What's new

OUTDOOR - PYTANIA

TataSqn

Member
Ja mam takie pytanko, bo wpadła mi w ręce pesteczka star47 z w.o.s (sensi star x ak47) ma jakies szanse na dojscie u nas? czy nie marnowac ziemi,nawozów i czasu?
 

jerzu19

Active member
Veteran
a co sadzicie o odmianach od esbe`na czy naprawde sa takie dobre?mam kilka na oku ale niewiem ktora wybrac moze ktos juz hodowal cos z odmian od niego i moglby sie podzielic wrazeniami.
odmiany jakie mam na oku to:royal dane,cfp fundation,b3n7 erdpurt x royal dane,guerilla gold x danish passion bylbym wdzieczny za opinie na temat tych odmian
 

Bedouin

Active member
Veteran
a co sadzicie o odmianach od esbe`na czy naprawde sa takie dobre?mam kilka na oku ale niewiem ktora wybrac moze ktos juz hodowal cos z odmian od niego i moglby sie podzielic wrazeniami.
odmiany jakie mam na oku to:royal dane,cfp fundation,b3n7 erdpurt x royal dane,guerilla gold x danish passion bylbym wdzieczny za opinie na temat tych odmian

duzo z tych odmian masz w naszym strain quide. poszukaj
 
E

Ergonomic

Jeśli chodzi o pestki od esbena to brałbym bez zastanawiania... Pod warunkiem, że nie zmarnujesz tak wspaniałych genów i włożysz w nie całe serce... Na tegoroczny sezon zostało mi trochę GGxDP, HTC Deep Chunk x B3N7ERDPURT/RD, [Purple Peace x Red ERD]x [MarocxWczesne] Więc jeszcze raz polecam i radzę dobrze o nie zadbać :D

Edit: Plus jeszcze jedno pytanie... Szukałem w tym temacie i za wiele nie znalazłem... Popiół (taki zwykły z drewna opałowego) dobry jest do wysypania na miejscówkę na wiosnę? Czy lepiej przekopać z jakimś wysokoazotowym nawozem sztucznym?
 
P

piterr

popiolu mozesz smialo nasyp[ac troche, ale jest on glownie bogaty w potas(albo fosfor, nie pamietam dokladnie)
napewno nie zaszkodzi(ja osobiscie zawsze na spocie przekopuje ziemie z kompostem i popiolem )
 

jerzu19

Active member
Veteran
ja uzywalem glonow z rzeki nieopodal spota(czytalem ze to sam fosfor i potas wiec na flo bardzo dobry i naturalny)
 

jerzu19

Active member
Veteran
a moze polecilibyscie mi jakas odmianke od esbe`na ktora dojdzie pod naszym niebem i da dobry jakosciowo towar(nie ilosc a jakosc) i drugie pytanie czy ktos wie gdzie mozna dostac nasionka Blue Hemp Seeds??
 
P

passionman

@jerzu

poczytaj wszystko jest napisane. pierwsza strona jaka wyskakuje po wpisaniu w google "blue hemp seeds" jest strona z kontaktem do breedera wiec nie rozumiem czemu pytasz na forum. odmiany esbena mialo przynajmniej kilka osob z naszego forum, popatrz w strain guide na relacje. poziom bezradnosci rosnie wraz z zanikiem inicjatywy. wezcie sie w garsc, jak czytam ostatnio niektore posty to widze ludzi, ktorzy pukaja w otwarte drzwi
 
elo ludziska :) Da rade zrealizowac taka bajere :
zaopatruje sie w paczke sionek rudealis np blueryder --> wysadzam je gdzies na samym poczatku sezonu i zapylam jedna pania pylkiem z pana rydera tak ze po calej orgii mampare setek mlodych ryderow ktorych zdazyl bym wysadzic w tym samym sezonie i zebrac plony ?
Aaa i jakie odmiany dochadza u nas na stoprocent i ktore sa najszybsze ;)
pozdrawiam
 
