What's new

Problem z zapachem

Sodowiec

Member
57gun Do kwadratowej kwadratowy wentylator do 6kątnej 6kątny wentylator napisałem na końcu "ważne aby wszystko pasowało" poco się czepiasz...

Darek - ale i cena jest spora ;)
 
D

darek648

coś za coś a mi zależy na tym aby filtra nie zakładać więc dla mnie jest to idealne rozwiązanie i dla tych którzy maja małe boxy i mikro boxy wydaje sie być idealnym sposobem na pozbycie sie zapachu bez montażu filtra
 

bolk

Member
Sodowiec respect za pomysł jak nic ;]
Przetestuje za niedługo...

Tylko jedno pytanie odnośnie budowy...
Jaki długi ty masz w odniesieniu do prędkości wiatraczka?
 

Silas

Member
Veteran
@darek648: dla małych boxów i uBoxów w pomieszczeniach do 20m2 polecam AirLimpuro z hempa...zajebiście neutralizuje zapachy choć starcza na 5-6 tygodni nie na 8 jak pisali. 2 pudełka na uprawę i jest zajebiście...w pomieszczeniu przyjemny świerzy zapach, a konopny smrodek jest nie do wykrycia. Musiał bym jeszcze przetestować te inne co teraz dodali...
Są tam m.in. krążki które wkładał długowłosy Pan z filmu o uprawie K2
 
D

darek648

z tymi limpuro jest jakoś dziwnie bo miałem 2 i 1 z spliff.pl a 2 z hempa i to z hempa przy uprawie orginal haze nic a nic kompletnie nie dało jak by wogóle było jakieś przeterminowane a to ze spliffa przy uprawie fruit bowla działało dobrze bo znikł zapach kwiatków więc ja juz temu nie ufam wole coś takiego jak wyżej pisałem i miejmy nadzieje że dobrze sie spisze

a w jakim miejscu w boxie trzymałeś ten limpuro na dnie czy u góry???
 

Sodowiec

Member
Bolk - u mnie rura ma 20cm wiatrak 12cm od wiatraka do 1 warstwy filtra węglowego jest jakieś 2cm i dopiero druty. Wiatrak chodzi pod ładowarką od siemensa na 5v chodzi wolniej ale za to bez głośnie i nic mi nie śmierdzi "jak by co to wszystko Działało tak bo teraz chwilowo nie uprawiam brak nasion a na stornie nie zamierzam kupować ;/ za drogo
 

BReal

Active member
jak masz brudne pachy to wyszoruj sie soda i bedziesz juz mial odpowiedz na swoje pytanie ;D (joke!)

pzdr koledzy!
 
D

darek648

co za głupi post jak masz zamiar tak pisać to lepiej wogóle nie pisz nie na temat piszesz nic nie wnośisz do tematu po co śmiecisz bez sensu
 
Czytalem kilka pozytywnych opinii nt. sody. Podobno po czesci usowa zapach.
Jak sie zbiore, zrobie male doswiadczenie z soda.
 

buszindo

New member
moge podac z wlasnego doswiadczenia sytuacje keidy soda mi pomagala
suszylem pierwsze sciete topy w kompie i jebalo niemlosiernie na caly dom a bylo tego zaledwie 4lub 5 g.
gdy polozylem sode na talerzykach po jakims czasie zapach niewydostalwal sie dalej niz kolo wiatraczka od komputera takze metoda jest badzo dobra. polecam rozwniez przy przenoszeniu zbiorow do miejsca suszenia nadaje sie idelanie dobrze masukje zapach
 

Latest posts

Latest posts

Top