What's new

Pytlikuv koutek / ZjP's playground

Ahoj Kamaradi !

rad bych vam predstavil svuj dalsi pokus . chtel bych spise pokrizit vsecko mozne , zjistil jsem ze me spis vic bavi pestovat ze seminek :D

momentalne mam tyhle druhy :
SAGE , NHS#1 F2(CosaNostraCZ) , BangiHaze*Purp.Tinc/NL*T , SensiSkunk/NL*T , Black Domina , Maui Wowie (nebo jak :D) , Mazar , CaseyJones*Thunk .. BlueBerry nakonec obe dve samci :( . este se mi klujou seminka WW*Thunk , na ktere se po pravde tesim jeste vic nez na SS/NL*T ! Vsem co me poskytli pestebni material ! dekuji za geny a doufam ze to zase nepokazim !

takze nejak tak postupne :
celek tak nejak dva mesice zpet mozna i vic :D
Sensiho SS/NL*T jeste vsecky :D
a tady uz CJ*T od Kaliho (kelimky) a NHS od CosyNostry (taky kelimky , ale mensi sazenicky)
a tady uz plno nejplneji !
a tady uz po tydnu na kvetu , (snad) bez samcu . v levo SS/NL*T , v prostred CJ*T a NHS (porad v kelimkach , presadim za tyden do 3l kvetniku) , a v prostoru je zbytek :D

od vseho je rez a snad bude neeco co bude stat za to . v planu je opylit vsechno vsim ! :D snad to nepokazim a vse pujde jak ma . priste snad pofotim vsechny druhy abyste vedeli jakezeto kostata se mi zase rysuji !

tak se drzte a pestu zdar Kamaradi ! :wave:

EDIT : jeste bych doplnil , ze kdo bude mit zajem at si napise co mu mam cim opylit - a vysledek si muze zkusit :)
 

newhousegreen

-.-
Veteran
čau,sleduju a fandim

určitě zkus zkřížit blueberry s Bangi Haze,Maui Wowie nebo NHS

taky chci udělat pár crossů,mám autoflowering samce red erdpurt/cheese*dannish passio/arne,zkrosim tim Casey/Thunka tak když se to povede,můžem vyměnit.

hola-)
 
smula vsech smul :( prvni podel to kdyz mi posta rozdrtila seminka CJ*T a Thunk F2 od Kaliho , druhy podel je , ze ze zbylych 9 seminek CJ*T vzeslo 6 a ze 6 je jich 5 samcu :( neeeeeeeeeeeeeeeee ato same i s NHS pheno 1 dve samice a zbytek samci :(
a:wave:
 
NHG : ahoj kamaryde ! :)

noooo , udelam presne co pises , hej toho samonakvetaciho samecka ti zavidim .. :) doufam ze uzijes spoustu zabavy !
urcite potom rad s tebou vemimka vymenim ! genu neni nikdy dost ! :D ahoj !:wave:
 
Ahoj !

Ahoj !

tak jsem vam to vyfotil nez se to zaplo , tak prostredek nam proridl , tim ze jsem vyradil toliko samcu , ale vse zle je pro neco dobre a jelikoz jsou tady moc fajn lidi tak se mi obratem dostalo takoveho stesti ze jsem tomu sam neveril ! vsem co jste mi okamzite nabidli pomoc MOC MOC dekuju !

picture.php


tak trosku bych vam to popsal : z leva - Sensiho SS/NL*T , mezi nema dve vytahle MW , lajna vedle jsou BangiHaze*Purp.Tinc./NL*T , vespod jsou Sage , v prostred jsou dve NHS od CosaNostry a jeden CJ*T od Kaliho . dalsi lajna MW a jeden Mazar , je tam jedna extremne rychle kvetouci MW tipuju tak 60-65 dni . no a snad jsem na nic nezapomel .. pokusim se sehnat lepsi fotak , ktery se mi nevypne po trech fotkach .. uff to sem se rozepsal
 
Zdar máš tam pěkně narváno :)
Su zvědavej na výsledek, NHS pheno #1 bylo nejvíc po skunku tak doufám, že ty 2 samičky budou po mamě. :dance013:
Moh bys mě vyfotit ty 2 rostlinky NHS trochu víc v detailu, takhle moc není vidět.
Dík
At se daří.
:wave:
 
kua to je pech , uz to zacina .. minule sem proplachoval .. jo .. a vsecky ok jenom SS/NL*T#1 zacina zase delat neplechu .. rezave dubky a ztrata barvy na listech .. a jedna MauiWowie me vyhodila regulerni koule ne ze sisek ale normalky jakoby z preflowers .. nemeskal jsem a sup uz je na zahrade :D tam at si dela co chce :D . taky se mi otevrel prvni samec Blueberry a ten pude na Black dominu , bude BlackBerry :D

