What's new

presa

N

nopi

Astazi pe OTV: Era sus ca titlu! "Berea cu marijuana (Tetrahidrocanabiol) " :D
Si spunea cate rele provoaca aceasta marijuana, berea contine 0.3 % biol desta si ne omoara, cica etnobotanicile au aparut in romania in Galati, berea asta cu tetrahidrocanabiolul asta tot in galati a a aparut, etc :D
 

MJSoft

Member
ce fata d om birou-biblioteca are. cica academician...academicianu academiei de ambalat acadele.
profesori d la universitati din sua si israel au pareri pozitive despre iarba, asta dc oare nu a ajuns la urechile imbufnatului asta? numa ignoranti comunisti extra indoctrinati in spiritu orbiei de turma in presa si politica....sau daca zic politica e destul, se subintelege?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
ai putea spune direct interese, ca astea ne guverneaza tara, si nu numai prin politica, prin orice mod posibil si la orice nivel. dar nu cred ca e de discutat asta aici si acum, de schimbat prea curand nu se va schimba nimic, si oricum jocul merge, de ce sa-l schimbam?
 

MJgrow

Active member
mie imi vine sa borasc cand citesc asa ceva..

M-am saturat de cata prostime e in tara asta si cum fiecare incearca sa iasa cat mai in fata cu replici proaste, negandite.

E ca si cum ar tipa unul mai tare ca altul, si feicare spune ce vrea.

Nu m-ar mira insa daca pe la anu , pe la vreo miscare pro weed sa fie si ceva anti....

Ceva in genul in care scoteau elevii de pe la scoala(aiai de clasele 1-4) cu pancarde, afisand mesaje anti-"etnobotanice". Asta undev prin iarna la minus "N" grade.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
e normal sa existe si opozitie cand vorbim de astfel de schimbari radicale. aceasta schimbare afecteaza numerosi parametri incat atinge foarte multe niveluri ale societatii noastre, asa cum se regaseste ea acum. si avem multi prea multi oameni care se complac in aceasta formula. tu ai putea fi deplin de acord cu ceva care nu te avantajeaza? cel putin nu in viitorul apropiat?
in legatura cu elevii, nu cred ca e treaba lor sa iasa in strada pentru asa ceva, asta e treaba adultilor. nu vad nici un beneficiu care sa reiasa din implicarea lor.
 

dalin

Member
tara asta este plina de masoni dragii mei .....si ne joc pe picioare cum vor......televiziunile au sefi musulmani sau evrei .....ne joc cum vor ei .noi nu suntem nationalisti ...pe noi ne doar ein papuci atat timp cat furam inconttinuu. imediat o sa pun o stire demografica sa va sperie putin ce sa intampla in urmatorii 5-10 ani cu europa

http://www.youtube.com/watch?v=6-3X5hIFXYU&feature=share
 

MJgrow

Active member
crezi ca ala de clasa a2-a stie el ce trebuie sa faca sau ce drepturi are. Daca doamna invatatoare i-a scos in strada apai nimeni nu comenteaza.

orcum ei se bucura ca nu fac ore.


si marea problema la noi in romania e ca murim de grija altuia si nu ne uitam in farfuria noastra.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
partea buna e ca acesti masoni sunt mai buni decat politicienii nostrii (desi de multe ori aceste grupuri au numitori comuni).
majoritatea lojelor din ro isi investesc banii in romania, comparativ cu politicienii nostrii care varsa bani peste hotare cu orice ocazie. ar trebui sa aplaudam persoanele care inca produc bani in romania si isi platesc indatoririle catre stat, doar ei sustin tara in acest moment.
cum am spus si mai devreme, sunt mai multe taisuri..
 

dalin

Member
da e adevarat acest lucru dar clasa lor in romania o fac tot cei de la conducere.Defapt daca am putea sa vb cu cineva care e mason si sa duca vestea peste tot despre ce vrem sa facem ar fi mai usor si ptr mars.Ne trebuie o persoana cu influenta!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
si marea problema la noi in romania e ca murim de grija altuia si nu ne uitam in farfuria noastra.

aici ai mare dreptate, dar mai trebuie sa mai treaca multe generatii ca aceste deprinderi sa dispara din tara noastra minunata. comunismul inca ne bantuie.
 

MJgrow

Active member
comunismul e ca la el acasa... e in floare, in mijlocul apogeului.

Doar poarta o masca colorata numita democratie. In spate e monstrul... are mai bine de 70 de ani deacuma. deci...
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Ne trebuie o persoana cu influenta!

majoritatea persoanelor influente prefera sa stea in umbra. dar, poate din persoana in persoana se ajunge cumva si la o astfel de persoana.
dar, avem in romania persoane cunoscute care sunt dispuse sa vorbeasca liber despre asa ceva, si sigur o vor face daca exista un program bine stabilit in cadrul unei organizatii. poate nu au mare influenta asupra celor indoctrinati, dar au mare priza la tineret. aceasta miscare trebuie gandita in perspectiva, nu pe termen scurt. eu zic ca e o varianta buna.
 

Splif

Member
Hai mai oameni buni si naivi ...deschideti ochii.
Nici macar cand s-au taiat salariile drastic la bugetari nu s-a facut nimic dar nimic...asa este poporul nostru...stam si ne taram prin rahat,noi nu suntem in stare sa sarim in ajutorul nostru...daramite pentru altcineva.
Sunt binevenite astfel de campanii dar prostimea si comunismul e in floare.
Eu unul tot sper nu neaparat sa le legalizeze...dar macar sa nu mai fim tratati in halul asta ( infractori deosebit de periculosi , scursura societatii ) pun pariu ca majoritatea oamenilor mari care cunosc foarte multe ar zice lucruri bune despre marioara.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
oameni mari traiesc tot in societatea asta. drept urmare ca sa fie valabila ultima ta afirmatie, ar trebui sa fie deja totul bine in tara noastra.
 

Drackon

Active member
Hai mai oameni buni si naivi ...deschideti ochii.
Nici macar cand s-au taiat salariile drastic la bugetari nu s-a facut nimic dar nimic...asa este poporul nostru...stam si ne taram prin rahat,noi nu suntem in stare sa sarim in ajutorul nostru...daramite pentru altcineva.
Sunt binevenite astfel de campanii dar prostimea si comunismul e in floare.
Eu unul tot sper nu neaparat sa le legalizeze...dar macar sa nu mai fim tratati in halul asta ( infractori deosebit de periculosi , scursura societatii ) pun pariu ca majoritatea oamenilor mari care cunosc foarte multe ar zice lucruri bune despre marioara.
Si ce ai frea sa facem Splif?Dupa marea teapa care ne-am luato in 89' nu cred ca mai are cineva chief de revolutii pe burta goala...am vrut sa scapam de comunism si ne-am ales tot cu o forma de comunism gretos..nu cred ca vrea cineva sa isi piarda iar copii,parintii,rudele si prietenii ca sa vina iar niste jmecheri la putere sa ne fure pe fata.Daca vrei sa faci ceva ia-ti o pusca cu luneta sau o bomba,doua si baga-mare!Salut!
 

Latest posts

Latest posts

Top