What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

PC box 2x Nirvana NL

Status
Not open for further replies.

DooLhof

Member
Tegnap tettem egy próbát a terméssel. Mivel egy kisebb buga szétmorzsolása nehezen ment mert nem volt elég száraz, ezért raktam mellé még egy kis a box alján száradó letrimmelt leveleket is.
Hatását tekintve jó volt, inkább ilyen agyadat ellazító volt, mintsem fotelbazárós.

Ma szárad a boxban járó venti mellett 10. napja. A szárak még nem törnek hajlításra, de már elég szárazak, azonban a bugák belseje elég nyirkosnak érződik. Ezen részek majd a befőttes üvegben száradnak jobban ki, vagy már a lógatás alatt ki kéne?
Szerintem jövő hétfőn rakom át üvegekbe, mivel hétvégén nem leszek itthon, hogy nyitogassam az üveget.
 

GK_420

Active member
10 nap alatt nem száradt ki?! Az elég hosszú idő ekkora bugáknál. De ilyen nedvesen ne tedd el legfeljebb jóóó sok szilikagéllel.
 

DooLhof

Member
Ma raktam be befőttesüvegbe a bugákat egy kis trimmelés után.
Száraz súlynak 25g-ot mértem, igaz csak egy konyhamérlegem van, szóval lehet pontatlan. Naponta pár órára nyitva hagyom majd az üvegeket, hogy szellőzzenek.
Összességében elégedett vagyok, nagyjából ennyire számítottam és vártam is. Minőségre is oké.
Köszi a segítséget!
 
Status
Not open for further replies.
Top