What's new

OUTDOOR - PYTANIA

A

ares420

A może White Rhino? Z tego co wyczytałem to jest medical strain :sasmokin:
Z Pewniaków to polecam Canadian na bank dochodzi.
 
A

adrianmenyo

a nie lepiej dolozyc jeszcze 20 zl i miec naprawde porzadna saperke? takie jak pokazales to 2 zlamalem, niewytrzymaly spawy przy glowicy w jednej a druga miala drewniana raczke to zlamana, ogolnie nie oczekuj ze za nascie zlotych dostaniesz cos porzadnego
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Panowie jak najlepiej sadzonki w boxie prowadzić? 24/0 przez tydzien i potem 18/6 żeby sie wyciagneły troche? Czy od poczatku 18/6 im dać? Chodzi mi o to zeby miały w miare rozwinięty system korzeniowy no i jakąś sensowna wielkość.
Pzdr-o
 
E

Ergonomic

Szanowni Panowie i Szanowne Panie- wiecie może, która odmiana charakteryzuje się klonami o w miarę szybkim i łatwym ukorzenianiu? Hollands Hope, Shaman, Maroc czy Passion1? Pytam- bo maleńki stealth box kończę w tym miechu i trzeba jakąś mamuśkę nieco rozgałęzić coby roślinki żeńskie na outa mieć,a jako że w sprawie boxów wszelakich i klonów jestem świerzak a nie chciałbym spitolić sobie (po raz kolejny) sezonu... Ale ja i tak mam pecha więc pewnie znowu mi wieloletni ugór przeorają... :badday: Oj załamałem się na długi czas wtedy...

A piszę tak,bo mnie pani Warka STRONG do snu układa...
 

-Bruce-

Active member
Panowie mam pytanie czy mocno moga mi pokrzyzowac plany (samosiejki....ruderalisy) rosnace do oporu niedaleko miejscowosci w ktorej bede sadzil moje babki.....:joint: pozdro
 
B

bronek

imo bedziesz mial na 100% zapylone panienki
byc moze powstane jakies ciekawe nasiona, ale ja bym sie nie napalal
 
C

ChaosX

Zależy co to znaczy niedaleko.
Jeśli nie ma widoczności optycznej, bądź nie jest to na w miare otwartym terenie to nie masz się co bać. Miejscówy mogą być od siebie nawet kilkaset metrów, wszystko zależy przecież od reszty otoczenia, roślinności, ukształtowania terenu. Są takie miejsce, gdzie pyłek nie wydostanie się daleko :)

pozdro
 

Bfc

Member
Zapewne nikt nie chciał stracić takich pestek. Thai nie ma praktycznie szans na dojście. Widzialem uprawe go in i naprawde sporo czasu kwitł.

Edit:
Prawda rodzina wielka, mialem na myśli Mame Thai od seedsman seeds, natomiast nadal trzymam sie tego ze nie znajdzie sie nic na nasz out.
 

57fun

Member
musisz szukac amatora ktory lubi krzyzowac kfiatki, tak napewno bedzie mial gdzies jakiegos thaia z wczesna odmianka, ale musisz szukac
 

hodowca

Active member
Veteran
Original Thai Haze x Skunk01 od Sama Skunkmana kwitnie 12-13 tyg. , "czysty" Thai Haze bedzie kwitł jeszcze dłużej....
outowy klimat w Polsce to nie Tajlandia i bierzemy odmiany ,które mają okres kwitnienia nie dłuższy niz 8tyg.
pozdr
 

buchmaker

Member
mam pare pestek ze sztuki gdy bylem w zielonym kraju, palenie jak na outdoor dla mnie duzo mocniejsze od maroka i passiona, tak czy owak zobaczymy co z tego bedzie, pytalem z ciekawosci czy ktos to mial, wiadomo tam maja inny klimat ale jak bedzie dobry rok i pheno okaze sie w miare wczesne to moze bedzie jakas szansa hehe, tak na marginesie to u nich chyba raczej nie rosnie samocha wiec sie z taki shitem nie skrzyzowala, PEACE
 

buchmaker

Member
przekonałeś mnie nie warto sie na przypal niepotrzebnie narazac, a ten thai co ja go smalilem to raczej jakas mieszanka bo high energetyzujacy to nie byl hehe dzieki za dobra rade
 

cheton

Active member
Veteran
darek1917 czy sadzisz, ze odmiana kwitnaca 11 tyg poradzi sobie u nas na oucie?Nie wydaje mi sie.
Poza tym nie zgodze sie z Toba co do tego, ze nirvanowskie geny radza sobie bardzo dobrze u nas na out.Early Misty, Early Special, HH, Hawai x Maui Waui wcale tak szybko nie dochodza, o ile wogole dojda.W sezonie '08 zaobserwowalem, ze te "early " koncza gdzies tak dopiero w polowie pazdziernika lub dalej nawet, a widzialem tez przypadki, gdzie w pazdzierniku ES, EM czy HH dopiero zaczynaly rozijac topy i nie bylo praktycznie nic do zebrania.To samo tyczy sie Hawai x Maui Waui.Fakt, ze Nirvana ma moze tanie pestki, ale jakoscia troche odbiega od, np. Dutch Passion.
 

Outowiec

Member
nic nie mówie ale akurat odmiana TT raczej nie dojdzie, chyba nie dłuższy czas kwitnięcia niż 8 tygodni nie ma sensu brać wg. mojeg mniemania chociaż nie jestem jakimś wybitnym autorytetem ! ta odmiana nie dojdzie ale poczekajta na opinie reszty ( i nie polecajcie odmian o których nie macie żadnego pojęcia ! kurwa ! czytam to forum od kilkunastu miesięcy siedziałem w trawce i haszyszu ale dziś widze że dużo ludzi z trawek i haszyszów doradza mimo że sami gówno wiedzą powoli to forum równa się z trwakami i właśnie haszyszami). Holland hope dojdzie, Hawai muai Wai ponoć też dochodzi, dla tego ja obstawiam Holland Hope którego paliłem i był mocny jak dla mnie a doszedł w październiku.
 
Top