What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor 2011

weedster

Active member
fino timo!

evo moje, church-u se lomijo veje od teže, tak sem moral vrezat eno vejo stran ki je začelo plesnet ko je bila naslonjena na neko rastlinje.. Škoda da nimam slike od nje. Mam pa sliki od chunkberry-a in afriške landrase (velika neke čez 3m) :)
 

Attachments

  • africaland.jpg
    africaland.jpg
    134.6 KB · Views: 36
  • chunkberry.jpg
    chunkberry.jpg
    113.2 KB · Views: 38

Freshness

New member
@foxy je blo bolse ja, sem vse liste počupal, je pa že padla, in po eni strani fajn da je zgubila vse liste, saj ni blo tolk trimanja :D je pa nanesla krepkih 350g :) uh mate lepa dreves :) props!!
 

weedster

Active member
Am domnevno bi naj bil swazi, ampak nevem, ker so semena bla pobrana ven iz hefta od enega dilerja v cape townu... Zgodba je v glavnem taka da ni IBL ampak še vedno true landrasa, razn ene generacije, ki je bla nareta za semena v franciji. In dvomim da bo dozorela, ker je slika sveža in ne stara, tak da je nekje na sredini cvetenja :D .. We'll see :) probat se more vse..

@ foxy: delaš lušte s tem chronicom, drugo leto ga bom tuji sam posado :p
 

mihakt

Member
živjo, da se še jaz javim po dolgem času. moram pohvalit vse vas/nas, lepo je ratalo to leto. srečno tistim, ki imate še kaj zunaj. jaz sem svoje vse že pobral. žal nimam nekih slik, tako da bom prilepil samo kakšno sliko za pokušino, ko mi rata naložit jih na računalnik. drugače, moram rečt, da je bila zame sezona uspešna, padel je en plac, na drugem bo treba drugo leto pogruntat nekaj koristnega proti divjadi, en nov se je pa super odrezal. XyZ, svaka čast za V99, vsaj moj je naredil res kompaktne vrhe, yield super, vonj tapravi, high pa lep. sicer malo bolj stoned napram hp1 in hp2.

high to all in pa se upam kaj vidmo, da kako rečemo in probamo plodove drug drugega :)
 

foxy

Member
@timo je padla ja... ven je šla med 3-7 majem! :)
weedster moram nabrat še par postov pa bova kako rekla na privat! ;)
 

weedster

Active member
Vsem congrats for harvest ! Itak foxy ti se samo javi! :)

Danes je padla pandora (v prilogi, slikano pa z fonom - ni fotkića pri roki). Ima lepe zbite sticky vrhe, ki so vreji posuti z trichomi, in seveda se je zaradi mraza v teh zadnjih dnevih obarvala tudi na vijolčno. Do zdaj sem še zadovoljen z pandoro, seveda pa jo čaka še smoke report :D za zdaj mi še je veni ostala samo landrasa.

@mihakt: lepi vrhci! :dance013:
 

Attachments

  • P221011_16.39_[01].jpg
    P221011_16.39_[01].jpg
    138.2 KB · Views: 40

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
~čudovit0 ;) ...lepe barve na lepih badih.. happy harvest vsem!
Meni se sicer ni dalo slikat, je pa bila letos zelo0 dObra sezona :D
 

weedster

Active member
Mja ty, v lep grm je prerasla pandora :) Drugače pa res je, tudi pri meni je bila letos uspešna sezona.. Še več takih sezon v prihajajočih letih želim vsem :)

Škoda x' da nisi nič poslikal, bi rad videl macrote kristalnih vrhov :p anyway enjoy

peace
 

SetHeh

Member
Tudi pri meni je bila letos precej uspešna sezona - predvsem zaradi poletno toplega septembra in suhe prve polovice okt. Vrhi se že lepo konzervirajo v kozarcih za vlaganje. Yummy!
 

weedster

Active member
UF, na žalost morem povedat da sn šel gledat ta vikend in stanje ni rožnato :D ... V glavnem, plesn napadla alot, tak da niti podiro nisn sn kar pusto naj konča naravno svoj cikl... Preeeepozna je, za kaki kros pa 5+.

Spodaj pa par vrhov iz outdoorja. Kere sorte .. nevem. Zamešal sem vrhe, je pa not v99, pandora, chunkberry in green arne :)
|
| ps: foxy si že probal kakšen vrh chronica? prilimaj neko sliko, da vidim če bo za met drugo leto ;D
|
|
*
 

Attachments

  • 13112011012.jpg
    13112011012.jpg
    77.7 KB · Views: 39

foxy

Member
ps: foxy si že probal kakšen vrh chronica? prilimaj neko sliko, da vidim če bo za met drugo leto ;D
lahko prideš probat ni problema!:smoker:
try&enjoy;)
vonj mi je res všeč, ane!
ostalo mislim da se da najdit na netu...
 

Attachments

  • kronik.jpg
    kronik.jpg
    44.8 KB · Views: 38
  • kronik 1.jpg
    kronik 1.jpg
    51.6 KB · Views: 38

Latest posts

Latest posts

Top