What's new

@@@ POLISH STRAIN GUIDE @@@

urban

Active member
Strain/Breeder: Erdbeer x Early Skunk | Esbe
Ocena ogólna: 5-6/10
Potencja: 5/10
Czas zbioru: 10-15 pazdziernik
Plon: 8/10
Łatwość uprawy: Samo rosnie
Wygląd: 6/10

hmm co by tu napisac...

Trawa tez nie sprawia problemow jakichs specjalnych.
Z wygladu, szczegolnie kiedy kwitnie wyglada bardzo sativowo, ale high to 50/50 sativa/indica.
Palenie nie jest mocne, ale nie jest tez slabe, dobre do calo dniowego palenia.
No chyba ze ktos malo pali to bedzie go ubijac, wnioskuje po tym jak pale ze znajomymi ktorzy zapala sobie od swieta - czyli w sumie przy piwku kiedy wyciagne jakiegos topka.Chlopaki za kazdym razem maja niezly high w glowie hehe

Topki ladnie oblane zywica, kleja sie do lap strasznie przy rozdrabnianiu.
Najwiekszym minusem dla mnie tej trawy bylo to ze jest lisciasta dosyc.
W sumie moglem ja lepiej obrac, ale nie mialem zbytnio czasu na bawienie sie...

Topy cale purpurowe, tylko liscie byly zielone - jak wyschly to wygladaly nawet elegancko ale ja jednak nie lubie jak palenie ma jakos duzo lisci.

Co do samego krzaka, podwiazalem glowna lodyge w jednym miejscy zeby krzaki sie nie wyciagaly zbytnio bo rosly bliski siebie.
Ten krzak chyba zareagowal na to najlepiej, bardzo ladnie sie wygiol w strone slonca i wygladal jak talerz satelitarny ktory tylko czeka na jeszcze wiecej promieni slonecznych hehe

Zbiory naprawde ladne, niemam wagi ale troche tego wyszlo nawet.
Glowne szczyty bardzo fajnie zbite, te nizej i bardziej w srodku luzne i lisciaste - dobre na hasz...

7249Obraz_011.jpg
7249erd_x_early_skunk.jpg


7249Obraz_010.jpg
7249Obraz_013.jpg


7249Obraz_008.jpg
7249Obraz_009-med.jpg


7249Obraz_0221-med.jpg
7249Obraz_086.jpg


7249Obraz_100.jpg
7249Obraz_109-med.jpg


7249Obraz_0061.jpg
7249Obraz_037_resize-med.jpg


7249Obraz_0181-med.jpg
 

urban

Active member
Strain/Breeder: B3/N7 x Erd/PurT | Esbe
Ocena ogólna: 8,5/10
Potencja: 8/10
Czas zbioru: 15 pazdziernik, chodz przydalby sie jeszcze tydzien zeby sie zbilo
Plon: 7/10
Łatwość uprawy: Nie stwarza wiekszych problemow
Wygląd: 8/10


Najlepsza trawa jaka mi wyszła w tym roku.

Typowa trawa medyczna, indica ale bez takiego obezwladniajacego couchlocku co ja bardzo cenie.High dlugo trzyma w swoich ramionach...
Palenie ma swoja moc, jesli ktos malo pali to dwa buchy potrafily go rozlozyc hehe

Topki na maxa oblane zywica, nawet cale liscie przy topowe oblane - dlatego trawa moze wydawac sie troche lisciasta ale az zal wycinac tak oblane liscie hehe.

Krzak na koncu flo... topy wygladaja na zbite jak kamien i sa na maxa oblane.
Jednak po wysuszeniu topki nie wygladaja tak zbicie jak wtedy gdy rosly i jestem pewien ze to przez to ze krzakowi przydalo by sie jeszcze z tydzien a wtedy bylo by idealnie.

Sam krzak na koncu flo przybiera zajebiste kolory co zreszta mozna zobaczyc na zdjeciach.
Topki po wysuszeniu tez maja bardzo ciemny kolor co robi wrazenie szczegolnie z taka iloscia zywicy...

