What's new

רוצה לשתף אתכם..

אני גם מעולם לא שמעתי או ראיתי קורולציה בין אינדיקות לדכאון.
אשמח לרפרנסים מדעיים ממקור אמין.

המון חומרים פסיכואקטיבים יעשו לך רע אם אתה בדכאון אבל החומר הוא לא הסיבה הוא פשוט לא תורם ליציבות הנפשית שלך.

רק אצא להגנה על האפגן קוש - האפגן הוא אחד הזנים האהובים עלי.
כשמגדלים אותו כמו שצריך הוא טוב ומה שיותר מדהים זה כל הקרוסים המודרנים שהוציאו ממנו.
למרות האהבה שלי אליו - הוא לא ״אחד הזנים החזקים״ וגם הוויט ווידו והעוד כמה שמות שזרקו פה ובטח ובטח לא ״ערן אלמוג״ (באדיבות תיקון עולם שאוהבים לקחת קרדיט על דברים שהם לא פיתחו).

דבר אחרון
יש פה המון מיסקונספציה בקשר לאמסטרדם - בואו נעשה סדר:
1) זה שכתוב בתפריט שאתה מעשן ״אאאא״ לא אומר לך שזה באמת ״אאאא״. אפילו יש סיכוי שזה בכלל ״בבבב״ אם הוא מגנטיקה דומה ויכול למכור ביותר תחת שם שונה.

2) זה שהחומר נקנה בהולנד ממש לא הופך אותו ״למשובח״. אמנם יש בהולנד וויד מעולה אבל הרוב ממש לא.

3) באמסטרדם אין תקן או מעקב אחרי איכות הגידולים. המון מהוויד לא עובר בכלל שטיפה ואם כן מינימלית. במקומות היותר איכותיים יש דברים אורגנים אבל עוד פעם - זה שכתוב לא אומר שזה נכון.

4) בארץ יש דברים לא פחות טובים ובחלק מהמקרים יותר - פשוט צריך להכיר את האנשים הנכונים.

5) הרוב העצום של המגדלים ההולנדיים הם לא אנשים כמונו שאוהבים את הצמח ומנסים לגדל את הדבר הכי מושלם. בעבור הרוב זה פרנסה. מגדלים מה שנותן משקל, לא דורש הרבה עבודה, קל להשיג ייחורים שלו ונמכר בקלות. הרבה מהם עושים את זה שנים אז התוצר טוב מאוד אבל באמת שהרוב הוא פשוט וויד בסדר מגנטיקות טובות.

קצת התפזרתי אבל קראתי הכל ברצף ואני גמור מעייפות אז תסלחו לי על הקשקשת

אחלה לילה

Scroggy B

Active member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה באינטרנט חביבי! הרפרנסים פה הם קישורים לפורום אחר במקרה הטוב, לתמונה עם טקסט בצידה במקרה הפחות טוב.
אני מכיר משהי אקדמאית, אבקש ממנה לחפש מחקרים בנושא. אם יהיו תוצאות אדביק אותן כאן.

L

LarryOGkush

האפגן קוש יותר טוב מהנורתן לייט!

אבל מה לעשות שהוא מרדים תיכנס תיראה איזה אפקטים יש לו
http://www.wikileaf.com/strain/afghan-kush/

חוץ מיזה שסאטיבות זה כל הכיף! כל האפקטים של המוזיקה המשופרת והנעימה, הצבעים שנהפכים להיות חדים, הפוקוס והמיקוד שנותן תחושה של עדשת מצלמה והכי חשוב האופוריה וההרגשה המרוממת.
כל האפקטים האלה נמצאים רק בסאטיבות! אינדיקות דומיננטיות עובדות בעיקר על הגוף ואני אוהב שהגוף שלי לא מרגיש כבד ונשאר כמו שהוא.

תמיד שעישנתי סאטיבות זה היה באלי ממש בטוב אבל אינדיקות נותנות לי תחושה שהגוף שלי שוקל 300 קילו.
ובכללי אני מרגיש שכיבו לי את כל השרירים בגוף שאני מעשן אותם!

ד"א
לא ראיתי שיש סכנה ממשית בשילוב תרופות ממשפחת הבנזודיאזפינים כמו קסנקס או לוריוון בזמן עישון גראס.
להפך, זה מקטין את התחושה של הפראניה שהקנאביס לפעמים עושה.
מה שכן אם משלבים את זה עם אלכוהול אז זה יותר גרוע!

פונזי
את הג'ילי בין אני יגדל במחזור הבא שלי ביחד עם הסופר למון הייז והאל אס די.
לא מצאתי את הלילי באינטרנט יש לך איזה קישור אליו?

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אני גם מעולם לא שמעתי או ראיתי קורולציה בין אינדיקות לדכאון.

המון חומרים פסיכואקטיבים יעשו לך רע אם אתה בדכאון אבל החומר הוא לא הסיבה הוא פשוט לא תורם ליציבות הנפשית שלך.

