What's new

רוצה לשתף אתכם..

klompalaya

New member
שבוע טוב לכולם בתמונה מופיע צילום מיקרוסקופי של איזשהו קריסטל שמקורו בדשן הידרופוני שפשוט תפס טרמפ לתוך הפרח

בסירטון של UCLABS
מופיע קטע קצר על "מעקבי צמיחה"" שבשימוש הידרופוני ועל הסכנות של אותם כימיקלים

בקיצור תראו ותחליטו לפי שיקולכם חבל שאין פה בארץ כזאת מעבדה שבודקת מה אנחנו מכניסים לגוף ולראש

ושוב אין לי שום עניין להתנגח עם אף חבר פה בפורום הכל בשביל לעזור

Jhon_Goti

Member
אשכרה הקריסטלים הכחולים של שובר שורות

גם מעשנים ירוק ומקבלים בונוס מת

klompalaya

New member
פונזי אני בודק את הנושא כבר כמה שנים
ההשפעה של אותו הזן בגידול בהידרו ובגידול באדמה אורגנית עם דשנים של ביו ביז וכל פעם שאני מעשן הידרופוני ההשפעה כל כך אינטנסיבית שהדופק משתולל ולעומת זאת באדמה אותו הזן תענוג חזק נעים ומלטף הדופק רגוע הראש סבבה ואחרי שינה טובה אין הנג אובר

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
זה שיש סוג אחד של דשן שמזיק לא אומר שכל דישון מינרלי מזיק.
זה אומר שיש סוג של דשן שעדיף שלא להשתמש בו. וגם לא הרבה משתמשים בו.

מה שבתמונה יכול להיות לוח חרסית שעף ברוח. מה שיש שם לא אומר כלום.

אצלי מה שאני מגדל אורגני טוב וגם מה שאני מגדל לא אורגני טוב. שום בעיה עם אף אחד מהם.
הרבה זמן, בהרבה סיטואציות.
הנג אובר מגראס? הדופק משתולל?
עם מה ניסית לדשן?

klompalaya

New member
הידרופוני עבדתי עם כמה-ג'נרל הידרופוניקס קאנה =ביו נובה =פיור בלנד פרו

ראיתי שאתה מגדל באדמה בכלל ניראה טוב אהבתי את הסט-אפ

הכונה הנג אובר הרגשת כבדות בבוקר ראש כבד

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
עבדתי עם קאנה ועם ביו נובה, לא היו לי או לאף אחד מהחברים שלי שעישנו את המוצר העדפה בינהם לבין האופציה האורגנית שהיתה לי לרוב במקביל.
אף אחד מהם לא גרם להנגאובר או כבדות אלא אם הוא היה אינדיקה ממש ממש כבדה. גם לא אהוס אנד גרדן או אטמי. גם לא 20-20-20 וגם לא אוסמוקוט.
ובאינדיקות מאוד כבדות אתה מצפה לזה. בגלל זה אני לא מגדל אותן.

אני אחרי 2 וחצי שנים של גידולים של 4+ מנורות בעיקר בקוקוס, אני מכיר דישון מינרלי לפרוטרוט בהמון ויריאציות. אתה מפחד משטויות.

מה שצריך להפחיד אותך זה קוטלי חרקים שמציפים בגידולים מסחריים בישראל והמעכבי נביטה, ממש לא מה שבאמסטרדם ששם גם כל אחד יכול ללכת לשלוח את המוצר לבדיקה ואם יש בעיה הולכים לעשות למי שמכר לו את המוצר הרבה הרבה בלאגן.

klompalaya

New member
שמע פונזי אין לי ספק שמה שאתה מוציא מאדמתך הוא טופ-שלף
אני דיברתי על הידרופוני בלבד שהשפעתו אינטנסיבית יותר ויכולה לגרום לאנשים (לא לכולם) השפעה לא נעימה ואחרי 5 שנים של הידרופוני התחילה ההשפעה להיות אינטנסיבית על הגוף שלי אני מגדל רפואי כבר 14 שנים עברתי קורס בקליפורניה איך לגדל קנאביס רפואי אורגני שממש מרפא מחלות ובקורס דיברו והיסבירו למה כל כך חשוב לצרוך אורגני מהסיבות שצינתי קודם ואני יכול להבטיח לך שכמעט כל זן שתגדל באופן אורגני יתן לך השפעה חיובית לאורך הרבה שנים בין היתר גידלתי זנים חזקים במיוחד
g-13 original,g-13 haze, buba kush ,tangarin dreem, white widow,white russian,og kush,kush berrey, and many more
הכל נותן אחלה השפעה מאוד חיובית

L

LarryOGkush

אני גידלתי באווטדור עם תערובת של חצי קוקוס פרלייט וחצי אדמה של טוף מרום גולן
וגם דישנתי עם ביו-ביז ועם הבלומבסטיק של אטמי.
וקיבלתי חתיכת גראס כבד שמחק לי את החיים!

גידלתי אינדיקות דומיננטיות שהם בערך 95% אינדיקות שמשפיעות על הגוף.
אפגן קוש ונורתן לייטס.