7249Obraz_019-med.jpg
7249Obraz_063-med.jpg


7249Obraz_0271-med.jpg
7249Obraz_0361.jpg


7249Obraz_057-med.jpg
7249Obraz_0151-med.jpg


7249Obraz_067-med.jpg
7249Obraz_065-med.jpg


7249Obraz_056.jpg
7249Obraz_0401.jpg


7249Obraz_019_resize-med.jpg
7249Obraz_031_resize-med.jpg
 
C

Ca2

Hashberry by Selasie
Smak, Zapach, Moc: 10/10
Poziom zapachu: 8/10
Poziom smaku: 10/10 przewaga haszowatej ziemistości

Jak dopadłem w łapy tą kule to była perfekcyjnie wyschnięta. Nieprzesuszona. Stuff pachnie bardzo ładnie. Moja bejbe stwierdziła, że wali Lechem premium...coś jak White Skunk z pod ręki Lewara. W smaku ziemiste, duszące i bardzo aromatyczne ziółko. Cały wczorajszy dzień spędziłem na potężnej bombie i dziś jestem na trybie Low Battery. Jeszcze z 2-3 tuby zostawiłem i podałem niuni żeby przechowała do momentu aż będzie mogła ze mną zapalić ;D

Ogólna ocena: 25.3 za smak, zapach, wygląd (mistrzostwo) i przedewszystkim za zajebiste doznania w głowie ;D



Tutaj przyuważyłem, że roślina ma skłonności do hermienia się


 
C

Ca2

Ca2 crossed insane fast sativa pheno [G13xWW]xSourDiesel
Mother: G13xWhiteWidow by Mr. Nice
Father: Sour Diesel from greengirl

Przed chwilunią uwędziłem klona tego crossa pobranego awet z nasionami. Uwaga! Jedna pestka zajebiście dojżała na parapecie w szklance. Jest to najbardziej ziołowo-przyprawowo-majerankowo-sativkowe jaranie jakie tylko miałem okazje poznać. Szczęśliwi ci, którzy będą mieli zaszczyt palić w/w crossa przecrossowanego durbanem. Durban szybki...[G13xWW]xSD bardzo szybko zakwita czym nadrabia dłuże flow. Ogolnie czuc sporą różnicę bo ostatnie tygodnie przepalałem wszelakie in out udane nieudane LRy... in byly slodko indyjowe w zapachu a smak...no raczej typowa indyja... lekka ziemia i posmak o walorach zbliżonych do zapachu. 1 tuba durnego klona a jestem rozjebany jak ta lala.. bomba jak po 2 tubach lr moze 3... z tym ze czysty high .. siedzi w bani nogi mam leciutkie... odprezaja sie po pracy. A glowa fruwa... a jeszcze niebawem desant kolejnych kurdupli. Jak by nie bylo uwalilem sie tym weedem zajebiscie. I stwierdzam ze raz kolejny jestem sam z siebie dumny. Udało mi się raz kolejny uprawiać zajebisty shit i dzielić się z wami wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami. Lipnie będzie przerwać grzanie lampy a na out raczej nie zaglądam więc o fotki będzie ciężko... może już po przesuszeniu lub curringu (w moich rękach utlenia się wszystko i nic nie idzie z curringować. Ale mam strażnika pilnującego przynajmniej giecika ktory po miesiącu jest przeokrutnym śmierdziuchem a kopie tysiąc razy mocniej niż śmierdzi:D Już to jak się teraz rozpisałem do was świadczy o tym jak zajebiście mi jest miło luźno i sativiaście w głowicy:D Z przyczyn technicznych fotki w następnym wolnym czasie. Pozdro IC!











 
Last edited:
A

ares420

Odmiana: Lowryder x c99 (kross kumpla z osiedla)
Ziemia: Kwiatowa + perlit + azofoska
Nawozy: biohumus + florowit
Oswietlenie: slonce (parapet)
Moc: 8/10 bardzo mocne palenie
Zapach: 9/10
Ilość zbioru: 7/10
Smak: 10/10 miodzio dym wcale nie gryzie w płuca i ma taki sosnowo-leśny smak

Jest to dosyć mocna trawa typowo sativkowa: śmiechawa, pobudzenie, jesteś pełen energi, można gadać non stop :p Potem faza stopniowo schodziła, czasem nie zauważałem kiedy faza schodzi, nie było typowego zmęczenia, lenia ;D. Materiał nadawał się do całodniowych maratonów jak i wieczornego blanta. Z 2 roślin wyszło mi około 50g więc całkiem nieźle jak na parapet. Naprawdę bardzo miło wspominam to palenie bo było chyba najlepszym jakie wyhodowałem. Niestety fotek nie posiadam bo dawno to palonko było chyba 2 lata temu o ile sie nie myle.
 
