What's new

Pineapple Express Autoflowering Feminized by Vasy

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Update!
Fetele au 73 de zile!
În descriere zice că 9 week on germinations! Adică 63 de zile! Dar având în vedere ce a suferit plantele nu mă miră întârzierea si + sunt sub leduri nu sub HPS!
Lumina 162w !
#3
picture.php


Cea mai frumoasă dintre ele! Cel puțin mie un îmi place cel mai mult!
#1
picture.php

Fata pentru concurs e puțin mai compactă
!
#2

picture.php


Si cea din urmă , cea mai mică și mai slabă, dar e cu un pas înaintea celor două ! E aproape gata de recoltat! Deci a terminat prima pot spune!
Si o poza de grup!

picture.php

Si o poza mai de aproape la fata#1

picture.php

Parcă mi sa cam terminat răbdarea!
Happy 420 everyone!!
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Mai aștept nu am încotro! Sunt tare curios să văd cât va scoate fiecare în parte! Mai am ceva regulare si a doua tură vreau să fac niste semințe , dar nu știu ce să aleg, sunt tare nehotărât! Regulare sunt : super hindu kush, big bomb, haze!
Si mai am feminitate power VIP si auto VIP dwarf! + Multe multe unknow regulare!
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Ascut toporul de vreo două săptămâni!! Aseară le-am făcut freza să nu îi între par in ochi, si in maxim 2 zile topor!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Haha.. spor la treaba man. Daca ma iau dupa tine ar trebui sa incep si eu sa ascut toporasul pt a mea, desi pare ca mai are 2-3 saptamani.
As putea sa incep flushul, dar ce sa vezi e in flush de vreo aproape 3 saptamani. Poate ii mai dau un ceai, doza mica saptamana asta si dupa nu mai primeste nimic. Pana acum a primit ceai la radacina de 3 ori si foliar (fpe) de 2 ori. Majoritatea in veg. Ar trebui sa arda perfect. Si mai am unele in flower care nu au primit deloc nutrienti, alea ar trebui sa fie placere pura la fumat chiar si fara pic de curing.
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Pai aseară m-am uitat cu lupa de mi sa strâmbat ochii , a prins efect, vede după colț!! Si le-am studiat cu amănuntul și cam toate au peste 10-12% amber si pistili sau uscat (portocaliu aprins) frumos arată! Deci topor direct fără discuții, am zis!
 

SandalE

Member
Sa o flushui si sa o usuci frumos, asteptam un smoke report. Cred ca imi iau si io 3 boabe dinacestea sa le arunc in gradina ca o venit vara deja. :woohoo:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
De unde flush acum daca omul o recolteaza? Trebuia inceput de 2 saptamani lejer flushul. Chiar si o saptamana face diferenta daca iarba nu e fertilizata prea mult in flower.
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
În flower să știi că nu i-am dat așa multi Nutrienti! Pe 05.04.2018 a fost ultima fertilizare cu bio bloom de la green house si puțin booster pk 9-10 de la Plagron! De atunci numai apa cu lămâie! Era unu pe un thread care zicea ce idee buna e sa scazi ph-ul cu apă cu lămâie! De fapt omul se referea la apa chioară! :muahaha:
:tiphat:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Arata bine. Succes cu recoltarea si uscarea.
Ce sticla e aia? De jumatate de l sau mai mare?
Daca e de juma inseamna ca e cam cat a mea, desi din poze asta a ta parea mai mare.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Inseamna ca e cam de aceeasi marime cu a mea. Nu stiu de ce da eu aveam impresia ca a ta e dubla la marine sau ceva de genul asta.
 

Latest posts

Latest posts

Top