What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Out képek gyűjteménye

bat939

Active member
Auto White Widow by DutchPassion
78. nap
picture.php
 
Üdv emberek.A G.Glue nagyon jól bírja a gy?r?dést (magas h?mérséklet,magas páratartalom)nem rohad,nem penészedik.Nagyon fasza illata van meg hát kurvára ragad.Sokkal nagyobb növény lett mint amire számítottam.Úgyhogy eddig elégedett vagyok.KB 11 hetes.Biobizz bloom-ot kap ess?vízzel.A PK CBD is alakul,az 5 hetes.
:wave:
 

Attachments

  • 2.jpg
    2.jpg
    75.4 KB · Views: 49
  • pkcbd2.jpg
    pkcbd2.jpg
    112.9 KB · Views: 41
Jaja,a gy?rött level? az csili.Azt tapasztaltam eddig hogy minnél er?sebb a paprika annál inkább nem hasonlít a levele a klasszikus pikáns csilire.Ezeknek a borzasztóan er?s csiliknek ehez hasonló levelük szokott lenni.Na itt nem a gy?röttségre gondolok:biggrin: hanem arra hogy más a felépítése a levélnek.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
konkrétan a bazsalikom néz ki hasonlóan, azért kérdeztem, mi a gyík az.


probálj neki több fényt juttatni, akkor lesz jó



attachment.php
 
Last edited:
Üdv emberek.Ma lekaptam a gorillát,kezdett berohadni amin nem is csodálkszom.A lényegre térek.12-13 hetesen jött le,nedves tömeg 365g+manik?rözött rohadásnak indult bukák 25g.Több infó majd ha megszáradt.
 

Attachments

  • aasdad.jpg
    aasdad.jpg
    77.5 KB · Views: 46
  • kutyus.jpg
    kutyus.jpg
    57.8 KB · Views: 44
Szevasztok,na akko a G.Glú Auto Fastbuds félér?l egy növényr?l lejött szárazan 97.6gé.Üvegházas termesztés volt.Alap biobizz grow-bloom táppal volt locsolt.Nagyon gyoran fejl?dött és autohoz képest nagy növény lett.A végén kezdett berohadni de nem volt vészes!A füstje (még nem érlelve) nagyon szúrós?! szagú.Nem punnyadós inkább aktiválós hosszan tartó high.Elégedett vagyok vele.:tiphat:
 

Attachments

  • gg.jpg
    gg.jpg
    89.8 KB · Views: 46
Ujra itt.Sajnos ezt is penész miatt kellett hamarább leszedni.
Nedvesen 164gé.
PinkKush CBD
 

Attachments

  • pk.jpg
    pk.jpg
    90.3 KB · Views: 41

Uzsidoboz

Well-known member
üdv...
Nos megvolt a szüret hogy mennyi lett mérni nem tudtam mivel bemondta az unalmast a centim els? növényem volt ami értékelhet? termést adott száritás érlelés után kiderül mit alkottam még idén inditok egy bels? kört. naplózom majd Und köszönet a segitségért
 

Latest posts

Latest posts

Top