G

Guest

[C99 x True Berry x White Russian] x C99

Ocena ogólna:8
Moc: 9 to jest masakra, czesze po głowie konkretnie, przy rozmowie z kimś jak cie dopadnie śmiechawa to niemożna sie opanować, dopiero po 10 minutach śmiechu możesz coś powiedzieć, po czym znowu zaczynasz sie chichrać, bardzo SaTiVa ! :D
Plon: 8 dobre zbite topy daje, tzw. twardziele :D
Łatwość hodowania: 7, coś tam po drodze marudziła, podlana odpowiednim nawozem wróciła do siebie, przecięta łodyżka, zregenerowała sie więc roślina naprawde rewelacja była, pare duzych błędów wybaczyła
Wygląd: 7
Zapach: przez pomieszanie owocowych zapachów, troche jabłka, kończąc na grejfrucie :D tak po nabiciu stuffu do lufy, palce pachną grejfrutem :D
Smak: nie czuć wogóle dymu przy wciąganiu, dopiero przy wypuszczaniu, taki sam smak jak zapach

To zioło pewnie jak każde jest zależne od nastroju człowieka itp. czynników wpływających na faze, ale :
powoduje ono 100 000 tys. myśli na minute :D dużo rozkmin, przy tym wykrzywiony uśmiech na twarzy którego nie da sie ani schować ani ściągnąć z twarzy :D Gdy puściłem sobie na odwtarzaczu mp3 " bob'a marley'a could you be loved " i paliłem to masakra, jeszcze bardziej dodatkowy zastrzyk euforii :D myślałem że odlece z miejsca :p jak odrzutowiec :laughing:
Filmy ogląda sie z takim zaciekawieniem i rozkminą, jak w czasach wielkich odkryć murzyn blaszke :D Poprostu samo oglądanie filmu, i sytuacji jakie tam sie dzieje jest tak ciekawe, i bawiące umysł.
A po wypaleniu kilku mocniejszych wbić, super jest " walnąć sie na kanape", lub fotel, muza na uszy, zamknąć oczy i powoli odchylać głowe w tył. Takie są odczucia jak na roller coster'ze :D Mógłbym tak w nieskończoność opisywać to ziółko, i jak sie człowiek zachowuje po nim w róznych sytuacjach :D Ale nie mam głowy do tego, już i tak dużo opisałem :p


























no to by było na tyle :p

PS.
powiem tak, to zioło to 1 słowem WYPAS ! :D :jump:
Peace
 
Last edited:
G

Guest

Odmiana: Hawaii x Skunks #1, seed bank Nirvana

MOC-10/10 – zielak przepyszny, mocny, wariacja myśli i chęci, pozamiatane na całego a najlepsze jest to że kraina przyjemności przemycona kawałkiem zielonego skręta, polecam

WYGLĄD-10/10 - roślina na początku nie wykazywała oznak długich wijących się rozgałęzień, po chwili mijającego czasu owinęła swoimi gałęziami całego boxa, rosła poprzyklejana do ścian przybierając na wadze, pąki długie stożkowate, podparte i podwiązane, wygląd na dyche

ZAPACH-10/10 – mocny benzynowy skun z nutą małego cytrusa, ciężko opisać cos czego nie można poczuć, to tak jakby rozmawiac przez telefon o kolorach

SMAK-10/10 - mocny jeden z moich faworytów, uwielbiałem to ziele chyba nawet bardziej niż ww, jak dla mnie rewelacja

ŁATWOŚĆ HODOWANIA-6/10 – roślina troszkę bardziej wymagająca, musiałem jej poświęcić więcej czasu niż innym kobietkom , ale nagroda piękna zniewalająca 

PLON-10/11 - Hawaii x Skunks #1 – ta miła roślina kobieta Hawaiiana dała niesamowity plon, nie wcale nie myślcie że powiem Wam ile hehehe  powiem jedno dużo zielonego było, ganja jak dla mnie raczej na out no ale Zielarze czego się nie robi dla konopii .