רק אצא להגנה על האפגן קוש - האפגן הוא אחד הזנים האהובים עלי.
כשמגדלים אותו כמו שצריך הוא טוב ומה שיותר מדהים זה כל הקרוסים המודרנים שהוציאו ממנו.
למרות האהבה שלי אליו - הוא לא ״אחד הזנים החזקים״ וגם הוויט ווידו והעוד כמה שמות שזרקו פה ובטח ובטח לא ״ערן אלמוג״ (באדיבות תיקון עולם שאוהבים לקחת קרדיט על דברים שהם לא פיתחו).

דבר אחרון
יש פה המון מיסקונספציה בקשר לאמסטרדם - בואו נעשה סדר:
1) זה שכתוב בתפריט שאתה מעשן ״אאאא״ לא אומר לך שזה באמת ״אאאא״. אפילו יש סיכוי שזה בכלל ״בבבב״ אם הוא מגנטיקה דומה ויכול למכור ביותר תחת שם שונה.

2) זה שהחומר נקנה בהולנד ממש לא הופך אותו ״למשובח״. אמנם יש בהולנד וויד מעולה אבל הרוב ממש לא.

3) באמסטרדם אין תקן או מעקב אחרי איכות הגידולים. המון מהוויד לא עובר בכלל שטיפה ואם כן מינימלית. במקומות היותר איכותיים יש דברים אורגנים אבל עוד פעם - זה שכתוב לא אומר שזה נכון.

4) בארץ יש דברים לא פחות טובים ובחלק מהמקרים יותר - פשוט צריך להכיר את האנשים הנכונים.

5) הרוב העצום של המגדלים ההולנדיים הם לא אנשים כמונו שאוהבים את הצמח ומנסים לגדל את הדבר הכי מושלם. בעבור הרוב זה פרנסה. מגדלים מה שנותן משקל, לא דורש הרבה עבודה, קל להשיג ייחורים שלו ונמכר בקלות. הרבה מהם עושים את זה שנים אז התוצר טוב מאוד אבל באמת שהרוב הוא פשוט וויד בסדר מגנטיקות טובות.

קצת התפזרתי אבל קראתי הכל ברצף ואני גמור מעייפות אז תסלחו לי על הקשקשת

אחלה לילה
1.מלכתחילה הגנטיקה היא לא מה שאומרים לך, אבל הקופישופס לרוב מוכרים את הזן שהם אומרים. אין לזה משמעות.
2. זה שהחומר נקנה בהולנד לא אומר שגידלו אותו בהולנד. כל מה שאני עישנתי היה בסדר ומטה. עישנתי הרבה. לפעמים הוא הרבה למטה ברמה שאני מעשן חצי גרם חשיש נקי בבאנג וזה לא עושה כלום.
3. דווקא אמסטרדם ידועה בזה שהמגדלים שוטפים ומיישנים את המוצר כראוי. זה גם מה שאני נתקלתי בו בכל הרכישות שלי.
4. בישראל יש דברים פי מליון יותר טובים ממה שיש בקופישופס באמסטרדם (ובברצלונה, ובצ'כיה)
5. לא נתקלתי בתוצר מעבר לבסדר באמסטרדם. יש לציין שפספסתי את סומה שבדיוק היה מחוץ לעיר אז לא יכולתי להתארגן על המוצר שלו.
מעבר לזה לא נתקלתי במוצר שהייתי שמח לעשן ביום-יום. וזה חבל כי אני כבר חודשיים על גראס של אמסטרדם..

האפגן קוש יותר טוב מהנורתן לייט!

אבל מה לעשות שהוא מרדים תיכנס תיראה איזה אפקטים יש לו
http://www.wikileaf.com/strain/afghan-kush/

חוץ מיזה שסאטיבות זה כל הכיף! כל האפקטים של המוזיקה המשופרת והנעימה, הצבעים שנהפכים להיות חדים, הפוקוס והמיקוד שנותן תחושה של עדשת מצלמה והכי חשוב האופוריה וההרגשה המרוממת.
כל האפקטים האלה נמצאים רק בסאטיבות! אינדיקות דומיננטיות עובדות בעיקר על הגוף ואני אוהב שהגוף שלי לא מרגיש כבד ונשאר כמו שהוא.

תמיד שעישנתי סאטיבות זה היה באלי ממש בטוב אבל אינדיקות נותנות לי תחושה שהגוף שלי שוקל 300 קילו.
ובכללי אני מרגיש שכיבו לי את כל השרירים בגוף שאני מעשן אותם!

ד"א
לא ראיתי שיש סכנה ממשית בשילוב תרופות ממשפחת הבנזודיאזפינים כמו קסנקס או לוריוון בזמן עישון גראס.
להפך, זה מקטין את התחושה של הפראניה שהקנאביס לפעמים עושה.
מה שכן אם משלבים את זה עם אלכוהול אז זה יותר גרוע!

פונזי
את הג'ילי בין אני יגדל במחזור הבא שלי ביחד עם הסופר למון הייז והאל אס די.
לא מצאתי את הלילי באינטרנט יש לך איזה קישור אליו?
אני יכול לתת לך כתובת בברצלונה שאולי תוכל לתת לך מידע אם תגיע אליה.
זה כל מה שיש לי.
עישנתי כמה וכמה גרמים מהלילי הזו, והיא אחלה בחלה אך חלשה למדי. טעים מאוד, נשאר זמן סביר והשפעה מאוד כיפית.
שמעתי שהיבול לא משהו בכלל ושיש ייחורים במחתרת בברצלונה בשפע.
לישראל אני ממש בספק אם הזן עשה עליה.