ומה שגידלתי פשוט מחק לי את החיים! אני כבר חודש עייף מאוד אני ממש נכנסתי לדיכאון.. ביום יום אני חסר אנרגיות ומרגיש על הפנים.

אחרי מחקר קטן גיליתי שאינדיקות דומיננטיות בזמן השפעה משחררות המון דופאמין ואז ביום שלמחרת חסר לך דופאמין ואז אתה קם עייף ומרגיש חסר מצב רוח.

אני כבר לא נוגע במה שגידלתי, אני מתחיל עוד מעט לקחת כדורים נגד דיכאון שיתנו לי קצת אנרגיה ביום יום שיאזנו את מה שהגראס המסריח הזה הרס לי.
אני הכי נגד כדורים וכמובן שהייתי מעדיף להשיג סאטיבה שגם היא יכולה לעזור לי לצאת מהדיכאון במיוחד זנים כמו הסופר למון הייז והג'ק הרר שהם מעולים!

אבל לצערי אין לי כיוון לשום סאטיבות והגידול הבא שלי כנראה יתחיל רק בתחילת 2015 לצערי.

אני לא מאשים לשניה את הגראס! אני מאשים את עצמי בעיקר שלא חקרתי ולא ידעתי שאסור לעשן במשך איזה 3 חודשים רק אינדיקות דומיננטיות.

שתבינו שנפלתי על זנים שהם מרידים את החיים, האקפט הרפואי שלהם זה בעיקר נידודי שינה.

חחחחחחחחחחחח אשכרה הייתי מעשן אותם במסיבה ועוד נותן לאנשים אחרי כמה דקות אתם רואים את אותם אנשים נופלים על איזה ספה ואומרים לי "יאוו אחי שברת אותי איזה חומר חזק"
זה בדיוק כמו לקחת וואבן במסיבה חחח.

Last edited:

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
עישנתי שנים אינדיקה דומיננטיות, לא עשה לי דיכאון ולא כלום.
אני גם מאוד נגד כדורים נגד דכאון, ואפילו יותר נגד השילוב שלהם עם גראס.

למה לא להפסיק לעשן כמה זמן ולהתאפס מבחינת חומרים במערכת קצת?
תחילת 2015 זה לא רחוק.

אם הגראס מעייף אותך יותר מידי סביר להניח שקטפת אותו מאוחר מידי.
חוץ מזה שהזנים שבחרת ידועים בבעיה הזו.

ותאכלס? אני הייתי מחליף את הגראס שגידלת על גראס שיותר מתאים לך עם מישהו שיש לו משהו יותר לטעמך.

L

LarryOGkush

ד"א מישהוא פה בכלל ידע שלאנשים שסובלים מדיכאון אסור לעשן אינדיקות דומיננטיות כי זה רק יחמיר להם את הדיכאון?

ברגע שבנאדם עם דיכאון יעשן אינדיקה דומיננטית הוא יקבל סטלה מגעילה שמלווה בחוסר אנרגיה שמוביל למחשבות שליליות שלבסוף מוביל לתחושה של חוסר אונים.

אני גם תמיד הייתי בתסביכים שהייתי מעשן מאותו חומר, כבר התחלתי לאכול סרטים שמשהוא אצלי לא בסדר..
אני באמצע המסיבה מתחיל לאכול סרטים למה אני פתאום עייף כל כך וחסר מצב רוח
"אוליי קנאביס זה לא בשבילי "
"למה אני פתאום עייף וחסר מצב רוח"
"למה יש לי מחשבות שליליות ופראניות שכולם מסתכלים עליי שאני נראה עייף ומפוצץ ומחוק"

תעשו לעצמכם טובה תיכנסו לאתרים כמו
leafly
wikileaf
ותבדקו טוב טוב איזה זן מתאים לכם! שלא תעברו את הגהינום שאני עובר עכשיו.

L

LarryOGkush

איפה לעזאזל אני ימצא מישהוא שיחליף איתי גראס?

אחי אני לא מתל אביב אני מאיזור שמעט מאוד מעיזים לגדל איזה משהוא לצערי..

Scroggy B

Active member
השירשור הזה מלא בספקולציות מוגזמות.
אנשים שסובלים מדיכאון צריכים לעבור טיפול מקצועי. תלוי כמובן, בעוצמת הדיכאון, אבל לעיתים המטפל רושם תרופות מרשם כגון ציפרלקס. התרופות הללו צריכות לבוא בשילוב עם טיפול פסיכולוגי. לקחת תרופות נגד דיכאון ולעשן גראס זה רעיון לא טוב בכלל. אבל מכאן ועד לקביעה שאדם עם דיכאון שיעשן משהו יחווה משהו קונקרטי, הדרך ארוכה. חווית שימוש בסם היא אינדיבידואלית, וידוע שסמים מעצימים את התחושה שאדם חווה בזמן השימוש, ולאו דווקא משנים אותה. לכן זה הגיוני שאם אתה שרוי בדיכאון ומעשן גראס חזק, הוא עלול להחמיר את הדיכאון. במיוחד אם אתה מטופל ב
SSRI

אם אתה נמצא במסגרת טיפולית כלשהי, התייעץ עם המטפל, הוא מחוייב לסודיות רפואית. אל תשלב בין גראס לכדורים פסיכיאטריים.

