What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Out képek gyűjteménye

Ma lekaptam a Royal Dwarf Auto-t.Szárad,lessz belőle pár cigi.


Az üvegházas Solomatic CBD Auto. is elvan.

Három napja elültettem egy újabb magot az erkélyre.Mostmár nagyobb cserépben van mint az előző Royal Dwarf volt.Feketeföld,humusz keverékbe 50/50.
Pink Kush CBD Auto.


 
Ma lekaptam a Royal Dwarf Auto-t.Szárad,lessz belőle pár cigi.
https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=80219&pictureid=1944914View Image


Három napja elültettem egy újabb magot az erkélyre.Mostmár nagyobb cserépben vann mint az előző Royal Dwarf volt.Feketeföld,humusz keverékbe 50/50.
Pink Kush CBD Auto.
https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=80219&pictureid=1944915View Image

Nem vágom az utolsó 2 kép miért kicsi az albumban is...
 

Pillang

Well-known member
Blackberry Kush

picture.php
 
:tisztelet:Ki?Hogy? Áll a kinti időjárással.
Engem nagyon hazavág ez az állandó 10-14 fok mostanság és az irdatlan eső.Nem így terveztem a May-t.
Napsütés nuku.
De majd behozzuk a lemaradást.
Csak süssön a napocska.
 
Az üvegházas Solomatic elkezdett nagyon nőlni.Rengeteget nől pár napon belül.Az eggyik már virágzik.A másik még nem.Lekell majd kötöznöm,nagyon nől.Illata elég jó,nem gyümölcsös,nem tudom leírni milyen kb ilyen tompa bódító.Az oldalhajtás kb 5-7cm.Még nem kötöztettem soha novényt.Tudna valaki tanácsot adni hogyan tegyem?Csak úgy tudnám megtenni hogy a növény fő szárát lekötözöm aztán idővel az oldalhajtást.
 
Az üvegházas Solomatic elkezdett nagyon nőlni.Rengeteget nől pár napon belül.Az eggyik már virágzik.A másik még nem.Lekell majd kötöznöm,nagyon nől.Illata elég jó,nem gyümölcsös,nem tudom leírni milyen kb ilyen tompa bódító.Az oldalhajtás kb 5-7cm.Még nem kötöztettem soha novényt.Tudna valaki tanácsot adni hogyan tegyem?Csak úgy tudnám megtenni hogy a növény fő szárát lekötözöm aztán idővel az oldalhajtást.
A kötözést az elején kellett volna..
Dobj egy képet úgy könnyebb!
 

what_can_there

Well-known member
Marcius elejen inditottam ezeket az autokat a foliaban, most lettek kesz. A fajta Kush auto, bokros mindegyik feno, trening nem volt.



picture.php



picture.php




picture.php
 
Last edited:
8. hét.
A jobb oldali olyan pici maradt.Hamarább is kezdett el virágozni mint a nagy tesója.Vicces bugákat terem,nagyon levegős detto olyan az a kis növény mint amit láttok a szántóföldek mellett a pici vadak.Ugyan olyan(ruderalis?)A nagy tesó megvan mellette.Pár nap alatt jelentősen fejlődött a buga rajta.Kap Bloom tápot.

Untitled.png
 

Pillang

Well-known member
Sziasztok, itt egy utolsó mohikán, seedsmanes auto diesel haze, darabig nem gerillázom, szekrénybe költöztem, majd onnan írok.

picture.php
 
Üdv,ma leszedtem az üvegházas auto-t.A kissebiket 2 hete szedtem le azon lett 7g szárazon.Ezen nemtudom mennyi lessz,nedvesen trimelés után 98g.A fő csúcs masszív sörös doboz méretű volt de sajnos sok helyen penészedett...Mind1 lessz pár gé belőle.Második körbe pedig PinkKushCBD van ülttve,szóval remélem lessz még 1 köröm idén.A növény alsó részén tanáltam egy hernyót ami épp vegetált.Elszivtam őt,finom volt.Pár kép:

be.jpg

af.jpg
 
Szevasztok.Ujra szüret!Ezúttal egy erkélyes autot vágtam le.Igazából nem ártott volna neki még 7-10 nap de már annyira büdös volt hogy nemlehetett elviselni.
h.jpg
 

Latest posts

Latest posts

Top