Hawaii x Skunks #1 – rosła ta kobieta u mnie w ogrodzie tylko raz, była niesamowita, jedna z tych które nie czekały na koniec ona cały czas chciała a ja biedny musiałem dawać jej tą rozkosz i takim sposobem zapomniałem o troskach i godzinach mijających dni, rozmyślając jak to jest pieknie spaliłem ją i pozostały tylko przepiękne wspomnienia – pozdrawiam uradowany Hot Mixem top

Pozdrawiam Wszystkich - top :rasta:






















:rasta: :rasta: :rasta: :rasta: :rasta: :rasta: :rasta: :rasta:

ps: pamiętajcie że roślina jest wami, ona zna was a wy ją, dacie jej duszę a ona da swoją, tego nigdzie nie kupisz to możesz tylko dostać bo w tym jest zawarta tajemnica i mimo przesladowań nie udało się tego zniszczyć, z ukłonami top :rasta:
 
Last edited:
O

OrganicShowmen

Snow White, Spliff Seeds

Snow White, Spliff Seeds

MOC-7/10 – Tutaj sa rozne opinie. Wlasciwie to mnie juz to ziolo tak nie klepie jak na poczatku. Mozna powiedziec mocna indika, ale nie zadowalajaca dla pro smokers, czegos tam jej brak. Chociaz nie raz mialem po niej bardzo dotkliwe fazy fizyczno-psychiczno-euforyczne :rasta:

WYGLĄD-8+/10 - Jako ze jestem surowym sedzia to powiem, ze moglo to wygladac lepiej. Prawdopodobnie zalezne od naszego boxika. Gniotly sie tam bardzo. W kazdym badz razie sami ocencie. Wyglad sie tak dla mnie nie liczy.

ZAPACH-9/10 – super slodki zapach, owocowy lekko ostrawy. Wyglada to tak ze jak sie wezmie topa do reki to mozna sie nim bawic sporo czasu, a na koniec chce sie go zjesc :yes:

SMAK-10/10 - Tutaj zdecydowana dycha. Rzeczywiscie wszystko pasuje do opisu [czytaj w mojej sygnaturce]. Perfekcja nie czuje sie drapania ani nic podobnego. Wysmienite i zarazem zdradliwe zielsko, chce sie go palic dla smaku a moc uwala na kolana, wiec nic pocieszy sie czlowiek za duzo. Nalezy palic duzo snow white'a zeby tolerancja organizmu wzgledem owego ziola wzrosla i zeby juz tak nie meczylo inhalowanie hyhy

ŁATWOŚĆ HODOWANIA-10/10 – Bez problemowo do konca.

PLON-7/10 - Plon niezbyt duzy, ale mielismy akurat malo powierzchni a mase watow wiec tloczno bylo i trzeba bylo sporo lisci wycinac. Mimo wszystko ponad 110g z 400W na 0,37 m2 to i tak chyba niezle. Jakosc a nie ilosc tak dodam na koniec. Jakosc sprzetu jego bag appeal i koncowa opinia bieglych ziomkow daje ocene 10.

Snow White polecam wszystkim, nie koniecznie moze ze Spliff Seeds [eindhoven growshops] ale ogolnie te genetyke, poniewaz daje zielsko z gornej polki w formacie indika.















Pozdro Pes
 

kazuya20

Active member
Amnesia Haze od W.O.S.

Bank: World of Seeds BanK
Sex: Female:Ko Chang (Thailand)
Stabilized male hybrid: Skunk + Cinderela 99 + Jack Herer
Way of cropping: Outdoor/indoor
Race: Ko Chang (Thailand)
Genotipe: 30% Indica 70% sativa
Harvest time: 9-10 weeks indoors/beginnings of october outdoors.

Mimo iż moja rodzicielka zniszczyła wszystko wczoraj znalazłem małego topka na ziemi :)))
MOC-10/10 Najlepsze jaranie jakie w zyciu paliłem totalny sativkowy odjazd :) ogromny buch z wodnej ... nie wiedziałem co sie dzieje :))
WYGLĄD-8/10 topki bardzo zbite
ZAPACH-9/10 zapach bardziej cytrusowy coś pięknego
SMAK-8/10 smak dymek bardzo lekki na płucach czuc nute owocow
ŁATWOŚĆ HODOWANIA-10/10 rosły w coco zero problemow
PLON-7.5/10 około 45 z krzaka .. trening czyni mistrza :(
Rosłiny bardzo przyjemne w uprawie polecam każdemu .. pozdrawiam czas flo około 65 dni

