What's new

רוצה לשתף אתכם..

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
ניסיתי אותם בנפרד, ההכלאה היא הימור בהתחשב בזה שווייט ווידו זה שם שכמעט כל חברה גדולה נתנה לאיזה זן שלה בלי קשר לאיזה זן זה.
בג'ק הרר יש המון וריאציות גם כן.

זה יכול לצאת מטורף ויכול לצאת זבל.

L

LarryOGkush

תגיד פונזי שאמרת שלגראס טוב יש אופי יחודי לו
מה זאת אומרת אופי יחודי לו, איך אני יכול לזהות גראס טוב?

במה זה מתבטא האופי הטוב, הריח, הסטלה, הצבע של הפרח או פשוט ככל שהפרח מפוצץ ביותר שרף ונראה ממש נוצץ.

יש מצב לזהות גראס טוב בלי לעשן, לפי הריח או לפי איך שהפרח נראה?

זה מידע מאוד חשוב! כי הרבה פעמים מצאתי את עצמי משלם 120 שקל לגרם וממש לא הייתי מרוצה.

הפעם האחרונה שקניתי חומר והייתי ממש מרוצה זה היה אותו גראס רפואי שהבאתי מחולה סרטן.

Last edited:

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אופי זה השפעה ייחודית.
למשל אופוריה מסוג ספציפי, למשל משהו שגורם לך לקום ולרוץ - דבר ספציפי שגורם לך לזכור את הגראס

זה מתבטא בסטלה.

יש סממנים שאפשר לחפש, אבל בתאכלס לא מצאתי דרך להעריך באמת פרח בלי לעשן אותו.
כן, יש המון דברים שבגללם אני לא אפסול רכישה. מריח לניפוח לגודל לבשלות לנצנוץ לצבע. אבל אין לי ממש איך להסביר את זה, פשוט אחרי שמעשנים כמה וכמה דברים טובים יודעים מה לחפש.

לדעתי אם אתה רוצה לחסוך את הכסף ולקבל מוצר ממש טוב הכי קל זה לגדל אותו.
צריך הרבה סבלנות ולהבין שהמטרה היא להוציא את הצמח הכי בריא, מפלצתי, מעיף ומגניב שאפשר.

L

LarryOGkush

אתה בטוח שזה קל לגדל משהוא טוב?
וואלה אחי אני חייב להודות שהמחזור הראשון שלי לא מתקרב לרפואי.

לא בדחיסות של הפרחים, לא בצבע שלהם, ובטח שלא בסטלה.
מה שכן הם מפיצים ריח מאוד חזק, איך שאני פותח את הארון אני מקבל גל של ריח חזק, וזה עוד אחרי שהם נמצאים בתוך צנצנות הרמטיות.

אני יודע שמאוד קשה להוציא משהוא טוב בגידול חוץ, כי אם אין לך חממה אז אתה לא יכול לשלוט בשתי דברים חשובים
לחות ומטמפרטורה.

לדעתך במחזור אינדור יש לי סיכוי טוב יותר להוציא משהוא שיזכיר לי גראס רפואי?
כי אני באמת לא רוצה להוציא סתם כסף על כל הציוד ואז להתאכזב בסוף המחזור.

xshifrax

Member
חח לא יודעת מה איתכם אני בחיים לא הקאתי בסטלה
יש לי קיבת ברזל וכרס שיכולה להכין המון
הקיאו לליידי אנשים בכל סוגי הסטלות
אם זה אמדי גראס בוף ומה לא
אני אבל מסוגלת להקיא אם אני מריחה אקונומיקה וכימיקלים כאלה ליידי

klompalaya

New member
שלום לכולם רציתי רק להביע את דעתי בנושא כל מה שגודל בהידרו
יגרום להרגשת אוברדוס מנת יתר ולכן הרגשת כך יש מחקרים שמראים שהקנאבידואידים שנוצרים בפרח מושפעים מהמזון שהם מקבלים ולכן חשוב מאוד לצרוך קנאביס שגודל באדמה אורגנית עם דשנים אורגנים ללא תוספים וללא חומרי הדברה באמסטרדם יש הרבה הידרו בגלל המיסחריות ולא כולם שם יודעים איך להפיק תוצר ללא תופעות לואי לוקח הרבה שנים של ניסיון להוציא מוצר איכותי וידידותי לצרכן

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אתה בטוח שזה קל לגדל משהוא טוב?
וואלה אחי אני חייב להודות שהמחזור הראשון שלי לא מתקרב לרפואי.

