What's new

presa

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
mai studiaza si vezi daca ai vrea sa ai vreo treaba cu vlad, indiferent de care parte a baricadei. :laughing:
daca inca consideri ca ar fi bine, iti doresc succes. :wave:

ce ne lipseste romanilor? multe, dar cred ca bunul simt ar fi cel ce creeaza cel mai des probleme. :dance013:
 
A

atomicalsmoke

oare la cati romani le tine de foame bunul simt ?
lacomia de prin romania as trageo in tzapa !!!!!
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
:fsu: FUCKED UP SHIT! daleas la mU.E ca la sua ue politie si guverne.
ui acolo humveeurile..cica armata mexicana...fuck off!
ce jegosi! peste tot is baga botu bogatasii astia...datori vanduti...

in afganistan de exemplu inainte sa mearga sua acolo era cea mai mare productie de brown....dupa ce au ajuns ei a scazut extrem d mult cultura d canepa si a crescut cea d mac.....war on drugs my ass, mai mult razboi impotriva plantelor si substantelor naturale care aduc profit redus si morti 000000000000(Z E R O) decat a drgurilor. e razboi impotriva libertatii! s.f. e real curand sau deja? :j

app..vedeti ce paine mancati! poate bagati si initium :))) ca doar prea cuviosii d la guvernare au zis sa fim prima tara care accepta asta.

Americanii au intrat in Afganistan tocmai pentru ca oranduirea talibana a interzis taranilor afgani sa mai cultive mac opiaceu, culturile afgane asigurand marea majoritate a heroinei consumata in US, iar asta evident ca nu a fost pe placul celor care invart roata intereselor pt americani.

Totul are o explicatie. Mai greu e sa o intelegem ...
 

dalin

Member
tin sa iti amintesc ca majoritatea heroinei ajunge in USSR :d
SI LEGAT DE VLAD TEPES ma refeream la oamenii care jecmanesc tara asta ptr asa vor ei cu cea mai mare nesimtire.
 
cred ca un regim "auschwitz" pentru cocalarii astia care vindeau bilete in fata stadionului si cafea in piata, ar rezolva problema...frate lasa-ti bunul simt in pace, ca nici nu se mai poate aduce vorba despre acesta. stii cine zicea bine? bob - concrete jungle. si atat.
 

swimi

Member
whats-up-duck.gif
 

VERitabil

Member
am inceput sa citesc din ea. e foarte tare cartea ! o recomand si eu... Multzi scriitori din istoria noastra foloseau plante psihotrope pentru "inspiratzie" . Din cate stiu eu cartea trebuia sa iasa acum 2-3 ani dar a fost interzisa. oricum e blana !
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
au judecat dupa marime. marea greseala e ca au fost 2 persoane. si cumva s-a ajuns la ei, deci tind sa cred ca nu erau departe de a fi dealari.

shit happens.
 

Latest posts

Latest posts

Top