What's new

Pytlikuv koutek / ZjP's playground

Ahoj ZjP:wave:

Really nice your out, i like the violet plant, never had one, but one day i will:D

The ss looks full of trichs, must be a good medicine;) you will have some good stuff for the cold winter partys:)

We did an outdoor with a friend this year too, i think we ended with approx 2.8g for 4 plants:bump:it was not our year:D

:tiphat:


thats not quite succesfull grow :D
yo , you probably will have purple one in MazzaBerry seeds .. i wanna try'em , but gota wait for next grow :) this time it will be
6*SnowWhite
3*Ak47
3*MendochinoMadness
3*DurgaMata
3*MagicBud
cant wait to bloom them .. SnowWhite is rooting in 1l pots with canna professional + .
After this grow i will grow LenomSkunk od DNA seeds and Cornfields LiehuHahn .. this all will be pollinated with ChunkyCheese by Ra2 (thx again) . Along this im gonna try MazzaBerry , im hoping this cross will be blast :) dark purple shit like smelling Mazzar :) mother of those seeds was smelling like dog shit :D
 
PinneAppleChunk

PinneAppleChunk

Ahoj ! fotecky susiny PinneAppleChunku jsou tady ..

tak tenhle je spis min vuni vyrazny .. trosku tam teho ananasa citit je . ale ne moc .. spis borovicovy nadech .. a chut hodne podobna chuti sativniho phenotypu Sage co jsem mel od Machomana :)
vynos neco malo pres 45g :) sisky tvrde jako pes :)

tak tenhle je drsny , voni jako vanilka :) fakt , v krcku jemny .. ale potom vam to v plicich bouchne a vy citite ten drsny naval do skopiku , a ano tocak motak celkove bych ten stav popsal jako po bombickach dio syfonu (kdoy zkousel vi) , vynos taky veliky neco malo pres 50g :)

tak tohle je sampion , tezka skunkova chut , tezky kour , kaslak jako krava , vynos neco malo pres 40g , sisule jsou taky tvrde , ale sisky bych rekl nevetsi ze vesch phenotypu .. z nejvetsi sisky sem ulomil dve knedlicky pro kamose do brcka na kost :) tak proto tam trca ten stonecek :)

celkove hodnotim PCH od BarneysFarm jako nadprumerne vynosnou odrudu s vcelku specifickou chuti ktere kazdemu nesedne , ale muzu jedine doporucit , minimalne za zkousku to stoji :)

EDIT : pridal jsem klicit 2*AmneziaHaze*CJ a 1* WhiteRussian*CJ :) tak snad neco vyjde :) nejradsi bych jednu samicku A.H.*CJ a dva samecky WR*CJ a A.H.*CJ :) to by bylo :)
 

šunka-maslo

Duv' conoisseur^^
ICMag Donor
Veteran
Ahoj ZjP:wave:

Your SnowWhite are coming from Nirvana seeds ? I did some SW from Nirvana and the 3 girls i end up on 5 seeds were really nice i have to say, even one was looking really really dank with big calyxes:)

I did aswell 5 seeds of Magic Bud from Paradise, and they were quite homogeneous in the grow and very tasty pot, nice looking buds too, i need to try again some paradise work:ying:

A little picture of MB for the Vibes!!


 
u got right ! its from nirvana , hope it turn out good , got one Amn.Haze*CJ seed sprout out :) hope it will be killer blast female :) ..
stay tuned :)

EDIT : two seeds AH*CJ sprout out :D waiting for WR*CJ :)
 
Tak a jedeme dal :)

Zatim mam doma 6*SnowWhite a 3*DurgaMata , 3*Mendo.Madness , 3* Ak-47 a 3*MagicBud ..
S kamaradem jedeme na pul takze mi zbyde 3*SN a nejspis 2*DurgaMata , 2*Ak-47 , 1*Mendo.Madness a 1*MagicBud :)
takze tady ty fotky ale nic moc neuvidite :)
6*SnowWhite
tak tady je ten mismas v pohode Durgy , Akcka , Mendo.Medness a MagicBudu

