What's new

Outdoor 2012

Cereus

Active member
Arne's Amnesia Chunk, PCK x Bushman

Arne's Amnesia Chunk, PCK x Bushman

:wave:

evo, to so kloni presajeni 25.6.
kar mi je najbolj čudno je, da PCK x Bushman nima znakov cvetenja

Arne's Amnesia Chunk, 2 klona v lukni


PCK x Bushman, 1 klon v lukni, ta bo pozna za sekat
 

Cereus

Active member
Arne's Amnesia Chunk, PCK x Bushman

Arne's Amnesia Chunk, PCK x Bushman

:wave:
evo, to so kloni presajeni 25.6.
kar mi je najbolj čudno je, da PCK x Bushman nima znakov cvetenja

tazadnja je PCK x Bushman
 

Cereus

Active member
Arne's Amnesia Chunk, PCK x Bushman

Arne's Amnesia Chunk, PCK x Bushman

malce zašuštrov in postal 2x
 

prx

Member
prx, a si jo zažgal? Če ni zažgana pusti, drugače pa je po mojem obilno zalivanje edini način. Meni se je lansko leto streslo nekaj gnojila za cvetenje na tla ob rožo in ni bilo nič narobe.

Malo je na konicah listov zažgana....problem se je pojavil ko sem dal bat guano :/ zdaj sem jo 2 dni spiral...na bilko 100l vode. Tako da upam da bo tole pomagalo :)
 

Cereus

Active member
Guerila Gold#3 in Charger x Mighty Freez

Guerila Gold#3 in Charger x Mighty Freez

Evo mene bek;)

14.6. sem jih ven ruknu. Letos malo kasneje, ker ni bilo časa.
Cvetijo pa:

GG#3-Guerila Gold


na placu zgoraj 2x Charger, spodaj 4x GG#3
 

Cereus

Active member

vse pa so v ležečem položaju, bolje preventiva kot ostat brez vsega
:dance013:
 

Cereus

Active member
Zapičil kol v zemljo, pokrivil rastlino in jo privezal z špago okol glavnega stebla. Glavno steblo pa se NE dotika tal zaradi polžev.
 

prx

Member
Lepe bilke, danes bil na placu in himayala gold cveti nenormalno :) v 3 dneh se je bilka dvignala + širino za ene 30-40cm. Opažam da pravi grm šele postane ko zacveti....ko vegetira je bol tko...boga bilka :)
 

SetHeh

Member
Shaman - Dutch Passion zunaj na balkonu.
Zanimivo, da rastline skoraj nimajo vonja. Moraš nos vtakniti v cvet, da sploh kaj zavohaš. Pri Sativa fenotipu so vrhi precej "vitki"; sem mislil, da se bo malo bolj ojačala — bomo videli kaj bo okrog 20. sept. Vijolični fenotip ima bolj debele vrhe in rahlo bolj diši kot zeleni fenotip.

Fotografirano preko povečevalnega stekla (10x):


Vijolični fenotip (bolj Indica):


Zeleni fenotip (bolj Sativa):
 

SetHeh

Member
Okrog 20. julija. Zdaj cvetijo približno 5. teden. Upam, da bodo cvetele še ene 3 tedne, da se vrhi malo ojačajo in naredijo več trihomov.
 

prx

Member
Lepo to, upaj na čim več sonca da bojo lepi vrhi. Zanimivo je da Himalaya gold cveti 1 teden del od Shaman in ne naredi v 1 mesecu takih vršakov. Ponavadi zadnje 3 tedne pred koncu cveti ko zmešana.
 

prx

Member
Danes mal poslikal moje bilke Himalaya gold 3.9.2012

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

SetHeh

Member
Lepe in zdrave izgledajo. Katera sorta so? Delujejo kot nekaj med sativo in indico — bolj na sativa stran. Kako je pa kaj s svetlobo v koruzi? Meni se je vedno zdelo, da med koruzo ni prav svetlo.
 

prx

Member
Sorta je himalaya gold od ghs:) v koruzi se odlicno obnesejo...zdj so bilke v visini koruze tko da sonce na polno...:-D
 

prx

Member
Letos je res kriza glede koruze....jaz sem na srečo nasel tak plac da je nekak skos bila vlaga :) letos imam 16 bilk v kozuri :-D
 
Top