What's new

Семки от Петрич, Калифорния?

Dr_Tre

Member
Семки от Петрич, Калифорния?

Някой знае ли откъде мога да нямеря семена от онези Сатива-дом. петрички растения, които бяха широко разпространени през 90-те?Липсва ми това напушване, тези Индика-дом. "холандци" дето ги продават сега са ми много скучни...
Поздрави на колегите!:joint:
 
E

EverLast

Мда ама трябва да ходиш с някой от местните да говориш знам много добре за кво говориш.Това бяха най-яките години с най-яката ганджа на най-ниска цена.Ама в днешно време има кво да намериш на пазара за сатива.Успех!
:jump::jump:
 

g0vnaa

ICE Cream eater
Veteran
Менчета а seedbay и seedboutique пращат ли семки до България ?
 
E

EverLast

Никога не са спирали да го правят хахахахаха!!
 

Dr_Tre

Member
Seedboutique дали пращат семките от Холандия или от Англия?Гледам че цените им са по-добри от attitude...
 

g0vnaa

ICE Cream eater
Veteran
Никога не са спирали да го правят хахахахаха!!

Невидях нищо смешно във върпоса, но мерси се пак (((;
Някакво по-голямо инфо ако може ?
Ти поръчвал ли си, как стоят нещата с плащането, доставка и тн. :thanks:
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Nirvana (nirvana-shop . com). Много дискретни доставки, до сега всичко е пристигало до седмица-2.
сорт: Royal Flush
Готов е средата на Октомври, ако го гледаш в бг навън. Добивите не са големи, но такова напушване в днешно време не можеш да си купиш (говоря за това, което продават за "haze" в София... скучни хибриди). Много чисто, еуфорично и мотивиращо.
 
Last edited:

Dr_Tre

Member
Мдаа, тоя Royal flush изглежда с добър lineage и е евтин.Имаш ли опит с други сортове от Нирвана, щото из тоя форум има противоречиви мнения за тях...
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Семките на Nirvana според мен не отстъпват на по-скъпите по нищо освен хомогенност на растенията, но малко разнообразие хич не е лошо. Има някои сортове, които не стават, но това е въпрос на личен вкус и условия на гледане по-скоро...
Имам наблюдения (гледано от приятели и т.н.) върху следните сортове от Nirvana: Aurora, Afghan, Jock, WW, Top44 (вече не се продава), Haze, Skunk #1 (не се продава), PPP, NL x Haze (сега Sterling Haze), Durban Poison (сега има Urban Poison), Royal Flush. Може и да пропускам някой :)
Най-добро сатива напушване - Royal Flush. Сигурно Eldorado е много хубаво, ако се съди по Royal Flush.
NL x Haze (приятно), Durban (чисто и в същото време силно), Jock (чисто и приятно) и WW (силно) са също много добри.
Не обичам индики, ефекта на Afghan направо ме отвращава. И все пак - Aurora има някои много хубави растения, клонящи към NL - малки коледни елхички с голям добив, хубав аромат и приятно напушване.
 

semkata

New member
Последно се останови че канабис сеед банк не бачкат с карти от бг (вече и те да !!!) Малко останаха които работят с карти от бг май :D :D мнооого се дънят наще сънародници ей . Все още с карти от бг работи seedsman Но гледам и той е нови ословия , да не приемат карти при които името на картодържателя и името на получателя са различни.
за seedsman съм сигурен защото за три години не са се дънили и са коректни и дискретни :)
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Аз нали похвалих Nirvana... и сега видях, че вече не ship-ват до България.
Някой има ли опит със seedboutique.com?
 

semkata

New member
малко останаха които се занимават с бг . А и тези които се занимават малко от тях работят с бг карти . За сеедботика нямам много данни .
 

4i4kata

Member
bratya i sestri,,vreme e da se zadvijim pa da zeme da si proizvejdame na6ite semki,rasi i klonove...BASTA YA da se 4udim kak i otkade,,,znam 4e e trudno po4ti nevazmojno,no nadejdata me krepi,,,,,,,,,,da zeme da otup4im malko 4i4o ni prezi i negovite compis pa da vidite kvi 6te gi sgotvim na rodna zemlya.pisna mi ve4e deiba,,,ESTOY HASTA LOS COJONES!!!!!!
 

Dr_Tre

Member
Ей това чукане чаках!:jump:Ще следя развитието с голям интерес!Скънкове, хейзове и т.н. можеш да си купиш от всяка точка на света, ама добрия стар петрички коз отива на изчезване.
 
Top