What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor 2011

Freshness

New member
Ja jaz tud upam da ji nič ne majnka, da še zdrži te 4 tedne ... višina je pa pomoje 3,5m... ne dosežem vrha tud če na prste stopim :)
 

timoslav

Member
Lepe so Freshness pa nič se bat,to je normalno v tem obdobju torej v cvetenju.
Korenine prešaltajo na fosfor ter kalij samo dušik pa tudi rabi,to pa pol črpa iz listov katerih tak ne rabi..lp
 

Freshness

New member
Zdravo fantje, hvala za vaše odgovore na moj prejšni post...
No danes sem šou na plac pogledat kako je na stvari, in se mi zdi da je vedno slabše, občutek mam da to rumenenje ni več vzrok cvetenja, ampak more problem bit nekje drugje, zato vas prosim če bi lahko kdo pomagal kaj manjka tej rastlini??


Se najlepše zahvaljujem za odgovor
Pa vso srečo za tiste ki še niste pospravli pridelka :)
 

crazyivan

New member
Freshness takšno rumenenje je popolnoma normalno :) pa tudi če slučajno je kaj narobe z rastlino v tej fazi cvetenje nemoreš več nič naredit ker karkoli boš dodal zemlji ali šprical gor boš kasneje tudi kadil. edino kar bi ti priporočal je, da si vzameš nekaj časa in potrgaš najbolj rumene/odmrle liste zaradi preprečevanja plesni.

Lp
 

Freshness

New member
hvala crazyivan, sem že malo bil prestrašen... liste pa pobiram dol kolk lahko, so pa skor vsi listi rumeni, upam da jih kaj ostane da naredim kukse...

pa lp
 

foxy

Member
Ta roža je na OD-ju od guanota! :)
Naslednjič več kot pol manj, pa bojo vseeno konkretne bule! ;)
gud luck!
 

Freshness

New member
lepa fotka timoslav :)

foxy sem predvideval ja da sm jo z guanotom skuro jooj... a misliš da bo končala tak ko treba, al bolš da poberem?
 

SetHeh

Member
Vem, da je bilo že 1000x objavljeno kako se določa kdaj je roža primerna za trgatev, ampak to je moja prva sezona in sem precej neizkušen kar se praktičnega znanja tiče. Ali mi kdo pove kdaj približno bi bilo tole primerno posekati?

 

Bloods

Member
a ma kdo slučajn še uzuni v takem vremenu?
da vem ali sem se zajebu ker sem učeri čupu heh
bloods
 

weedster

Active member
Lepe bilkee folk!!

Ja bloods, jaz še mam kar nekaj zunaj. Računam, da bo afriška landrasa padla proti koncu novembra, če bo vreme okej. :p

lp.
 

Bloods

Member
hah jst sm pa v petek jih počupu(zarad strahu da bi zgnile k je zraven potoka) moje caribe x sasza bilke ,tko 1,2 tedna prekmal pa zgleda da za brezveze :/
bloods
 

mihakt

Member
jst mam zunaj še blue cheese ampak bo padel verjetno naslednji vikend. sem pa v četrtek 6.10. sekal V99 in mi je res všeč biljka :)
 

timoslav

Member
Danes bil na placu in sem totalno presenečen nad letošnjim outdoorom.
ChunkBerry:

Svaka čast breederju za te rože... ;)



BlueBerry:




The Church (GHS):





Sem pobral polovico rož drugo polovico bom pa še pustil enih par dni,ker je še lepo vreme plesni pa nikoder..lp
 
Top