PS : Vyfotim vam kazdy druh zvlast , ale az budu met doma ten kamaradum fotak :wave:
 

berrea

Member
kua to je pech , uz to zacina .. minule sem proplachoval .. jo .. a vsecky ok jenom SS/NL*T#1 zacina zase delat neplechu .. rezave dubky a ztrata barvy na listech .. a jedna MauiWowie me vyhodila regulerni koule ne ze sisek ale normalky jakoby z preflowers .. nemeskal jsem a sup uz je na zahrade :D tam at si dela co chce :D . taky se mi otevrel prvni samec Blueberry a ten pude na Black dominu , bude BlackBerry :D

PS : Vyfotim vam kazdy druh zvlast , ale az budu met doma ten kamaradum fotak :wave:
hm... samec blueberry... schoval bys mi pyl?
 

berrea

Member
hm... ten s fialovym stonkem vypadá úžasně a určitě bude i hezky voňavej :)
umíš sbírat pyl tak, aby se neslepil dohromady?
 
vzdycky ustrihnu spicec samca , dam do spamrdle s vodou , kolem dokola papir , no a kytule jak kvete/odkveta vypadava pyl na papir , pak az vykvete vetsina kvetu a vyklepu zbytek pylu(otazka 3-5dnu) , kytulu vyhodim a pyl seberu do pytlicku a dam do lednicky .. snad todleam dobre , popripade mi napis jak to mam udelat :)
 

berrea

Member
jo, tohle je ok... já jenom kdybys to dosud nedělal :)
loni sem sbíral pyl poprvý a stalo se mi, že sem měl cihličku pylu, která byla naprosto k ničemu, protože se to slepilo dohromady, jak to bylo ještě mastný
 
jen pro upresneni , samce mam tyhle : BlackDomina,Blueberry,SS/NL*T,SAGE(maly podsadity kericek),Mazar(maly kericek,zatim moc nekvete),CJ*T,NHS#1 .. snad sem na nic nezapomel :D . zitra jim dam pekne hamupapu na kvet a uvidime , zatim bezkonkurencne je na tom s nakvetem BD , jenom vysypat :)
:wave:
 
dalsi hermaci , uz to zacina , to bych nebyl ja aby to nebylo bez problemu , prvni boj se sviluchama a tema bastardama v kvetnikach (dan za hlinu za 120,- 50L) a tedka tohle , kazdeho samo zenu hned pryc , celkem z tusim vic jak 60 semen 30 samcu a 5 hermacu tak to je mazec :(

no ale co me zajima , je to stresem nebo genem ? nejsou to bananky v sisce , jako treba byla jedna MarleysBerry/NL*T ta byla cela jedna siska ale cely vrch cca 1cm2 byl pokryty banankama , ja mam ale opacny problem , delaji se mi koule jakoby misto preflowers .. to je asi tim ze to preprcla nejaka zhermovana potvora co ? nanestesti me to stihlo neco napylit ale nebojim se toho a jdu po nich pinzetou a mackam a lupu a mackam . taky me zajima , ma cenu jeste pouzivat pyl na tyhle hermacim genem zasazene kytky ?

dik za kazdou odpoved !
 
Ahoj !

Ahoj !

Takze dnes probehla inseminace :D :D , malinko pylu aplikovano a mely by vzniknout BlackDomina/BlackDomina , Mazar/Blueberry (Fialovy) , BlackDomina/Blueberry (Zeleny+Fialovy) . a jelikoz su kopyto musel sem si to napsat a vetyvky olepit :D

Mazar
BlackDomina (ma ten krasny sladky oder , co domina ma :p )

Klasicky to ale zabiji kvalita fotek , nemam zadny kvalitni fotak , musim nejaky poridit , tak vam musi stacit alespon mobilni :( detail me nesel bo fucel vetr :)

jenom este doplnim ze kytky jsou cca 4 tyden kvetu , presne nevim - nepocitam :) vyska okolo 0,4m , pH okolo 6,0-6,3 ec max 0,9 zhruba jednou tydne .. jinac cista voda co dva dny
taky jsem investoval s kamaradem do new hnoji - BioNova - X-cell , TraceMix , The MissingLink , Algaemix (husta cerna sracka , este sem neco takoveho nevidel) a BioForte a klasika BN-Zym , ale to bych nereseil enzym jako enzym no ne ?
 

d-k

Active member
Hoj,

nemáš ještě nějaký pyl z BB samce fialové feno?

Napadají mne nějaké crossy :D

Díky
 

šunka-maslo

Duv' conoisseur^^
ICMag Donor
Veteran
Ahoj :wave:

Takze dnes probehla inseminace :D :D , malinko pylu aplikovano a mely by vzniknout BlackDomina/BlackDomina , Mazar/Blueberry (Fialovy) , BlackDomina/Blueberry (Zeleny+Fialovy) . a jelikoz su kopyto musel sem si to napsat a vetyvky olepit :D

Mnam mnam to budou dobry crossycek!! Cely o zivote chtel jsem zkusit Black domina, a nikdy uz jsem mel...spatne^^ koupili jsme seminky od ss bank 10 rok zpatky a to bylo massakr : 0/10 otevrela

Mazar - Blueberry a black domina : indica powaaa, me si to libi:bump:

Dobra prace!!
 

Latest posts

Latest posts

Top