What's new

Outdoor 2012

GreenMAX

Member
Arnes hasplant danes.
Hashplantoutdors2592012.jpg


KC 33 v isti luknji malo zaostaja,vendar že tudi lepo dela.
Potrebujejo pa še dober mesec...upam da bo vreme pravo:biggrin:
 

SetHeh

Member
Ampak letošnja jesen pa ni ravno ugodna za gojenje v naravi. Vidim, da nekaterim kar voda v grlo teče in da so tisti z zgodnjimi sortami profitirali.
 

GreenMAX

Member
Ja moje so kar pozne,vendar ni panike Setheh,tole moje igranje zunaj je bolj za zabavo.
Mogoče pa bo res treba v hosti nasaditi Indiko..pa ko mi ne sede za kadit...
 

Iva

Member
Lep pozdrav vsem skupaj še z moje strani. :D

Zelo lepo Cereus! Js v letošnjem letu nisem imela takšne sreče.

6 biljk so požrli zajci in srne, ostale pa je zelo oskubila toča in neurje. Poleg tega so letos zelo pozne s cvetenjem.

Ko vse usposobim prlimam kakšno slikco tle gor.

Upam da smo tle gor malo bolj aktivni kot na org slovenski varianti.

Moj letošnji Outdoor strain list:
-church (odrezana zadnji teden v avgustu,nimam pojma ali so bli gobarji ali lovci :/)
-lemon skunk(najpočasnejši, začel cveteti 5.9 tako da ne vem če bo uspešno končal)
-frisian dew že posekana 20.9
-shaman-že posekan ta teden 28.9

Lep jesenski pozdrav in veliko užitkov @ harvest time:thank you:
 

Iva

Member
Evo...

Zaenkrat mam tle 14 dni stare slike, vrsta Lemon skunk/GHS.
Tale vikend grem na sprehod tako da objavim nekaj novejšega.

Ena večerna/


Počasi pridobiva na teži, zato sem jo podprla,da ne bom slučajno kadila zemlje :D




 

Iva

Member
Kakšen teden prekmalu..zaradi gosenic in plesni seveda :D Vreme je letos kr ok, se mi zdi no.
Lanskoletna jesen je bila pravljica ;D
 

SetHeh

Member
Ja, tako idealne (za nas, zeliščarje) jeseni kot je bila lanska se ne spomnim. Letos je edino septembrski dež malo ponagajal in se je plesen ponekod začela pojavljati. Pri meni je na srečo ni bilo. Imel sem edino nekaj težav z ušmi na eni rastlini.
 

prx

Member
Lepe ročice, jaz sem tudi mogel letos predčasno posekati svojo himalayo zarad čudnih sledi okrog rožic. Zanima me, katero sorto se splača saditi da konča 2-3 teden v septembru?
 

slocanna

Member
Klon ki ga je že marsikdo sprobal a nikoli oktobra :D hvala stric za prečudivit klon SSSDH-a še ti bom peljav psa na sprehod :D

picture.php

picture.php
 
S

shush

lepa prasica limonasta zatohla!
pr men so šli ven kloni sssdh iz 24/0 okol 20.8.Še isti teden so šli v cvet brez problema.Res da so bolj majhni ampak bo pa fino :D

lasko:a ti maš pa še tistga psa haha??a ga nisi po forumih ponujal ahahaha??
 

lasko

Member
Je ostal pr hisi legenda :) So ga hotli met samo taki ki zivijo v bloku, pa ga nisem hotu dat :) zdej pa slocanno naskakuje ko pride na obisk aaaaaaaaaaahhhhhhhhhhaaaaaaaaahhhhhhhaaaaaaaa

prasica limonasta zatohla aaaaahahahahhahahahhahhahahaha se mormo kaj dobit da bo spet kaj smeha ahahahhahhaha a si kaj natreniral salto aaaaaaahhhhhhhhhaaaaaaaaahhhhhaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhaaaaaaaahhhhhhhhhaaaaaaa
 
S

shush

Je ostal pr hisi legenda :) So ga hotli met samo taki ki zivijo v bloku, pa ga nisem hotu dat :) zdej pa slocanno naskakuje ko pride na obisk aaaaaaaaaaahhhhhhhhhhaaaaaaaaahhhhhhhaaaaaaaa

prasica limonasta zatohla aaaaahahahahhahahahhahhahahaha se mormo kaj dobit da bo spet kaj smeha ahahahhahhaha a si kaj natreniral salto aaaaaaahhhhhhhhhaaaaaaaaahhhhhaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhaaaaaaaahhhhhhhhhaaaaaaa
treniram,treniram....zdej mam že mal stila:D

coxova edina preživela f13 fn+1

picture.php


picture.php
 

Peksman

Member
Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaltaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahahhaahahah umruuuuuuuuuuuu od smeha :) Ma, da dogaja lasko zdj, k smo se vrnil med žive :) Aja babo mam spet novo :D
 
S

shush

Ti pička...Pol pa pr men jahačice pecaš.Kr mej ti tiste meščanke čez,jst bom pa po vasi haral :D

Drgač kar se pa salt tiče.....sta oba vabljena k meni v hribe,da gremo na en tour okoli zidanic,pa da vidm kakšne manevre bosta vidva izvajala.jst sm utrjen,kaj pa vidva???? hahaha :dance013:
 

Latest posts

Latest posts

Top