What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Religia noastra cea de toate zilele

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
lumea e religioasa. s-o fi intamplat ceva nasol prin ro de s-a relansat subiectul asta chiar si aici?
sau e primavara si se da lumea cu biserica..

P.S. Nu is popo
Am vrut sa dau edit sorry

Ai primit mesaje de la oameni sau de ce ai tinut neaparat sa mentionezi asta? :laughing:
 
Last edited:

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Nu mai stiu in ce directie sa o iau deja. Aprind un cui si mai ma gamdesc.
Religia lui jtm pare mai interesanta pe moment, asa, la prima strigare. Poate pentru ca a propavaduit mai mult pe aici? :)
Să vezi ce o să îți mulțumească Jtm!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Numa sa nu uiti cine trebuie uns cu una alta din cand in cand dupa ce ajungi tu mare.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Eu am auzit si de aia de luau cate un membru erect de mascul de canabis in gura cand fumau un cui de frunze din respectivul mascul. Chiar aici pe forum. :D
 

ElGatto

Member
Dumnezeu e ADEVĂRAT !. Dumnezeu e MARE ! O să dureze ceva timp până o să vă dați seama, că cel mai bine este să fii om cu Dumnezeu. Dacă nu era ADEVĂRAT , credeți că mai era cineva la butoane ? Așa e în România mai întăi se ia cu mistocareala și apoi când se vede că e ADEVĂRAT totul, parcă iți cam vine să bagi capul în pământ. Așa se face mișto și în grupurile acela de FB tip ANTI MOAȘTE etc. Se face mișto de Dumnezeu și de preoții avari după avuție dar nu îi înțelegeți pentru că nu ați citit destule cărți sfinte să vedeți. Nu mai luați numele Domnului în deșert, urmați-L, mergeți sub efectul THC puternic la slujbele de la cultele religioase sub care ați fost botezați și o să vedeți că e totul ADEVĂRAT, o să simțiți vibe-ul religios.


Ar trebui sa mergi(acuma depinde si la ce biserica mergi sunt multi popi dupa bani si nu au nici o putere si sunt cei de rand)curat si sa simti vibe-ul...mie personal imi da ca si cum as fuma ceva light,poate ca am trecut si prin multe chestiI spirituale,dar ai dreptate!Dumnezeu exista si nu luati numele lui in desert!
 

Latest posts

Latest posts

Top