לא בדחיסות של הפרחים, לא בצבע שלהם, ובטח שלא בסטלה.
מה שכן הם מפיצים ריח מאוד חזק, איך שאני פותח את הארון אני מקבל גל של ריח חזק, וזה עוד אחרי שהם נמצאים בתוך צנצנות הרמטיות.

אני יודע שמאוד קשה להוציא משהוא טוב בגידול חוץ, כי אם אין לך חממה אז אתה לא יכול לשלוט בשתי דברים חשובים
לחות ומטמפרטורה.

לדעתך במחזור אינדור יש לי סיכוי טוב יותר להוציא משהוא שיזכיר לי גראס רפואי?
כי אני באמת לא רוצה להוציא סתם כסף על כל הציוד ואז להתאכזב בסוף המחזור.
זה לא מסובך להוציא גם בפנים וגם בחוץ דברים מעבר לרמה של הרפואי בארץ.
עציץ גדול, הרבה קומפוסט וסבלנות.
זה בדיוק מה שאני עושה בגידול הנוכחי שלי, אתה מוזמן לעקוב.

שלום לכולם רציתי רק להביע את דעתי בנושא כל מה שגודל בהידרו
יגרום להרגשת אוברדוס מנת יתר ולכן הרגשת כך יש מחקרים שמראים שהקנאבידואידים שנוצרים בפרח מושפעים מהמזון שהם מקבלים ולכן חשוב מאוד לצרוך קנאביס שגודל באדמה אורגנית עם דשנים אורגנים ללא תוספים וללא חומרי הדברה באמסטרדם יש הרבה הידרו בגלל המיסחריות ולא כולם שם יודעים איך להפיק תוצר ללא תופעות לואי לוקח הרבה שנים של ניסיון להוציא מוצר איכותי וידידותי לצרכן
על סמך מה כל השטויות האלו שאתה פולט?

klompalaya

New member
ניסיון של שנים ילד בטח אתה חושב שאתה אלוף ורק אתה יודע תעשה חיפוש בספרים מגדלים מנוסים כמו ג'ורג' קראוונטס מטיפים על גידולים אורגנים באדמה ויש לזה סיבה ברורה יש לו אפילו חולצה שכתוב עליה
"dont panic its organic"
תבדוק בעצמך לפני שאתה קובע שאני מדבר שטויוות מעניין גם למה כל הרפואי חייב להיות גידול אדמה אורגני לא בארץ אבל בשאר העולם כן

autv

Member
ניסיון של שנים ילד בטח אתה חושב שאתה אלוף ורק אתה יודע תעשה חיפוש בספרים מגדלים מנוסים כמו ג'ורג' קראוונטס מטיפים על גידולים אורגנים באדמה ויש לזה סיבה ברורה יש לו אפילו חולצה שכתוב עליה
"dont panic its organic"
תבדוק בעצמך לפני שאתה קובע שאני מדבר שטויוות מעניין גם למה כל הרפואי חייב להיות גידול אדמה אורגני לא בארץ אבל בשאר העולם כן

הלו הלו הלו פה מדברים עם כבוד פה יש סבלנות אחד לשני פה לא קוראים אחד לשני ילד! במיוחד לא לפונזי שמנהל פה את הפורום ועוזר בלי סוף בלי שהוא חייב לאף אחד... אז לא לריב ולהיות נחמדים! :)
קלומפאלאיה

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
"dont panic its organic"
בן כמה אתה?

klompalaya

New member
הלו הלו הלו פה מדברים עם כבוד פה יש סבלנות אחד לשני פה לא קוראים אחד לשני ילד! במיוחד לא לפונזי שמנהל פה את הפורום ועוזר בלי סוף בלי שהוא חייב לאף אחד... אז לא לריב ולהיות נחמדים! :)
קלומפאלאיה