Zatim jenom litrove kvetniky , presel jsem s 50/50 kokos/hlina na cistou hlinu od Canny :) , takze tak za tyden to presadim do vetsich .. 3,5l pak cca po dalsi tydnu nebo deseti dnech to prdnu do 6l , SnowWhite hodim do pasivnich hydro kvetniku :)
jenom bych dodal ze tam mam 2*AmnesiaHaze*CaseyJones , vylezly obe . Rusak nevylezl .. doufam ze budou samec a samicka at muzem krizit :) jeste se mi v mrazaku hreje ChunkyCheese od Radvika takze pylici orgie muzou zacit :D
 
Custe Ogari !

Custe Ogari !

Zdarte Chalani :D

toz sem to presadil - ja ogari , ale SnowWhite se ukazaly jako rezy z nakvetlych kytek .. takze omrdyvymrdy .. nevadi , chybama se clovek uci - mam je od 9.11. v 1L kvetniku a tedka dva dny presazeno , narostly cca o 3-4 cm ..
Tak a jedeme k tomu nej co mam .. rezany od Machomana -dik jak svina :D - mam je doma od 17.11. .. dva dny v 3,5L a uz nadherne prerostly ty mrdky SW .. takze plan je jasny , pockame co udelaji SW , jak to bude stat za pytel , nemilosrdne vyhazuju ..
takze zustalo mi - 3*SnowWhite , 2*DurgaMata , 2*Ak-47 , 1*MendochinoMadness a 1*MagicBud
MagicBud se tahne presne jak Macho rikal .. leti do nebe - skyhigh :) takze jsem zakrocil , nikda jsem to nedelal ale vsecko se musi zkusit .. takze zkusim LST techniku :) tak snad se to vsecko nejak vyvrbi , tak kluci moji sikovni to je asi vsecko a Ahoj :)
 
Ahojte !

Ahojte !

Tak mame to tu zase , nejaka fotaz :)
Machomanovy rezany letija jak svina :) jedine dobre , SnowWhite nedelaji nic . porad ale maji sanci - dejme tomu tyden :) pak presazeni do 6l kvetniku , potom tak maximalne 4 dny a prepiname .. mam tam i dve seminka AmneziaHaze*CaseyJones(ze seminek od NHG) uvidime co z toho bude , ja sam bych chtel samce a samicu :) jde mi ciste jenom o to to na pylit a priste to vsecko (myslim seminka co se mi za tu dobu nashromazdily) rozjet :) , to zase bude kolo , ale uz se na to tesim :)
tak tedka k aktualnimu deni :)
v popredi je MendochinoMadness a za nim 2*DurgaMata
3*polonakvetly SnowWhite a dve semenacky AH*CJ zitra jdou do 1L kvetinacu
v popredi je MagicBud s pokusem o LST a za nim 2*Ak-47
 
Zdarec :)

Zdarec :)

tak a jedem dal , pomalu to vypada ze budu prepinat jeste driv nez jsem myslel , ty Machomanovy rezany letija jak svina :)




EDIT : co rikate , nemam ty SnowWhite vyhodit ? kua este sem jim dal nejlepsi kvetinace co mam :( a takovy omrd . ale nevypadaly kdyz byly donesene ze by byly nejake marne , no i kdyz co chcete poznat na 1,5cm rezu - kua ja sem vedel proc jsem se tomu rok a pul vyhybal .. no nic .. chybama se clovek uci .
 

Machoman

Active member
Pokud to budeš vyhazovat,tak ješte nepřepínej,ten MB sice přeroste ale to AK chce trochu delší veget,zase se na kvetu tak nevytahne,ostatní už bez problemu na přepnutí.

A dal bych jim vetší kvetniky,už to bude prokořeneny jako prase,ten MB nech v malym.
 
sak jasne o tom presazeni to je jasen , jen nevim estli skoncim na 6l nebo na 11l .. zalezi estli vyhodim SW nebo ne .. zatim to vypada ze jo ..