29347DSCF4044.JPG


29347DSCF4039.JPG


29347DSCF4161.JPG


29347DSCF4148.JPG



29347DSCF3605.JPG
 
Last edited:

cheech and bong

Active member
ORANGE BUD

Rosliny uprawiane w mieszance zwyklego podłoża ogrodniczego z ziemią osmocote i perlitem. Oswietlenie 600 watt HPS


Zapach 10/10 poezja aromatu odczuwalna w trakcie uprawy,a także po dłuższym curingu.

Moc 6/10 jednak nie o moc moim zdaniem w tym zielsku chodzi. Nawet ta umiarkowana potencję w tej roslinie cenie, bo wiecej cudownego dymu moge wciagnąć. Wspaniałe palenie na każdą okazję, szczególnie na dziennego jointa polecam

Smak 9/10 smak równie cudowny jak zapach bardzo delikatny, nie gryzie w gardło nawet przy potężnym machu, niestety takie atrakcje dostepne dopiero po 2 miesięcznym curingu ze względu na liściastą strukture topów.

Trudność uprawy 7/10- trzeba zwrócić uwagę na wilgotność w okresie kwitnienia, jeśli jest zbyt wysoka to moze złapac pleśń nawet indoor (zdarzyło sie prze jednej roslinie)co nie zdarzyło mi się wcześniej z żadną odmianą. Trzeba również zabezpieczyć w końcowej fazie gałązki przed złamaniem, ponieważ są cieńkie i delikatne i bez problemu łamia sie pod cieżarem topów

Wygląd 8/10 - roślinki są dość delikatnej budowy z cieńkimi łodyżkami, gesto porosniete topami z dużą iloscią żywicy

Plon 8/10 - ok 450 g z metra kwadratowego ( 600 watt HPS )

więcej nie napiszę tylko pokażę :)

























 
Last edited:

[m8]

Member
Veteran
Maroc (FS)

ocena ogólna: 9/10
moc: 7/10 kosiara nie jest ale w banke czesze pieknie
latwosc hodowania: 10/10 zadnych niedoborow, mutacji ani innych takich, bardzo podatna na trenowanie
plon: 10/10 bardzo produktywna roslina
zapach: 10/10 maly topek sieje spustoszenie w czterech scianach, bardzo charakterystyczny, delikatny
smak: 10/10 poprostu poezja pamieszana z harmonia...
okres: ~10.05 - ~10.08

kazdy to zna, na dzien dzisiejszy jedna z najlepszych jesli nie najlepsza dama pod nasze slonce, mnie sie podoba. wczesna mocna i produktywna.

28733puinbnuuibiubjukl.jpg


28733pytrctyub.jpg


28733piubfeisdjdjd.jpg


28733psdibnjxccvj.jpg


28733piujbuuyvyv.jpg


28733poniijnij.jpg


28733poiiunuibgv.jpg
 
Last edited:

orangefreak

Member
Witam, jako że zobowiązałem coś dać od siebie, wstawie opis moich tegorocznych kochanek.

Maroc (FS)

ocena ogólna: 9/10
moc: 8/10
latwosc hodowania:10/10
plon: 7/10 dałbym 10, ale stała w niezbyt nasłonecznionym miejscu i mało z niej zebrałem.
zapach: 10/10 zapach... :) mniam, cud miód malina
smak: 10/10 j.w. heheh
okres: oj niewiem, sadzilem bardzo szybko, chyba w maju, a zbiory jakoś pod koniec wakacji, nie doszla do konca, zauważyłem ślady obcych osób na moim spocie.

