What's new

Pytlikuv koutek / ZjP's playground

Zdarec , zase su zavaleny praci , tak jsem pro vas rychlo nafotil WidowThunky .. uz posledni dva :) oba sou stejne co do rustu ale 6 ma 2 vrcholy a 7 jenom 1 - velikost knedli je enormni a tvrdost neuveritelna ! oba dva jsou stejne prorostle ale voni jinak , 7 je nejvic Thunk a 6 ji slape na paty :) tak uz jenom 3*Pineapple Chunk a 1* CaseyJones .. jinak uz se pomalu ale jiste chystaji LiuHahn (ci jak :D ted to s te moji vyhulene skeble nevydoluju) tak snad to vyjde vsecko casove a ja jeste stihnu jedno kolo Sunkovych rezu , ktere pokud to taky dobre pujde budou zamatkovane :) pokud ne tak ciste jenom LiuHahn :) mozna k tomu dokupime s kamaradem Skunk no.1 a Sensi Skunk a nebo mozna jenom JackHerrera .. zatim nevime presne , ale uz abych zase neco , pac to prazdno tam je nuda :D
tohle je WT6 (vic fotek nemam , ale velikosti a rustem jsou si podobne , jenom pocet vrchu se lisi :D )
tohle je WT7 a moje tlusta pazoura :D pro prirovnani :D
tak zatim Ahoj , a az bude cas zase vas prijdu otravovat :wave:
 
ahoj !

ahoj !

Tak mam tu fotecky ze zastrihavani susiny od SunkyMasla , probehla kostovaci seance, pomalu nevidim , ale jsem tak zhuleny ze delam svemu nicku cest :D

Hey Sunka , man this is extra no.1 world class smoke ! man those cut came like lightnig from clear sky and im so greatful to you , now my buddy is working on seeds for you , i found in bud one seed , so im guesing its Amn.Haze/CaseyJones .. im sooooooo high , that i barelly can see what im typing :D

pics for you , obrazky pro vas :)

Cheese --- WhiteRussian --- Amn.Haze (Top smoke , anythig i was smoking til this day was second league - hashy taste , fruity ''after smoke'' )

dalsi na rade bude Casey Jones :) :wave:
 
VincentVega : jj cece , vsecko ostatni je takove nijake nemastne neslane , tohle je top class ! nic lepsiho jsme i ja nemel !

Sunka : i ja slintam :D and im enjoying as much as i can :D
 
Ahoj !

Ahoj !

Here goes SunkaMaslo's cuts again :)
this time grown by my buddy :) u can see that he marked places where he used pollen :)
Rezy od Sunky zase a znova , tentokrat od kamose :) viditelne si oznacil co kde a cim pylil takze seminka budou a snad to bude stat za to :)
Amn.Haze
Cheese
WhiteRussian

EDIT : 400w Philips Son-t Agro , canna coco profi a zemina canna taky profi , hnoje BioBizz a enzym od BioNovy ..kvetniky 6L
 
mohli byste mi nekdo zkuseny prosim vas rict jak dlouho tak na CaseyJonese ? vzdycky kdyz uz se zda ze by jako jo , tak jakoze ne .. zascne znova nakvetat , zatim je nekde okolo 70 dne , tusim ze snad 80 by mohlo byt to prave orechove , ale nemam momentalne mikraskop takze varim z vody :D aspon priblizny odhad , at vim kolik dni este mam a muzu mu treba este dat posledni kapku hnoji :)
 

Elessar

Active member
Zdravím ZJP:wave:
Já dal Caseymu 70 dní na květu, možná by snesl víc.
Přeju bohatou a chutnou úrodu.

Good Luck
Elessar
 
Dekuju moc , i kdyz az ted sem si uvedomil ze sem se mohl klido mrknout k tobe :D ale stejne by to nebylo moc platne pac ten muj neni vubec jako ten tvuj :D ty mas(mels) takove ty antenky , ale ja to mam spis jako ma NHG toho CJ/Thunka , palice tvrde , pekne velike , na listy to moc neprska , spis jenom kalisky sou opryskyrickovane .. vune ovsem nepopsatelna , takova liba nosu .. uplna oda na radost pro nos :D , dela to takvou mohutnou hlavni knedlu .. zitra ti/vam to nafotim a snad se nejak dobudem vysledku , i jsem ho pylil takze semena budou :)
 
Vcera jsem vzal CaseyJonese .. cca 80. den kvetu , mozna vic .. nevim :) este by snesl ale rekl bych ze vune byla nejvyraznejsi za celou tu dobu :) tak sel :) voni (smrdi) jako benzinka :D ale takovy benzinkovy puch :) me voni :) i pyleni se zdarilo , mam celkem dost semen takze urcite zase zkusim , kdo by mel zajem PM
Jedem jeste dal , posledni 3 kytky .. PineappleChunk :) jeden vypada divne , druhy vypada lip a treti uz je nadprumerny :) uvidime dal jake to bude , sam jsem zmateny , nevim co cekat .)
:wave:
 
Ahoj !