EDIT: a tech 3,5l este prokorenit nestihly .. za ten tyden
 
Zdar !

Zdar !

presazeno nasazeno(cca 4 dny zpet), jedem dal .. nebyly kvetinace tak jsem to jebl do cca 10 litrovych pytlu ..
cca 10. nebo maximalne 12. prepinam ..
 

Elessar

Active member
Zdravím ZJP:wave:
máš to krásně najetý, bujný zdravý růst. Jde vidět, že genetika a Tvoje starost o kytičky je na vysoké úrovni. Jen tak dál...
Budu se těšit na výsledek.
Přeji všechno nej do zdárného konce, samozřejmě výtečnou chuť a stav hodný nebeských výšin...

Good Luck
El
 
Zdravím ZJP:wave:
máš to krásně najetý, bujný zdravý růst. Jde vidět, že genetika a Tvoje starost o kytičky je na vysoké úrovni. Jen tak dál...
Budu se těšit na výsledek.
Přeji všechno nej do zdárného konce, samozřejmě výtečnou chuť a stav hodný nebeských výšin...

Good Luck
El


dekuju :)
 
tak popojelo nam to cca o pet az deset cisel , je to krasen zarovnane .. takze zitra prepinam :)
MagicBud zacina protestovat ze dostal jenom 6l misto 10l ale ma smulu a musi mu to stacit :) chudak to prokozenil cele za ty tri dny :) ostatni maji cas :) ale je videt ze jim to svedci , hnojit nehnojim vubec , jednou dostali TNT na rust od Hesiho (nic jineho nemam) , jinak cista voda a enzymy .. pH ani EC nemerim ( EC na co kdyz nehnojim :D ) , uz aby to poradne kvetlo , vseci tady kvetete a ja jenom slintam na LCD a porad si rikam , kua kluci jak to ze to mate takove krasne .. tak snad i ja tedka polepsim a ukazu ze na to taky mam ''gen'' a ze nejsu jenom nejaky takovy ucmrdavac :D
 
5/12

5/12

zdruf !
SnowWhite (z nakvetlych rezu)
DurgaMata
MendochinoMadness
Amn.Haze*CaseyJones (NHG seeds)
Ak-47
MagicBud

tak to by bylo , dneska dostaly MissingLink a X-cell od BioNovy a az uvidim ze to nejak zloutne troche pohnojime SuperSoilMix od BioNovy .. uz skrabu na dne , snad vyjdu :D ale zatim nebylo treba hnojit a uvidime co bude za 14 dni .)

vsem dekuju za chvalu a karmu :) si to snad ani nezasluzim !
 
no ja , kamarad to zarezal a tedka mi to po x mesisic prijel vratit .. takze jsem cely spokejeny a tesim se az rozjedu bednu plnou AH :D :D mam v planu 12 rostlin kazda v 10l .. uvidime co z teho vyleze :)
 
tak jsem teda rozjel tu maminkarnu( v mojem pripade velke uvozovky ) tak jsem si rekl : Kurna Vyhule ! nezmatkuj a nasad ! takze dneska davam do vody 10*MazzaBerry , 10*CaseyJones a konecne Sage (pac miluju tu jeho vuni a chut !) taky 10* no a posledni - rekl bych velitel osadky KaliMist/NorthernLight*Thunk :) taktez 10* :)
tak to by bylo vsecko , aktualni pohled do boxiku , asi az po vanocich (25.12) pac je teho vseho hrozne moc :)
tak ahoj a preju Vam vsem stastne proziti svatku vanocnich a kurnik bohateho Jeziska (ale ne na darky , ale na dusevni pohodu , lasku a zdravi ) :)

EDIT : jenom bych doplnil ze grow LenomSkunku od DNA a SuperLemonHaze od GHS odkladam na jaro (neboli na prespristi grow :) )
 

Latest posts

Latest posts

Top