bio Grow на Биобиз е направен от меласа, затова е хубаво да се дава и през цъфтежа, понеже меласата е богата на естествени захари придава хубавия вкус накрая в комбинация с Топ Макс. Но лично аз не съм фен на Биобиза, с него не можеш да постигнеш огромни резултати а само хубав вкус.
Точно и ясно!!! Мастъра го каза....добър вкус но не е впечатляващи резултати. Аз през цъфтежа ползвам Bio Grow до 3-та седмица после само bloom и добавки иначе много азот много нещо :comfort: нема кво да го правим хахахах. Top Max е слабичък аз го наричам подобрител на вкус!
Ами за бустърите пфууууу има хиляди варианти фирми много просто трябва да решите кой ви пасва най-добре.
Вижте на Canna,House & Garden и Advanced Nutrients има и още много но те не могат да се намерят лесно в Европа

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=110620

разгледайте линкчето момчета..даже разгледайте целия форум няма смисъл да кибичите само в бг секцията....има толкова много инфо, че ум да ви зайде хахахахаха
 

obione

Active member
rabotix na korab v 6tatite i hodixme do jamica 10 tina puti i si donesox semki ot tam... stanaxa nisi4ki ama da si ebe i pi6kite golemi ot dolo do gore edna glavakato 2 but coca-cola edna varhu druga bahti qkiq koz be6e tazi godina si slojix pak ama nznm stari4ki li sa ve4e da o4akvam su6toto... nqkakvi koments
 

yoss33

Well-known member
Veteran
tuka v ruse i vikaxme Lukankata poznaite za6to.... mn mi lipsva i na men priqteli

Луканката е фенотип на NL5 x Haze, половината от растенията миришат така като отлежи продукцията. По-индикестата половина. Останалите миришат по- като Haze (остра миризма като на бор).
Хубаво е, че има и други хора, които си спомнят за луканката :)
 

aeons

Member
Бръмчат на холандец (бялата вдовица) и някав хубав български сорт. Не знам точно какъв, но един приятел има и си сади всяка година
 

biorai

Member
Хубав бустер особено за цъфтежа е Био-хевъна.Концетре от аминокиселини е и трупа маса на цветовете.Доста си приличат с Топ-макса между другото, само че разликата е, че в хевъна има повече макроелементи.
Която и марка да харесате, все ще е добре особено в комбинация с со2 таблетки.Уникални са и засилват многократно производителността.За първи път ги пробвах наскоро и съм очарован!
 

_Ina_

Active member
Veteran
като навсякъде. На мен ми дадоха някаф неизвестен от там,но ще го пробвам другата година към аутдора 1,2 семки. много бил хубав. Аз нещо нямам доверие на БГ коза,но може би и тои се е развил и размесил с какво ли не.
 

bahura

Member
Хубав бустер особено за цъфтежа е Био-хевъна.Концетре от аминокиселини е и трупа маса на цветовете.Доста си приличат с Топ-макса между другото, само че разликата е, че в хевъна има повече макроелементи.
Която и марка да харесате, все ще е добре особено в комбинация с со2 таблетки.Уникални са и засилват многократно производителността.За първи път ги пробвах наскоро и съм очарован!

Можеш ли да ни покажеш реколта отгледана с цялата серия БиоБиз? :chin:

Много ми е любопитно какво ще се получи ако се ползва цялата серия (което ислиза доста скъпо)? Според мен дори и с цялата серия пак няма да си управдае парите, но това е мое мнение!
 

capsicum

Member
Можеш ли да ни покажеш реколта отгледана с цялата серия БиоБиз? :chin:

Много ми е любопитно какво ще се получи ако се ползва цялата серия (което ислиза доста скъпо)? Според мен дори и с цялата серия пак няма да си управдае парите, но това е мое мнение!

Честно да ти кажа съм пробвал с всички: и с лайт микс и с ол микс! Руут джуса е почти нищо- не виждам резултат(само много пари даваш). Хеавана или топмакса - някое от тях си е направо излишно... само с гров и блум се постигат почти съшите резултати като при комбинация с другите. Разликата тук идва от почвата. All mix е много добра почва и съм пробвал дори само с нея да гледам. В 20л кофа - без торове- 3 седмици вегитация- почти същите резултати като в 8л лайт микс+цялата гама биобизз.
 
Можеш ли да ни покажеш реколта отгледана с цялата серия БиоБиз? :chin:

Много ми е любопитно какво ще се получи ако се ползва цялата серия (което ислиза доста скъпо)? Според мен дори и с цялата серия пак няма да си управдае парите, но това е мое мнение!
...ако гледаш домати които струват 3 лв със сигурност не се оправдава , но когато гледаш култура която струва 10 000лв на едро и 30 000 лв на дребно , изказването ти губи всякакъв смисал :).
 
Честно да ти кажа съм пробвал с всички: и с лайт микс и с ол микс! Руут джуса е почти нищо- не виждам резултат(само много пари даваш). Хеавана или топмакса - някое от тях си е направо излишно... само с гров и блум се постигат почти съшите резултати като при комбинация с другите. Разликата тук идва от почвата. All mix е много добра почва и съм пробвал дори само с нея да гледам. В 20л кофа - без торове- 3 седмици вегитация- почти същите резултати като в 8л лайт микс+цялата гама биобизз.
...невъзможно е това което твърдиш , допускаш грешки в гледането за да получаваш едни и същи резултати с различни постановки .
 

capsicum

Member
Ами пробвай с биобизз и ще видиш сам! И всичко идва от почвите. Ол микса е изключително богата почва, обогатена с Пре микс и ако не се окаже твърде силан (за някой сортове) - осигурява необходимото и с много по-малко добавки, само да е достатъчно количество...
 
Ами пробвай с биобизз и ще видиш сам! И всичко идва от почвите. Ол микса е изключително богата почва, обогатена с Пре микс и ако не се окаже твърде силан (за някой сортове) - осигурява необходимото и с много по-малко добавки, само да е достатъчно количество...
...:) имам АБСОЛЮТНО ЦЯЛАТА ПРОДУКЦИЯ на БиоБиз и на която друга фирма се сетиш и на тия дето не се сещаш също , и съм пробвал неща които не са ти минават на ум дори .Търсим различни неща затова става разминаване , ако главите не се чупат от тежеста си , значи нещо не съм направил както разстението е искало . Ти така ли гледаш твоите ?
 
E

EverLast

Моите се чупят с БиоБиз не искам да си помисля какво ще е в кокос със съдействието на H&G yeahhhhhhhhhh!!!
 

jhook

Member
ааааааааа, ще се сетите, каде е истината!!!!

п-п:аз имам още 2 седмици и ве4е се чупят девоиките!!!
 

Latest posts

Latest posts

Top