Ahoj !

Tak konecne ,, ne ze by este nesnesly , ale co bychsvitil dvoum kytkam .. navic bile chloupky zacly znova az po vyplachnuti vdou s enzymy .. vsecky jsou pekne prorostle sisky sou jako kamen , oprskane jsou jenom bombicky .. tak uvidime co z toho bude :)

P.Chunk 1


P.Chunk 2


P.Chunk 3


doba kvetu cca 65 dni :)
 

newhousegreen

-.-
Veteran
ale ja to mam spis jako ma NHG toho CJ/Thunka , palice tvrde , pekne velike , na listy to moc neprska , spis jenom kalisky sou opryskyrickovane .. )
+skoro dva metriky
to je nejspis podpis thaihazeskunku,jinak mooc
pěkné,ať se daří i v době ledovy,ktera nas prej ceka:smoky:
:)benzinu zdar
 

Attachments

  • 30492hot_damn.jpg
    30492hot_damn.jpg
    72.6 KB · Views: 12
+skoro dva metriky
to je nejspis podpis thaihazeskunku,jinak mooc
pěkné,ať se daří i v době ledovy,ktera nas prej ceka:smoky:
:)benzinu zdar

no ty joooo , cumim ! mas to mooooc pekne , kurna ten CJ je drsne kuro , vcera sme ho hromadne zkouseli a shodli sme se ze je to drsny zabijak :) tri kmety a jaky sem byl :D

Jinak problem je na svete , semenacky LiehuHahn co sem mel u znameho posly :( .. takze vubec nevim co tedka :(
 
Ahoj !

Ahoj !

Tak tady mam nejake fotecky outu naseho spolecneho s kamaradem spolupestitelem .. jedna se BangiHaze*Purp.Tinc./NorthernLights*Thunk od Sensiho .. este mame venku SensiSkunk/NorthernLights*Thunk taky od Sensiho :) kdo sleduje muj cirkus od zacatku tak vi ze jsem jel vicero modelu od Sensiho a vsecky byly super !
BH*PT/NL*T je velice hakliva na plisen , ale dozrala v pohode :) kost este neprobehl :) ale vypada jedovate :) .. sisky mensi spis male , olistene . vune pronikava , hasova spis .. podtony bych rekl zadne ..
No a este ohledne SS/NL*T ten nehnije , ale v tomhle pocasi stagnuje .. uvidime no :) zatim ahoj a ted uz jenom obrazky :)


PS : nakonec se vsecko spatne v dobre obratilo a s pomoci jedno nejmenovaneho clena nasi super komunity budu mit vicero druhu do meho obludaria :D takze kdo chce - zustante naladeni , vysilani stale pokracuje :D
taky bych jenom doplnil ohledne PineappleChunku , vyteznost uctyhodnych 43,5 g na kytku (v prumeru) doba kvetu cca 66 dni oproti proklamovanych 55 a este by to klido 10 sneslo .. netestovano nejak vyrazneji , rychlosuska nema takovou chut .. ale silne je to dost a kour je jemny a hrejivy .. celodenni kureni bych rekl :) ale pockame az tak za tyden dva tri :)
:wave:
 
WidowThunk

WidowThunk

ahoj
mam tu venkovniho WidowThunka , nezatmivany nic .. jenom tak vysazeny voni silene sladnce .. ridky je jak svina . plisen nikde . pujden a vytazek a ten pak do masticky .. :)
stale mame venku SensihoSkunk ! stale neplesnivi , sisule male tvrde jako pytlik pri curani v minus dvaceti :D :D :D listy jenom velke na siskach skoro vubec ! to WidowThunk je presny opak :D samy list :)

tak tedka fotky WidowThunka z venku :)

vyska rostliny byla asi 150 cm :)
 
SensihoSkunk

SensihoSkunk

u kamarada , SS pheno 2 z moji prvni varky .. vyrostala cca 75 cm velka knedla ! cca 45 cisel je v kuse .. pak mezery .. ale vune jako to nejsladsi ovoce :) uplne tecou sliny :)



jinak SS pheno 1 je sklizeno asi 2 dny.. takze bez plisne prezilo do 5 listopadu .. fotky hned jak to uschne , nemam to doma .. byl to 2,5metru ker :D
tak zatim ahoj :)
 

šunka-maslo

Duv' conoisseur^^
ICMag Donor
Veteran
Ahoj ZjP:wave:

Really nice your out, i like the violet plant, never had one, but one day i will:D

The ss looks full of trichs, must be a good medicine;) you will have some good stuff for the cold winter partys:)

We did an outdoor with a friend this year too, i think we ended with approx 2.8g for 4 plants:bump:it was not our year:D

:tiphat:
 

Latest posts

Latest posts

Top