What's new

OUTDOOR - PYTANIA

P

piterr

dzieki padkontrol. tylko troche duze te paczki są po 13 nasion.... no nic, pozostaje szukać gdzie indziej, moze jakis laskawca odezwie sie na pw z kilkoma nasionkami :) jakos sie dogadamy [ oczywiscie nikt sie nie zglosi bo to nie zgodne z reg. a post jest w formie informacji ] :D
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
To był prawdziwie mocny towar... Wygląd jak spod lampy, moc jak spod lampy
Night Hail Ultra od Darwin Seeds

Doszło w drugiej połowie października.

picture.php


picture.php
 
A

ares420

Z Passiona#1 z DP też dobry temacik jest ;]
Mocna indyjka jak na outdoor i do tego szybka.

 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
dzieki padkontrol. tylko troche duze te paczki są po 13 nasion.... no nic, pozostaje szukać gdzie indziej, moze jakis laskawca odezwie sie na pw z kilkoma nasionkami :) jakos sie dogadamy [ oczywiscie nikt sie nie zglosi bo to nie zgodne z reg. a post jest w formie informacji ] :D


A Ty dostaniesz bana :)
 
T

thcfanatic

panowie i panie apeluje dla tych ktorzy za spoty wybrali pola kukurydziane
uwaga zaczynaja sie zniwa :/
cos szybko chyba przez ta piekna pogode za oknami:)
pozdro
 

Tommekk18

Member
A ja mam panowie pytanie co do przechowywania juz wysuszonego materiału na dluższą mete. Macie swoje jakieś wlasne patenty? czekam na porady
dzieki i pozdrawiam
 

Plantator

Active member
Veteran
Siema , to ja coś powiem jeszcze do tej kukurydzy:] jest różnica , czy ktoś zbiera na ziarno czy na kiszonkę. Jak na kiszonkę to mogą wcześnie ścinać , u nas rok temu ścieli an początku września. Jak coś rolnika przyciśnie to i wcześniej , więc uważajcie. Kukurydza dobra na automaty , chyba że ktoś na nasiona trzyma , to wtedy do przymrozków. Ale to trzeba by było mieć te informacje , bo ryzykować niema co. Jak nie wiecie kiedy ścinają , to najlepszą opcją są automaty. Widać że sporo ludzi tak ma w tym roku:]
 

orangefreak

Member
Pytanko. Wczoraj zapyliłem, późna odmiana. Ale Topy gęstnieją z dnia na dzień. Jak długo sie nasiona formują by były zdatne do kiełkowania.
 

Bedouin

Active member
Veteran
mozna :D jedynym minusem moze byc to ze moga dluzej schnąć. Sam ciełem lowridera jak padało i bylo wszystko ok :D
 

loko17

Member
Prognoza podody na cały tydzień fatalna! 5C najcieplej w dzień a na wp podają nawet -5C
Coś na pewno będę zscinał ale co po niektórym dziewczynowm brakuje jeszcze z 4 tygognie. Ma ktoś jeszcze planty na oucie? czy ktoś z doświadczenia może potwierdzić czy przetrzymają takie mrozy?
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
ciąć ciąć ciąć!
Co sie nie kwalifikuje zostawic na tydzien. Po tygodniu sprawdzić i jesli nie rosną lub pleśnieją czt zanmarznięte stoją to ciąć ciąć ciąć! :D
 

PejoPL

New member
Podajcie jakies odmiany ktore na 100% dojda out w pol ale ich high jest bardzo oryginalny. inny. Gdzie mozna zdobyc te dunskie odmiany wygladaja pysznie.
 

PioK

Member
hehe... nie wiem co to jest 'oryginalny high' wg ciebie... mi ostatnio spodobalo sie palenie niedojrzalych indyjek jak sie sciemni za oknem... powiem wam ze cos w tym jest kwasowo-grzybowoego... dlatego mysle ze LSD z Barneys Farm moze byc ciekawa opcja na przyszly sezon
 
Top