צודק יש לי הרבה כבוד למי שמנסה לעזור פה בפורום זה גם מה שאני מנסה לעשות ולא צריך להעליב ולהגיד מאיפה השטויות האלה שאני פולט זה דעתי בנושא ואני אומר את זה מנסיון של 26 שנים עברתי הרבה בשביל לחלוק את ניסיוני אתכם אז לא לקפוץ ישר ולהגיד שזה שטויות אין פה שום אגו לא נכנסתי לפה בשביל לעשות תחרות עם אף אחד שבת שלום לכולם

klompalaya

New member
%D7%A7%D7%A0%D7%90%D7%91%D7%99%D7%A1-%D7%AA%D7%97%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%A1%D7%A7%D7%95%D7%A4-%D7%A6%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9E%D7%99-%D7%AA%D7%A7%D7%A8%D7%99%D7%91-%D7%A0%D7%93

buddy3

Member
משחקי האגו האלה לא יקחו אותנו לשום מקום, בואו נחזור לרעיון המקורי.. סטלות קשות.

במקרה שלי, בשאכטות הראשונות לא הרגשתי כלום, ואז כשהתחלתי להרגיש אותן זה היה אחלה, עד שפעם אחת עישנתי קצת יותר מידי (יחסית למעשן מתחיל). כמות שהיום נשרפת פי 4 בערך ומשפיעה עליי באופן סביר השפיעה עליי באותו ערב בטירוף.. והנה הקאץ'.. זה היה כולה 2 באנגים :]

סטלה קשה.. חרדות, עמעום בראיה, דפיקות לב מואצות, חוסר תקשורת עם הסביבה.. בקיצור קשוח!!

הפעם השניה שזה קרה לי, קרתה משהו כמו 10 שנים אחרי, שבאחד המחזורים שעברו עלינו לטובה גירדתי את כל הדבק השחור מהאצבעות (לא יודע איך לקרוא לו בשפה המקצועית) והוא נשרף בצ'ילום.. אני והאקסית בזמנו עשינו סטנגה, 2 דקות אחרי זה אני כבר לא תקשרתי בכלל, אזרתי כח וקמתי מהספה למיטה.. שם זה נגמר :]

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
צודק.

זוכר את הסיפור שלי מהעמוד הראשון פה? לפני שבוע וחצי הייתי באמסטרדם והורדתי ברצף 4 קינג סייזים כמו פעם שעברה שביקרתי באמסטרדם. ישבנו בפריקס ד'אמי שעה וחצי ככה ולא הפסקתי לעשן ברצף. אחרי הפסקת עישון של חודשיים ומשהו.
וואלה, הייתי מסטול אבל רחוק מאוד מהפוך.

שיר לסיפור:
http://www.youtube.com/watch?v=-uVHCia_d_k

וסיפור:
חגגתי עשור עם אישתי והבאתי ג'ארס,
fingerhash,
השחור שמגרדים מהאצבעות (אגב, אפשר לשים כפפות ניטריל בלי אבקה ואז הרבה יותר קל להוריד את השחור מאשר מהאצבעות) מהקציר האחרון שהעברתי.
היה שם כדור של גרם וחצי
היה על האש, מאוד נחמד, עם פויקה ושאר דברים.

סבבה, מוציא את הפייפ, מוציא, למיטב זכרוני, סופר למון הייז מהסטוק הכי איכותי שהיה לי, משהו שישב ליישון של 3 חודשים ונשמר בהקפאה איזה שנה וחצי.
וואלה, רק אישתי וחבר אחר הביעו התעניינות כי היו מלא ג'וינטים שרצו שם.

