What's new

Out képek gyűjteménye

what_can_there

Well-known member
Bedurrantak a Durbanok, igy nezett ki az aratas elotti allapot.


picture.php



picture.php



picture.php
 

Kukutyin

Member
Én a másik tábornak szavazok.. gondosan nézd át, mert a hernyók belülről fúrnak kifelé, ezen a ponton már nagyon sok penészes csomó lehet a vastagabb bugákban. Ha Kárpát medencében ültetsz akkor most lesz még egy jó hét. Nézd meg valami jobb nagyítóval a gyantacseppeket. Ha nincs ilyen ali-s 60x-120x nagyítód akkor szerezz be egyet. Oldalról nem csináltál képet, arról többet el lehetne mondani, de én szedném a helyedben.

Vad: Ez aztán jókora malac, gondolom visított rendesen amikor szúrtad :D
 

Anabolictesto

Active member
1 éves anyanövény :) nem akartam kidobni igy kiraktam outba 100L ködörbe van amugy a talaj homokos ferti4 kombót fognak kapni outdoor hydro rendszer :DD amugy is wappa nem valami hatalmasra szokott nőni
 

f2obsession

Active member
Izgalmas projekt, remélem még posztolsz majd róla.

Remélem, kellően világ vége után mögötti helyen van, mert abban a (gondolom a szárazság miatt) még alig zöldülő környezetben b*szott levágósan néz ki ez a nagy bokor :)
 

Dr.skunk1

Member
Sziasztok szerintetek mi.lehet a gond ? 40 napos körül van 2 hete van kiültetve de a tápozás ellenére fakulnak ki a friss hajtások sárgásra.. a föld még tavalyi de jó perlites virágföldes kombó esetleg ezzel lehet a baj ? Vagy a vízzel amit a közeli kanálisból adok neki ? Egyébként DP passion fruit az alany fajtája.. köszi a válaszokat

U.I : a fejlődés egyébként észrevehető de tudna gyorsabban is nőni tapasztalataim szerint :D
 

Attachments

  • Screenshot_20200507-084907.jpg
    Screenshot_20200507-084907.jpg
    86.7 KB · Views: 29
Sziasztok szerintetek mi.lehet a gond ? 40 napos körül van 2 hete van kiültetve de a tápozás ellenére fakulnak ki a friss hajtások sárgásra.. a föld még tavalyi de jó perlites virágföldes kombó esetleg ezzel lehet a baj ? Vagy a vízzel amit a közeli kanálisból adok neki ? Egyébként DP passion fruit az alany fajtája.. köszi a válaszokat

U.I : a fejlődés egyébként észrevehető de tudna gyorsabban is nőni tapasztalataim szerint :D

Túl van tápozva szerintem. Miyen mennyiségben és mit adsz neki?
 

Dr.skunk1

Member
Túl van tápozva szerintem. Miyen mennyiségben és mit adsz neki?

Vitaflorát kap NPK 8,5- 3-5, mióta kikerült csak 2 szer tápoztam egyszer meg jól elcsipte a eső a 2 hét alatt 3 szor voltam viziten
Előnevelés közbe nem.mutatott tünetet
3 literhez fél kupak ahogy elő van irva de alkalmanként 7-10 liter vizet kap.. lehet sok neki és fulladozik a gyökér ? Mer 4 nap után még elég nedves volt a talaj alsóbb rétege most kevesebbet is kapott
 

Anabolictesto

Active member
Sziasztok szerintetek mi.lehet a gond ? 40 napos körül van 2 hete van kiültetve de a tápozás ellenére fakulnak ki a friss hajtások sárgásra.. a föld még tavalyi de jó perlites virágföldes kombó esetleg ezzel lehet a baj ? Vagy a vízzel amit a közeli kanálisból adok neki ? Egyébként DP passion fruit az alany fajtája.. köszi a válaszokat

U.I : a fejlődés egyébként észrevehető de tudna gyorsabban is nőni tapasztalataim szerint :D

Sose ültess vissza ugyan abba a földbe szerintem gyökér gondok vannak lehet ez a tul sok viztől is milyen közeg ? fekete virágföldön még a perlit sem segit :D
 

f2obsession

Active member
Az elhangzottakhoz még hozzáfűzném, hogy az élővizek EC-je is tud vicces lenni ilyenkor tavasszal, amikor még szinte semmi vízbe gyökerező növény nincs benne. Mikor már burjánzik a kanálisban a tócsagaz, meg a békalencse, akkor kiváló öntözővíz nyerhető belőle, de ilyen korán én még inkább hordanék neki desztvizet, esővizet, vagy legalább csapvizet, esetleg alacsony oldott anyag-tartalmú ásványvizet (pl smartwater). Ilyen pici növénynek ilyen korán szerintem elég lenne heti 1x 2-3 liter öntözés.
 

Dr.skunk1

Member
Kössz az infokat az a fekete föld florimo (zöld zsákos) virágföld több éve használom már de ilyet nem tapasztaltam még.. azér a tavalyi földbe ment mer nem volt kedvem 500 liter földet kicipelni újra.. egy ideig locsolom csapvizzel aminek belövöm a ph ját lehet tényleg a csatorna viz a gond vasárnap megyek vizitre meglátjuk romlott vagy javult e a helyzet
 
Vitaflorát kap NPK 8,5- 3-5, mióta kikerült csak 2 szer tápoztam egyszer meg jól elcsipte a eső a 2 hét alatt 3 szor voltam viziten
Előnevelés közbe nem.mutatott tünetet
3 literhez fél kupak ahogy elő van irva de alkalmanként 7-10 liter vizet kap.. lehet sok neki és fulladozik a gyökér ? Mer 4 nap után még elég nedves volt a talaj alsóbb rétege most kevesebbet is kapott

7-10 l vizet? Előre ne öntözd! 3 naponta 1l bőven elég. Fullad a gyökér. A föld az kiválló.
 

Latest posts

Latest posts

Top