 

orangefreak

Member
Hawaii X Skunk#1 ( Nirvana )

Ten spot ogolnie zaniedbałem, gdzy przyszedlem na harvest, spot był nieźzle zarośnięty, ogólnie porażka... Jeden głowny top, i kilka bocznych. Aleeee.. :)

ocena ogólna: 10/10
moc: 10/10
latwosc hodowania:10/10
plon: 3/10 patrz wyżej
zapach: 10/10 zapach... :) taki jaki powinien być, słodki, topy zbite, jak kamień po wysuszeniu
smak: 10/10
okres: sadzone w maju, harvest gdzieś pod koniec września






ps. kosiarz, istny masakrator :)
 

orangefreak

Member
Top44 ( nirvana )

Typowa roslina na out, szybko dojżewa, wielkie kwiaty, duży plon. Czego chcieć wiecej? :)

ocena ogólna: 10/10
moc: 9/10
latwosc hodowania:10/10
plon: 10/10 patrz wyżej
zapach: 10/10 zapach przypomina mi holenderskie kwiaty, taki "ciężki" zapach.
smak: 8/10
okres: sadzone w maju, harvest pare tyg. temu, niepamietam hehehe bodajże początek października.







 

kazuya20

Active member
Master Kush od DP
OCENA OGóLNA-7
MOC-7/10 Dzienne palenie po miesiącu wymiękałem :bashhead:
WYGLĄD-7/10 topki bardzo zbite
ZAPACH-8/10 wiadomo kush :) lekki powiew lasu ?
SMAK-7/10 lepszy od osiedlowych upierdalaczy
ŁATWOŚĆ UPRAWY-9/10 lekkie problemy , samo rośnie .
PLON-7.5/10 około 45-50 gr z krzaka .. trening czyni mistrza :(











 
Last edited:
O

OrganicShowmen

C99 F3

C99 F3

OCENA OGÓLNA-8/10 bardzo dobra odmianka pod polskie slonce.
MOC-7/10 mocna, ale nie jest to typowy ubijacz, raczej orzezwiajaca, elektryzujaca glowe fala przyjemnych emocji i mysli.
WYGLĄD-10/10 zdjecia mowia same za siebie. Najpiekniejsza roslina jaka mialem przez 7 lat uprawy mj na dworze.
ZAPACH-10/10 odurzajacy zapach, meczy i kreci sie od niego w glowie. Mocno owocowy.
SMAK-7/10 Smakuje dobrze, nie odrzuca. Nadaje sie na wszystkie okazje :D
ŁATWOŚĆ UPRAWY-10/10 Bez problemu, zdrowo i pieknie do samego konca, bez sladu plesni na koniec.
PLON-6/10 Bardzo produktywna odmiana, ale pod lampe. Na oucie baaardzo duzo odrostow, ale jednak zbitosc nie ta. Mimo to 6 za plon bo bylo sporo tego jak na jeden krzak.
MIEJSCE-OUTDOOR



Czas sadzenia: 25 V
Czas zbiorow [polnocna Polska]: 26 X

Nawozy: Terra Grow do konca sierpnia i Terra Bloom na kwitnienie prze caly wrzesien i do polowy pazdziernika.











Nasiona od breedera JLP. Gosciu tutaj dziala na forum a podejrzewam, ze jego nasiona mozna dostac na seedbay'u. Pare osob kojarzy skad mam te nasiona i wiedza, ze to bardzo dobry sprzet jest.
C99 udaje sie na oucie w polsce mimo poznego wysadzenia. Bardzo stabline geny, ktore przy dobrym sezonie, wczesnym wysadzie i dobrej miejscowie moga naprawde obdarowac kazdego takim paleniem, ktoreg wygladem, smakiem i zapachem mozna zajarac kazdego milosnika palenia i uprawy.

Pozdro organic :rasta::yes:
 
Last edited:

tomato

Member
Veteran
EASY SATIVA (FS)
dostalem to nasionko, wsadzilem do ziemi na poczatku czerwca.
jednak roslo w slabej miejscowce, kiepska ziemia, slonca moglo byc wiecej..
DOCHODZI :D z tej odmianny moga urosnac piekne drzewa, moja byla stosunkowo mala, ale skubana krzaczy sie az milo ! samo rosnie !
moc jak na out calkiem spoko, pamietajmy ze to out i sativka !
ogolnie jaronko nie miazdzy, raczej dla codziennych uzytkownikow lubiacych skopcic sobie nawet malego lolka przed robota :D
polecam !





 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
AK-47 Serious Seeds

AK-47 Serious Seeds

witam !