L

LarryOGkush

אני לא שילבתי בחיים בין תרופות לגראס..

אבל מכיר מלא כאלה שכן עושים את זה וכולם אמרו לי שהחרדה בזמן השימוש בקנאביס פחתה בהרבה אבל הסטלה עצמה הייתה הרבה פחות חזקה.

אני בכל אופן לא משלב, אני לא לוקח את הכדורים האלה יותר מ שלושה חודשים.
לקחתי פעם רסיטל לפני 4 שנים עוד לפני שהייתי מעשן גראס.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
ד"א מישהוא פה בכלל ידע שלאנשים שסובלים מדיכאון אסור לעשן אינדיקות דומיננטיות כי זה רק יחמיר להם את הדיכאון?

ברגע שבנאדם עם דיכאון יעשן אינדיקה דומיננטית הוא יקבל סטלה מגעילה שמלווה בחוסר אנרגיה שמוביל למחשבות שליליות שלבסוף מוביל לתחושה של חוסר אונים.

אני גם תמיד הייתי בתסביכים שהייתי מעשן מאותו חומר, כבר התחלתי לאכול סרטים שמשהוא אצלי לא בסדר..
אני באמצע המסיבה מתחיל לאכול סרטים למה אני פתאום עייף כל כך וחסר מצב רוח
"אוליי קנאביס זה לא בשבילי "
"למה אני פתאום עייף וחסר מצב רוח"
"למה יש לי מחשבות שליליות ופראניות שכולם מסתכלים עליי שאני נראה עייף ומפוצץ ומחוק"

תעשו לעצמכם טובה תיכנסו לאתרים כמו
leafly
wikileaf
ותבדקו טוב טוב איזה זן מתאים לכם! שלא תעברו את הגהינום שאני עובר עכשיו.
אני לא נתקלתי בכלל בבעיה הזאת עם אנשים עם נטיה לחרדה.
דווקא סטיבות יותר הפכו אותם בגלל הפרנויה שיכולה להתלוות לכמה מהם.

אתה מוזמן להתיעץ לגבי זן וכנראה נוכל להמליץ לך על משהו שיותר מתאים לך, אבל אל תשתגע מזה.

איפה לעזאזל אני ימצא מישהוא שיחליף איתי גראס?

אחי אני לא מתל אביב אני מאיזור שמעט מאוד מעיזים לגדל איזה משהוא לצערי..
עם מי שמעשן. לא צריך הכל במכה, אבל 5 כל פעם אם שלך יותר חזק לא אמור להיות בעיה עם מעשנים אחרים.

L

LarryOGkush

פונזי אם יש לך זן שאתה מכיר ויכול להמליץ עליו שפועל לחרדות ודיכאון אני ישמח לשמוע אחי.

ושום ספקולקציות, ראיתי מלא בפורומים שבחו"ל שאומרים שאינדיקות לדיכאון זה לא כזה טוב.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
ג'ילי בין של טיג'יאיי ג'נטיקס.
אני מגדל אותה עכשיו.
אינדיקה.

לילי שהיא 100 אחוז סטיבה ויש ייחורים שלה רצים בברצלונה.

זה מה שכרגע עולה לי לראש
יש כל מיני זנים של גראס "שמח"

Scroggy B

Active member
ושום ספקולקציות, ראיתי מלא בפורומים שבחו"ל שאומרים שאינדיקות לדיכאון זה לא כזה טוב.
אם משהו רשום באינטרנט, זה בדוק נכון =)
בתכלס, יכול מאוד להיות שזה נכון. פשוט אני טיפוס מדעי ואוהב להשען על ראיות מדעיות מוצקות. מצד שני, חוויה שחוזרת על עצמה ומופיעה בדיווחים רבים כנראה מצביעה על קורלציה כלשהי. שמעתי ממספר אנשים שהחשיש המקומי מכניס אותם לדיכאון. אני אישית מדוכא כאשר אין לי מה לעשן..

דיכאון קליני הינו מחלת נפש בתפוצה עולמית של כ-5%, שמשתנה מעט בין האזורים השונים. חשוב להבדיל בין דיכאון קליני לדיסתימיה. זה לא כל כך פשוט, אך בעיקרון אם ישנן הפסקות בדיכאון לתקופות, יכול להיות שמדובר בדיסתימיה ולא דיכאון. אני לא פסיכולוג אך קרוב לתחום. אם התופעה פוגעת בתפקודך, אולי רצוי להתייעץ עם איש טיפול. פסיכולוג או פסיכותרפיסט טוב לא ידחף לך כדורים ישר, אלא יטפל בך בשיטות המקובלות שאחוזי הצלחתן גבוהים מאוד.
בכל אופן מקווה שתרגיש טוב לארי, ושיהיו לך רק עישונים טובים =)