וואלה? אש. כבר הייתי אחרי 3 ג'וינטים אז לקחתי את הזמן.
שם איזה שני שליש גרם במקססת פלסטיק הכחולה שבה השתמשתי באותו זמן.
על הכיסוי קססונית שהיה בחלק העליון של המקססת פלסטיק הזולה שקיבלתי עם קנייה גדולה מחנות הידרו חביבה היה ציור של כריש ועד לרגע שנתתי אותה לידידה עברו בה הפרחים הכי משובחים שלי.
באותו שלב כבר המקססה הייתה יכולה לפעול רק בידיים שלי, כי היא הייתה מלאה לגמרי בשאריות, למרות כל הניקויים שהיא הייתה עוברת.
קוצץ, קוצץ, קוצץ - מוכן.
כיף חיים
דופק קלות על הצד של המקססה באלגנטיות, הופך את החלק התחתון מעל החלק העליון לקססונית שבחלק העליון של המקססה, שבה יושב הכדור ג'ארס, מריץ קציצה נוספת למה שנשאר וחוזר על התהליך.
ממלא את הפייפ זכוכית האהובה שלי בחצי מהחומר הקצוץ, דוחס קלות לשריפה איטית יותר

פותח את הכדור ג'ארס עם הציפורניים, מוריד כדור של עשרימית הגרם (מה שיש לי עין די טובה לגודל שלו כבר) ושם אותו מעל הקערה של הירוק.
שיטה ידועה היטב כבר בבייתי.

וואלה? הכל אש. כולם כבר רעבים מתים והפויקה... טוב נו, הוא שם כבר 4 שעות אבל רחוק ממוכן. הסלט מזמן נגמר. אבל היי, הפייפ מוכן!

מדליק את הפייפ, לוקח שאכטה טובה טובה לריאות.
סופר עד 10, כי שמסטולים קל לאבד תחושת זמן וקל להעיף את העשן מוקדם מידי, ונושף.
טעים טעים, טעם של לימון וחשיש ביחד. יוהו!

הראש התחיל להסתחרר טיפה, שזה חשוב אחרי שאטכה טובה ויאללה עוד שאכטה!
עכשיו כבר לא צריך לספור, יש תחושה סובייקטיבית של זמן.

הפייפ עובר לאישה, ואחרי שתיים חוזר אליי לטעינה נוספת.

מפה לשם חבר, שעם השנים הפך להיות חבר הרבה יותר קרוב, בא איתי לסטנגה.
בין לבין חברים באים, מבקשים בביישנות שאכטה וכמובן מקבלים.
הירוק מתעדכן, נקצץ. שוב.
הכדורים מתחלפים ומושמים לכל מי שמביע בהם עניין.
שעתיים עוברות להן
בינתיים החבר עם הסטנגה פרש מזמן ללה לה לנד, שזה טוב, וכל מי שעישן מבסוט עד מעל הראש
חצי מהאנשים באזור כבר קלטו שאצלי יש את הדברים הטובים ואני מסיים את הראש האחרון בכיף שלי.

וואלה, עישנו. עישנו המון. כמובן שגם עישנו דברים של אנשים אחרים בין לבין, אבל רוב מה שעישנתי היה שלי.

אני דבוק לכורסא המרופטת שישבה שם בגינה, ליד המדורה.
דבוק זאת מילה יפה.
הספה ואני הפכנו לאותה ישות. חשבנו את אותן מחשבות מרוב שהיינו אחד בתוך השני.

המח שלי במקום אחר, כמו שרק ג'ארס ביתי יכול לעשות.
לזוז היה מזמן לא מעניין, באותו רגע המציאות הייתה הרבה יותר מעניינת מנקודת מבט פאסיבית.
הכל היה חשמל מהסופר למון הייז. הכל היה הפסקת חשמל מהחשיש.
והכל ביחד.
תאכלס? מעולה טילים.

אחרי שהפויקה היה מוכן (אחד הדוחים, אם מישהו שהכין אותו מזהה אותי בטעות איכשהו, תדע שהוא היה דוחה טילים ומוכן זו הגדרה מסיסה) אכלתי 3 קערות והאישה אומרת לי - צריך לזוז הביתה, מחר יש לה דברים לעשות בבוקר.
מה שאומר שאני צריך לנהוג.
תאכלס? לא בעיה, נהגתי הבייתה.
הכל היה מעולה.

הלקח ילדיי היקרים הוא שסט טוב פותר 99% מהבעיות.

שלכם ולמענכם,
-פונזי

Last edited:

Latest posts

Latest posts