פונזי, הדעות שלך הרבה יותר קרובות לשלי ומה שכתבתי היה מופנה לרוב הגדול של האנשים בפוסט הזה שהיללו אותו.

בקשר למה שכתבת:

1) קופישופים גם במודע משנים שמות של זנים אם זה משחק לטובתם. שוב פעם - יודע ממקור ראשון.

2) רוב מה שנמכר בקופישופים מגודל בהולנד. רובו באמת לא משהו.

3) אמסטרדם ידועה בזה אבל במציאות זה לא ככה. גם לא לגבי השטיפה וגם לא לגבי היישון. יש מקומות שמקפידים יותר כמובן על איכות הוויד אבל הרוב הגדול ממש לא.

4)מסכים. למרות שבאמסטרדם כמו בברצלונה או ישראל - אם תכיר את האנשים הנכונים יהיה לך בדיוק את מה שאתה מחפש וגם בקופישופים יש דברים ברמה גבוהה מאוד פשוט מעט מאוד ביחס לשפע האדיר שיש שם.

5) אם היית בקופישופים המפורסמים יש סיכוי די גדול שעישנת משהו של סומה. בכל מקרה לא כל מה שמגיע ממנו באמת מגודל על ידו. לא רק במובן הפיזי.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
פונזי, הדעות שלך הרבה יותר קרובות לשלי ומה שכתבתי היה מופנה לרוב הגדול של האנשים בפוסט הזה שהיללו אותו.

בקשר למה שכתבת:

1) קופישופים גם במודע משנים שמות של זנים אם זה משחק לטובתם. שוב פעם - יודע ממקור ראשון.

2) רוב מה שנמכר בקופישופים מגודל בהולנד. רובו באמת לא משהו.

3) אמסטרדם ידועה בזה אבל במציאות זה לא ככה. גם לא לגבי השטיפה וגם לא לגבי היישון. יש מקומות שמקפידים יותר כמובן על איכות הוויד אבל הרוב הגדול ממש לא.

4)מסכים. למרות שבאמסטרדם כמו בברצלונה או ישראל - אם תכיר את האנשים הנכונים יהיה לך בדיוק את מה שאתה מחפש וגם בקופישופים יש דברים ברמה גבוהה מאוד פשוט מעט מאוד ביחס לשפע האדיר שיש שם.

5) אם היית בקופישופים המפורסמים יש סיכוי די גדול שעישנת משהו של סומה. בכל מקרה לא כל מה שמגיע ממנו באמת מגודל על ידו. לא רק במובן הפיזי.
1. תמיד יש עבודה בעיניים, ע"פ רוב אין צורך בכך ככל הנראה כי אנשים קונים הכל.
2. הרוב כן, אחוז נכבד מגיע למשל מברצלונה שם הגראס עולה לסוחר 4-5 יורו לגרם
3. כל מה שיש אצלי יושן היטב. קל לראות את זה כי הם לא השתנו בטעם משקניתי אותם. שטוף הרוב גם היה, אני מבדיל בטעם. אבל זה גם לא ממש קריטי לי, לא היה גראס ממש מחניק באמסטרדם ולרובו היה טעם סביר.
4. לא מצאתי שום דבר מעבר לסביל בקופישופס. לאחר בירור נראה שמה שקניתי (סופר סילבר הייז מפריק ד'ימי) הוא אחד הטובים ביותר שיש שם כרגע, והוא לא להיט.
5. היה לי קישור לקנות ממנו ישירות מהגידול שלו ועם מקור אמין, רק לא היה סומה :-(

גם באמסטרדם זה עולה ככה לסוחר לרוב המאוד גדול של הסחורה שמסתובבת. אין שום סיבה להעביר גבולות - מה שמייקר את זה בעשרות מונים. אני לא אומר שלא מגיע אבל אני לא שמעתי על משהו כזה שקורה באופן משמעותי.

אם הכל אצלך יושן ושטוף זה כי כנראה ידעת מה אתה קונה.

מעולם לא טעמתי את הסופר סילבר הייז של הד׳ימי והאמת אני גם לא מכיר מקומיים שקונים שם - אבל יש מקומות אחרים שיש בהם וויד מעולה.

מה שכן המחירים לדברים כאלה גבוהים באופן משמעותי.

לגבי סומה אני לא אכנס לזה פה כי זה לא המקום אבל אם יש לך אפשרות לך על זה. מעולה זה בטוח.

ואני לא אומר שהד׳ימי לא טוב פשוט מעולם לא שמעתי עליו או הייתי בו אז אני לא יכול לחוות דעה או להשוות לדברים אחרים שאני מכיר

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
באמסטרדם זה 7-8, בברצלונה 4-5

כל מה שקניתי היה תמיד ההכי יקר

Latest posts

Latest posts