Postanowilem w koncu dac cos od siebie a mianowicie opisac jedna z moich ulubionych odmian czyli AK-47.
Pestki oczywiscie z SeriousSeeds, juz kilka razy mialem i czy od gypsego, czy od chronica zawsze 100% kielkuja.
Odmiana ma w sobie powera, po ok. 2 tygodniach od pestki rosliny zaczynaja bardzo szybko sie rozrastac, super do LST. Nie sa wymagajace prawie wogole, podstawowe zabiegi wystarczaja, jak skunk#1 z tym ze wychodzi znacznie lepszy na koniec.
Wszystkie rosliny pokazuja preflowery jeszcze na vegu i nie ma mutantow, przynajmniej u mnie.
Na flo lubia dostac kopa PK raz na jakis czas, ja dawalem co tydzien od 2 do 7 tygodnia Hesi P+ i topmaxa.
Ogolnie produkuje duuze,zajebiscie twarde i zbite topy z super zywica. Trafilem kilka sztuk o bardziej puszystych topach, topy mialy ogromne i tylko troche slabsze w dzialaniu.
Kwiatki sa gotowe jak producent podaje, 60-65 dni od zmiany fotoperiodu.


Ziolko jest najwyzsza jakosc, pachnie ladnie spicy i przy paleniu gryzie w gardlo tak jak lubie.
Polecam kazdemu, nie wazne czy poczatkujacemu czy staremu wydze.

Ocena ogolna 10/10 (klasyk !!!)
Moc 8/10 (dla amatora powalacz, dla codziennego palacza raczej na godziny popoludniowe;)
Latwosc 10/10 (jedna z najlatwiejszych jakie mialem)
Plon 8/10 (wysmienity plon jak na te jakosc palenia)
Smak 7/10 (pikantny, troche gryzacy)
Zapach 7/10 (wyrazny smrod 3-dniowych skarpet hehe)















































peace


E:

fotki obecnie vegowanych roslinek, ladnie sie krzewia jak widac, dostaja 1/4 dawki hesi tnt compex i 1/2 dawki canna bio vega na zmiane + super vit caly czas. maja mix organiczny z dodatkiem coco,perlitu i worm castings.








tu nieco pozniej:











odgrzebalem tez dla porownania stare foty ak48, wiele przepadlo wraz z OG niestety. na pierwszej focie mlody top a na pozostalych 2 ak48 to te 3 na froncie, w tle papaya.










peace
 
Last edited:
CHEM D BX1, test pack

BREEDER - REZ
OCENA OGÓLNA - 10/10 prawdziwy super plant
MOC - 9/10 buch przeszywa elektryzujacym dreszczem, body i head high, dla niedzielnych palaczy prawdziwy nemezis
ZAPACH - 10/10 owocowo - dieslowy, wiecej owocowo niz pizmowo - dieslowy dla mnie bomba
SMAK - 10/10 i taki sam smak, przy buchu lakomczuchu masakrycznie poddusi
ŁATWOŚĆ UPRAWY - 10/10 rosnie sama, lubi nawozy, odporna na plesn
PLON - 10/10 topy zbite jak cycki pameli, dolne topy gna sie od ciezaru

pora na miesssko, geheghe

























summa summarum - psy zdetronizowaly nycd x ecsd, wkrotce caly moj ogrod wypelni sie od chemdogow, moj faworyt obok amnesia haze, hail to the dogs!!!, gehgeheghege
 

tredowaty

Member
holland hope - dutch passion
wysadzone 5 maja zbierane 26 pazdzirnika
moc - moge spokojenie dac 7/10 jak dal nie spoko idica po dluzszym okresnie palenia zjaranie bonga daje mila faze na totalnym luzaku ..
wyglad - 8/10 konkretne krzaki zfioletowym kwiatostanem ..
zapach - 6/10 przyzwoity jak na out ale bez rewelacji przesuszony prawie nie wyczuwalny dopiero po zabranu sie za kruszenie mozna poczuc cosik..
smak - 4/10 2 tygodnie w sloikach ale skak dziwny bardzo gryzocy jakis metaliczny ...
latwosc hodowli - 9/10 praktycznie bez problemow jeli ktos lubi gigantyczne krzaki...
plon - 8/10 dobrze bylo jakies 300 z planta
ogolem dobra rosliniaka przyzwoita ale strasznie pozno zaczela kwitnac dopiero w 1 tygodniu wrzesnia i to w sumie jedyny minus mysle ze jak by nie to to bym sie skusil na przyszly rok chyba ze ryzykowac i liczyc na udana jesien..



















 
Last edited:
Top