P

passionman

da rade ale musisz wlac duzo nawozu, najlepiej planton k. nie przejmuj sie proporcjami podanymi na opakowaniu - automaty potrzebuja srednio 8 razy wiecej nawozu niz pozostale rosliny - dwie lyzki stolowe na litr wody powinny wystarczyc. z odmian, ktore dojda u nas na 100% to na pewno wszystkie sativy - ja bym postawil na haze w kazdym wydaniu i eldorado z sativaseedbank + jak dobrze sie zakrecisz to zbierzesz ze 3 pokolenia automatow w jeden rok. f3 bedzie najlepsze. jakbys jeszcze czegos nie wiedzial to wal, wielkie ELO człowieniu
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
da rade ale musisz wlac duzo nawozu, najlepiej planton k. nie przejmuj sie proporcjami podanymi na opakowaniu - automaty potrzebuja srednio 8 razy wiecej nawozu niz pozostale rosliny - dwie lyzki stolowe na litr wody powinny wystarczyc. z odmian, ktore dojda u nas na 100% to na pewno wszystkie sativy - ja bym postawil na haze w kazdym wydaniu i eldorado z sativaseedbank + jak dobrze sie zakrecisz to zbierzesz ze 3 pokolenia automatow w jeden rok. f3 bedzie najlepsze. jakbys jeszcze czegos nie wiedzial to wal, wielkie ELO człowieniu

Co Ty, za przeproszeniem, pierdolisz? I po co?
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Passionman, ja rozumiem że czasami ręce i nogi opadają ale albo naprawdę pomagaj albo milcz.

Natomiast turboskunk, jak dalej będziesz takie pytania zadawał to uznam że robisz to wszystko nie dlatego że się nie znasz tylko dlatego że ściemniasz i próbujesz się zabawić naszym kosztem. Wtedy zostaniesz zabanowany.

pozdr, kov
 
ej kov nie rozumie dlaczego pomyslales ze bawie sie waszym kosztem ;p
naprawde sle do was wielki szacun i nie przeszlo mi przez glowe zeby robic se z was jaja ;) poprostu mam problem finansowy i w taki sposob jezeli byl by on realny moglbym z miec sporo towaresu bo np w drugiej turze wysialbym juz z 100 krzaczkow ;p
mysle ze jest to realne ale poprostu chce byc tego pewny na 100 pro, moze ktos juz tak robil i podzieli ssie doswiadczeniem ;p
Nie mam wsumie rzadnego doswiadczenia z rozmnazaniem konopii i mam takie pytanko ;
Te rydery w paczce to sa z tej samej matki ? i jezeli skrzyzuje brata z siostra to ich dzieci nie beda jakies nie pelnosprawne ?? pozdro
 

lob19

Member
Veteran
z odmian, ktore dojda u nas na 100% to na pewno wszystkie sativy

Te rydery w paczce to sa z tej samej matki ? i jezeli skrzyzuje brata z siostra to ich dzieci nie beda jakies nie pelnosprawne ??

Nie no, rozwaliły mnie te posty, nie ma jak dobra dawka humoru od początku dnia :D Może założyć osobny temat na takie pierdoły (ironia) sorry za offtop
 
B

BajCus

Turboskunk, jeden sezon jedna partia plantów. To nie równik gdzie uprawiać autoamty można cały czas. Poza tym nie rzucaj się od razu na wielką wodę. Pierw naucz się sadzić potem dopiero baw się w breederkę. A jeśli nie masz pieniędzy to wogle nie zaczynaj bo choć potrzeba matką wynalazków to Twoje pomysły są strasznie bezsensowne i NIEREALNE.

Edit. miało to pochamować trochę pisanie głópkowatych postów. Zgodzę się że jeśli potrzyma się 1 partię automatów trochę dłużej w boxie to idzie coś takiego zrobić. A najlepiej będzie jak zrobisz własne pestki przed sezonem w boxie i od razu wysiejesz już full zestaw.

