What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor 2012

lasko

Member
Bushman ne sme gnit, ne ne
Tukaj se edine rastline ki so prezivele suso, dez, pa brez spiderjov in gosenic s katerimi so imele probleme ostale rastline.
Edino me pizdi ker je tako pozen. Ne vem mi ni vec jasno :)
 

Weedr

Member
jz mam tut bushmane od laskota in so res bushi :D sam bo res šele novembra zrelo :// upam d bo počakal tok dolg...
 
S

shush

Edino me pizdi ker je tako pozen. Ne vem mi ni vec jasno :)
A je bil Mauricius kje blizu?:D
Lani mi je tvoje seme začelo cvetet šele v začetku septembra.Dokončalo pa sploh ni,ker je šlo čez kombajn;)
 

lasko

Member
Ne ni bil mauricius zraven hahahahhahha pa to seme ni isto kot lani, sem delal repro total na novo pa ni bilo drugih bilk zraven.
Je pa zanimiva ena stvar, sorte ki so mi lani koncale 20. septembra so letos koncale 10. oktobra in sicer purpurea - seme od peksmana in sssdh x auto ak/bb. Edina sorta ki je kocala takrat kot je mogla je bil Maroko.
 

Zefy

Member
Edina sorta ki je kocala takrat kot je mogla je bil Maroko.

Maroko od female seeds?

Moj bushman (nectar seeds) je lani končal konec septembra. Se ga pa definitivno splača pustit na curingu nekaj časa, razlika v potentnosti in vonju je očitna, moj je imel zelo podoben vonj kot hojev med. :biggrin:
 

lasko

Member
maroko iz maroka :) ne od female seeds, od female seeds konca od sredine avgusta do sredine oktobra odvisno kateri feno
 

prx

Member
Evo konec letošnje sezone, posekano 6 bilk ( ostalih 10 je dobil noge). Pridelka je okrog 1000g iz 6 bilk. Za letošno štud. leto bo :)

Še pics ( zdaj bom mel 2 dni v vrečki da se vlaga razporedi)

picture.php

picture.php

picture.php
 

GreenMAX

Member
Prx lepa letina..
Danes posekal Arnes Hashplant,KC33 je tam nekje 2-3 tedne do konca...
Sem verjetno sam malo zafrknil stvar,ker sem tam nekje julija vrgel pest dolgodelujočega gnojila....
No nekaj pa bo,za tisto malo vloženega truda!
Hashplant2012harvest.jpg
 

prx

Member
Ja letos je bila lepa letina, ampak bi bila bolša če nebi mel lopove vmes :/ Bojo vsak torki pa srede v študentu zakajene :D Drugo leto bom probal easy sativo da vidmo kak se bo obnesla :)
 

bogatin

Member
Bushman ne sme gnit, ne ne
Tukaj se edine rastline ki so prezivele suso, dez, pa brez spiderjov in gosenic s katerimi so imele probleme ostale rastline.
Edino me pizdi ker je tako pozen. Ne vem mi ni vec jasno :)

Trdoziva rastlina k svina. To je res. Prezivela sajenje direkt v zemljo, misi in ostala gamad je ni niti povohala... Ampak tale zadnji dez ji je dal mal po p... No ne vsem. Tanajhitrejsa z najvecjim budom je moldala... Glede na kolicino dezja ki je padla ji ne zamerim. Jih bom mel pa se par dni zunaj pred vikend dezjem. Pol pa not ceprav niso se zrele in bi rable ene tri tedne najmanj ... po moji skromni oceni...

:woohoo:
 

Zlatorog

Member
Tudi jas sem pobral nekaj letine tik pred dežjem in snegom ter začetkom slabega vremena.
Bom še jas delil z vami nekaj slikic laskotovih bushmanov, ki lahko zrastejo res v orjaška drevesa, o plesni ne duha ne sluha. Pobrano je bilo pred kratkim slikce pa so par dni starejše

img61361.jpg


img61381.jpg


img61391.jpg

Zahvala laskotu za donacijo !!

Pa še en bagseed, ki se mi je zelo lepo obarval.

img61411.jpg
 

bogatin

Member
Jaz sem sadil lanska in ne letosnja Bushman semena...
Rastlina je trdoziva ko svina tko da je v moji knjigi dober kandidat za breedanje. Je pa vseeno malo moldala na koncu. Ampak res malo. Bomo vidli kak seka ...
:dance013:
 

Cereus

Active member
PCK x Bushman

PCK x Bushman

PCK x BUSHMAN, cvetet začela v začetku septembra, sekano 24.10., klon, navrglo pa je 80g suhega



:thank you: Shush & co.:biggrin:
 
S

shush

Lepo Cereus.Mi je bil lani ta kros med bolšimi zunaj.plesnel ti je kaj?pomoje nebi smelo..
lasko,to je men osebno tvoj najboljši kros,čeprav gre v oktober.Okus ni podoben ne pckju ne bushmanu ampak je kr mal skunky.pa dela tud lepo.škoda k sm dal cereusu vsa ostala semena:Djoke;)
 

Cereus

Active member
Hello, Shush

plesni je bilo čisto malo samo na balkonki. Tista v naravi pa brez plesni samo sem jo sekal pred snežnimi nameti. Bi rabla še kakšen teden do konca.
Je pa violca vmes, polna kristalov in fruti vonjav. Dela dobro še bolje bo po nekaj mescih ležanja v hosti:biggrin: In če me spomin ne izdaja:smoker: imam ša kakšno seme:dance013:če rabiš...

btw, SLS x PT je ZAKON!!!!!:greenstars:
 
Top