What's new

Pune o intrebare,primeste un raspuns

jtm

Some kind of shaman
Veteran
@rapunzel: Si sa fie luni :p Buna aia cu data rapunzele...

@ganja: tov ganja, mai micsoreaza oleaca fontu ala, ca nu mai vad nika de el in posturile tale, tre sa ma concentrez serios pentru asta...
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Elegant... Plus, daca iti calci cuvantul, poti spune ca nu ai vazut scrisu' mic
:D
 

gganjaabwoy

Active member
Asa in 2 neam plictisit... Ne gandeam sa te corupem sa ni te alaturi... Sa para mai interesant... Si in timp ce ne pupam sa tinem si fiecare un discurs. Jtm despre cbd, cbc, (il las pe jtm sa mai adauge), Tu despre soluri aerate, controller si breeding si eu despre indice, panica si paranoia. Ce zici? Il luam si pe Kap sa ne arete cum se creste la hps vara fara aer conditionat si pe post de rulator/rulantgiu
 

gganjaabwoy

Active member
Te inteleg... Iti trebuie timp sa te gandesti... Nu poti lua o decizie asa pe loc... Nui nici o problema... Eu si jtm avem tot timpu din lume pt dragul nostru moderator
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
w7uR2EQ.jpg
 

gganjaabwoy

Active member
Tinerete tinerete si fani indica... Io fi fost lene sa urce... Oricum nu avea bilet... Mai si-o lua si cu panica daca apareau boacterii
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Mie imi aminteste de momentele alea cand lumea pleca suparata la munca dimineata si eu mergeam de la o petrecere le alta, mort.
 
K

KapnobataiZ

Numa wisky ai baut satana.LE : nu te panica,am intrat pe un thread de alcolisti aici pe icmag, si te-am vazut acolo :))
 
Last edited:

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Iulie-August, in functie de zona si specie.

La masculii "mei" de canepa salbatica (tapsanu' vecin) le-or dat ouale deja. Oricum, au crescut anu asta extrem de viguroase, ma uit si nu imi vine sa cred, si sigur nu am scapat eu alte seminte pe acolo... Culmea, ploile astea le-or facut bine, credeam ca le omoara.

Mai tre sa iasa rosiile, si am salata...
 

gganjaabwoy

Active member
Am fumat o indica pura de dimineata si m-au lovit toate deficientele... Ce-i de facut? Sa fie de la ph? :))Sau umiditatea scazuta la nivelul gatului?. :))
 
Top