What's new

PC box 2x Nirvana NL

Status
Not open for further replies.

1MM0RT4L

Member
várjál még vele ha már ennyit vártál ezt kibirod már most adja ki magábol majd a kraft-ot ;) 2 hetet várj
 

GK_420

Active member
Ja várj még 2 hetet...vagy a következő körre 3 hónapot :D De a köv poszt gondolom a szüret lesz pár nap múlva mint lenni szokott...:D
 

DooLhof

Member
Egyre gyűlnek a levélbetegségek, már kb nincs egy normális levél se.
Ma csak tiszta vizet adtam neki (és továbbiakban is az megy majd), szerintem jövő hét közepe fele valamikor leszedem.
Továbbá levettem a fényt napi 10 órára.
 
S

ShivaDiva

Amugy amennyit elkoltottel cflre,vehettel volna 80 vagy 100 wos hpst,cmht..
 

Medicropper117

Active member
Az utólagos okoskodás nem fogja nagyobbá varázsolni azokat a virágokat és egy pc házba felejtős a hps/cmh.
A másik hogy már így is orrán száján látszik h kajás. Vagy a ph szar vagy kevés a táp.
Nah akármelyik is a helyzet ha ezt még megfejeled azzal h tápot sem adsz nekik akkor ne várd a csodát.
Azért mert a kokain fuggő Arjan a fűültetős videjóiban axondja h flush meg sok helyen ezt írják attól még a flush/éheztetés egy baromság.
 

GK_420

Active member
Miféle levél betegség? Én egyet se láttam eddig. Flush azért van amikor jól jöhet...de itt ez nem kell annyi biztos. Mondtam én hogy levágja. :)
Shiva nem az ár miatt vesznek pc boxot és cflt az emberek hanem valamilyen kényszerhelyzet miat amiben mégis termesztene. Lehet hőálló üveggel elválasztani amúgy pcben is hpst láttam már de az már elég extrém.
 

Medicropper117

Active member
Miféle levél betegség? Én egyet se láttam eddig. Flush azért van amikor jól jöhet...de itt ez nem kell annyi biztos. Mondtam én hogy levágja. :)

Az első kertet az emberek 99,99%a korán szedi. Van aki sajnos még a 10.et is:blowbubbles:
Szerintem ezen kar is rugozni

A flush
Jah. Ph-t rendbe rakni pl.
De azt is egy negyedes táppal fejezed be. Akkor sem marad kaja nélkül! Szóval akkor Dolhoof minek is a flush?;)
 

DooLhof

Member
Mára még több pistil növekmény lett, szóval hagyom még 2 hétig. A flusht is lehet mellőzöm majd, végülis bio tápok mennek neki (bár nem tudom ez számít e).
Sötét sokkot a végén szoktatok csinálni aratás előtt? Érdemes?
 

DooLhof

Member
Most olvasom, hogy a lent lévő kisebb bugákat érdemes lehet leszedni, hogy a növény az energiáit a felső bugák fejlesztésére fordítsa, amit fény is ér rendesen.
Esetemben lenne ennek értelme? Vagy már hagyjam szegény növényeket békén az utolsó hetekben?
 

Medicropper117

Active member
Jah. Sztem se. Nyugodtan hagyhatod fent. Amit írsz az ilyen 40-50 centis bugák alatti részre vonatkozik meg a satnya oldalágakra
 

DooLhof

Member
Most néztem a bekevert locsolóvíz phját és 6 körül volt.
Vajon ezt az indikátoros Neptun tesztet megzavarja, hogy nem tiszta víz van benne? Mert előtte mértem a tiszta vizet és 8 volt a ph, majd táp hozzáadása után lett 6, de alapból kicsit sárgásabb lett a víz.

Vagy ezt úgy kéne, hogy először a víz ph ját leviszem 6.5 körülire, majd azután adom hozzá a tápot?
 

Medicropper117

Active member
A csepegtetős teszteknél általában nem számít a mért folyadék színe az arányok miatt.
A 6,5 pedig a végeredmény kell h legyen amit beöntessz. Ha a 8as vizet 6ra lehúzza a táp akkor jó eséllyel az optimális zóna alá fogsz kerülni ha a táp előtt 6,5re lövöd be. Erre a 2 hétre már ne változtass. Max adj egy kevés csapvizet a bekevert vízhez h újra 6,5 legyen vagy akörül. Sztem kb 1 deci víz megoldaná, lehet még annyi se kell.
A 6 amugy nem tér el túlságosan az optimálistól, majdhogynem még megfelelő
 

DooLhof

Member
Flo 89. nap
(13. hét)

Még mindig fehérlenek az új pistilek, remélem 1-2 héten belül már bebarnulnak / meggörbülnek.
A napokban érkezik egy lupé nagyító, azzal majd jól megvizsgálom a trichomákat.
Már eléggé élezem az ollót, de, ha már ennyi időt beleöltem, akkor türelmes leszek és megvárom, míg beérik rendesen.
Amúgy szemmel láthatóan nagyobbak a bugák ^^
 
Status
Not open for further replies.
Top