Sory bracie ale trochę źle Cię oceniłem :D Powodzenia życzę

Jeśli chcesz coś więcej wiedzieć o produkcji własnych sionek to najpierw przeczytaj /Część III, rozdział 12(Hodowla)/ w książce "Wszelkiej wiedzy o MJ". Jeśli wszystko zrozumiesz i nadal Twoja wiedza nie będzie pełna to zadawaj pytania(tylko sensowne) w odpowiednim wątku:
OG Polish Team forumowi breederzy
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=67382
 
No i o to mi chodzilo ;p dzieki za odpowiedz
Czyli z automatow zrezygnuje , i trzeba bedzie sprzedac adapterki zeby zainwestowac w femi ;) tak btw : to wlasnie chce sie rzucic na ta '' wielka woda ';) bo uprawiac potrafie ;)
Jakies tam doswiadczenie posiadam i mysle ze 20 krzaczkow na tegorocznym outdoorze i bylo by cudnie a mysle o takiej liczbie poniewaz biore opcje ze jakis zlodziejaszek moglby skubnac mi pare krzaczkow ;)
Co myslicie o takim planie : 4 spoty po 5 krzaczkow ?? pozdro wam
 
V

vod

turboskunk -> dobry pomysł i jak najbardziej realny.

tylko trzeba się zastanowić nad harmonogramem.
ile kwitną te rydery? możesz je w domu wystartować i podciągnąć? na outcie możesz zastosować inspekt?
nie znam się na automatach (nigdy nie uprawiałem), ale załóżmy, że 14 kwietnia możesz wysadzić sadzonki, które po miesiącu będą pylić i zawiążą się nasiona. po kolejnym miesiącu miałbyś gotowe pestki. mamy połowę czerwca. dodajmy jeszcze dwa tygodnie na podsuszenie sionek i w połowie lipca następna runda gotowa do desantu. gdzieś w październiku najpóźniej będziesz mógł zebrać drugą rundę.
taki z grubsza szacunek, ale czasu na planowany manewr na pewno dość.

Te rydery w paczce to sa z tej samej matki ? i jezeli skrzyzuje brata z siostra to ich dzieci nie beda jakies nie pelnosprawne ??
trudno powiedzieć (czy z jednej matki), ale na zapas na pewno nie warto się przejmować (nikłe szanse, że ze związku brata i siostry bezwartościowe nasiona powstaną).






Poza tym nie rzucaj się od razu na wielką wodę. Pierw naucz się sadzić potem dopiero baw się w breederkę.
spoko spoko. nie taka znowu głęboka ta woda :smoke:
wystarczy męszczaków nie wyrwać.
im szerzej do tematu podejdziesz i więcej doświadczeń zbierzesz tym lepiej. nie widzę najmniejszego powodu, żeby z pyleniem czekać do x-tego growu (szczególnie jeśli sionka są ci TERAZ potrzebne).

A jeśli nie masz pieniędzy to wogle nie zaczynaj bo choć potrzeba matką wynalazków to Twoje pomysły są strasznie bezsensowne i NIEREALNE.

aż się chce powiedzieć, że właśnie jeśli nie masz pieniędzy, to powinieneś się za to zabrać :smoke:

a na serio:
nie trzeba prawie żadnych pieniędzy, żeby zebrać conieco z outa.



Jakies tam doswiadczenie posiadam i mysle ze 20 krzaczkow na tegorocznym outdoorze i bylo by cudnie a mysle o takiej liczbie poniewaz biore opcje ze jakis zlodziejaszek moglby skubnac mi pare krzaczkow
Co myslicie o takim planie : 4 spoty po 5 krzaczkow ??
lepiej posadź 4 razy więcej, niż chcesz zebrać (szczególnie jeśli połowa i tak miałaby się okazać męszczakami - nie femki).
spotów zawsze lepiej więcej niż mniej. różne się mogą rzeczy przydarzyć: złodzieje, zwierzyna, kiepska miejscówka etc.
to ile na spota, to zależy od spota i od ciebie (twoich możliwości transportowych, możliwości przygotowania miejscówki, celów i zamiarów etc.)
 
V

vod

Panowie, nie siejcie dezinformacji. Tłum ludzi jeszcze te posty przeczyta i nie wszyscy będą wiedzieć lepiej.
 

Latest posts

Latest posts

Top