What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Out képek gyűjteménye

hobbi ur

Well-known member
Nagyon szép, tiszta hely, a rácsnak talán 1-2 helyen lehet sz?k lesz a keresztmetszete (ha nem is ebben a mostani körben) érdemes árgus szemekkel figyelni, nehogy ben?je a virág szára, mert akkor csíp?fogóval helyet kell neki csinálni. A kerítésdrót fonat nagyobb mozgásszabadságot biztosíthat.
 

Pillang

Well-known member
NaB+, elfelejtettem a nevét, szép példány vagyok
Megvan: critical purple kush
Volt több is nekem, kint is, bent is. Nem rossz, de ahány t?, annyi feno. Néha felmerül, hogy a több ezer verziót elcserélném 50 stabilra. Ha jézus lennék.
picture.php
 
Last edited:

Fajtabeazonosításról szóló mese:
Egyszer volt, holnem volt, volt egyszer egy crit.orange köröm ami nem sokat de egy 20db magot hozott. Ezt elraktam, majd egyszer el?véve kicsíráztattam ?ket. Ebb?l szelektáltam 4 muttert. Klónokat vettem róluk. Az egyik annyira megtetszett, hogy úgy döntöttem kirakok egyet a természetbe bel?le.
Pofás kisnövénykelettbel?leszerintem.
És vége :)
 

Coldplay001

Active member
szep story csak gazos. marmint hogy idegen beporzasbol lett a mag. kb az eredeti potencial felere ha szamits, foleg ha vad porozta be.
 
szep story csak gazos. marmint hogy idegen beporzasbol lett a mag. kb az eredeti potencial felere ha szamits, foleg ha vad porozta be.
Tudom mire számíthatok. Indúrba leszaladt ezekkel a szelektált mutterokkal egy kanyar és akib?l a kinti lett konkrétan jó kis gyom lett bentiként. Úgyhogy nincsenek ilyen félelmeim :D
 

Pillang

Well-known member
Most nem találtam hirtelen jobb helyet, hogy bemutassak pár ismer?st, akikkel közös a hobbink. A kendermoly (már ha az, vannak hasonlók, lepkét nem láttam) a kedvencem, direkt a virágot eszi, véletlenül sem nyúlna a levélhez és nem ragad bele a gyantába.
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

Széklet Nagyúr

Active member
A kendermoly (már ha az, vannak hasonlók, lepkét nem láttam) a kedvencem, direkt a virágot eszi, véletlenül sem nyúlna a levélhez és nem ragad bele a gyantába.


Meg szarni is oda szokott ahonnan eszik, nekik is biztos a suméroktól ered a kultúrájuk mint a milyenk.
 

Dr nixon

Active member
Ez kurvajo video volt ! Jol indul a napom! Koszi!
1 .: nincs viccesebb mint a befeszult fidesznagyik
2.:az a mondat higy : hany orszag orulne ha orban lenne a miniszterelnoke (sírok baaazd)
Csokolom innen uzennem: nem tom hany orszag de ugyan lopjak mar el ha annyira szeretnek!
 

bat939

Active member
Auto Orange Bud
65. nap
Föld, napfény meg egyebek
 

Attachments

  • photo2052857.jpg
    photo2052857.jpg
    103.1 KB · Views: 38
Üdv mindenkinek,sativa domináns auto, 10 hetes,kurva magas,érdekes bugákkal,szerintetek befog e ez idén dagadni vagy csak 2 év mulva? :D
 

Attachments

  • 02.jpg
    02.jpg
    88.4 KB · Views: 54
  • 01.jpg
    01.jpg
    106.3 KB · Views: 52
Top