What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor 2011

I

I-Shence

Eni smo sezono že lani začeli,letos pa sam še nadaljujemo:)
Pomoje sem edini bedak v hosti poleg divjadi...sicer je pa 1/3 dela že opravljenega.Upam da se bom že aprila sam še po jajcih p****** in čakal kdaj bo za ven odnest.
 
I

I-Shence

Zakaj mi je pa "p.r.a.s.k.a.l." cenzuriralo????
gypsy ti si res en lolek...
 

gun0055

New member
Jst bom enkrat konc aprila skopal luknje in v opli gredi probal že začetk aprila pod toplo gredo vzgojit, da bojo potem šle v luknje?
Kaj pravte a se bo odneslo al je še prezgodaj?

kakšne vrste boš pa sadil I-Shence ??
 
I

I-Shence

Odvisno kolk mi bo uspelo lukenj nardit do štarta.
Sour Lifesaver in Pakistan Chitral kush vgalvnem.
 

Scraffy

New member
Ni prezgodaj ampak se ti nič ne bo poznalo če boš 1. aprila sadil kokr če bi 20. aprila, do takrat jih sam mučiš na mrazu in vlagi. Verjemi, sm jaz prejšno leto tut 1.aprila kalil pa pod flašo pa mi je pol do konca ostala nikakva in mejhna, tko da se kar splača počakat mal. Bodi potrpežljiv pa dej kalit na naš praznik :D
lp :)
 

sloskank

Member
Ni prezgodaj ampak se ti nič ne bo poznalo če boš 1. aprila sadil kokr če bi 20. aprila, do takrat jih sam mučiš na mrazu in vlagi. Verjemi, sm jaz prejšno leto tut 1.aprila kalil pa pod flašo pa mi je pol do konca ostala nikakva in mejhna, tko da se kar splača počakat mal. Bodi potrpežljiv pa dej kalit na naš praznik :D
lp :)

traparija svetovna
 
I

I-Shence

jep:)pa lopatko in nahrbtnik tudi:D
super zadevca je ta kramp.komot ga vtaknem v nahrbtnik in marsikater žul sem pršparal.z lopatko je pa en sam fuk:)
 
I

I-Shence

pust se presenetit...drgač pa rabm take zagreteže k si ti.če bi rad mi kako lukno skopal je dela še dost;)
 
I

I-Shence

ti pa sploh pejt raj kopat....preden boš tist kamen stolkel bom jst že za haterje luknje delal,da jih pokopljem...po meri:D
 

lasko

Member
Kaj ces tukaj kopat :D dinamit pa pnevmatsko kladivo :D dvakrat poci, malo postemas pa je :D pol pa notri tafino zemljico iz fojb :D
 

konopenko

Member
Veteran
Fojbe morjo bit polne - moj najljubši ljubljanski grafit :bump:
Dobra ideja lasko, ta zemlja more res vsebovati dost mineralov :thank you:
 
Top