What's new

Out képek gyűjteménye

Pillang

Well-known member
... Meg egy hasonló korú gorilla
picture.php
 

Pillang

Well-known member
Hja, nekem is szimpi, erős, büdös, nagy. Csak hát van rajta egy kiló mag. És amelyik növi elkezd érdemben magosodni, az nem fog többet úgy hízni, ahogy kellene neki, még akkor sem, ha virágzás második felében már nincs pollen. Borzalmasan fertőzött területen lakom.
 

Dr.skunk1

Member
Még mennyi idő kelhet nekik ?
 

Attachments

  • IMG_20181009_181543.jpg
    IMG_20181009_181543.jpg
    80 KB · Views: 23
  • IMG_20181008_102451.jpg
    IMG_20181008_102451.jpg
    109.6 KB · Views: 25
  • IMG_20181008_102844.jpg
    IMG_20181008_102844.jpg
    89.5 KB · Views: 24

Pillang

Well-known member
Whip, a lila növényed olyan szép! Meg drskunk fehér ragacsos csunyája is! :) őszi csendélet

picture.php
 

Kukutyin

Member
Elég tömöttek, a helyedben szedném a jó idő végével ami kb 1.5 hét. - Dr.skunk1

Pillang nekem az ilyen befodrosodó elszáradó leveleknél mindig penész szokott lenni, megnézném a helyedben.
 

Kukutyin

Member
Bizony jön a szar idő, ideje összegezni az idei évet :D Aki nem szereti az orosz rulettet annak a Kárpát-medencében érdemes csütörtök-pénteken legkésőbb vágni.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Special 🍆
ja ez az is de, purple kush meg lilul, ha hideg van, ha nincs.

egy kis LST autoflower


picture.php

picture.php
 

what_can_there

Well-known member
Gyönyörűek! Ezek a hidegtől lilulnak? Vagy tavaszi vetésű, kinti automatákkal is lehet ilyet?


Ez a PCK indoorban is tud lila viragokat produkalni, meg foliaban is lila volt mar a viragzas elejtol kezdve. Nem hoz nagy viragokat, de az szep szines. Autokkal is meg lehet csinalni, arrol is tettem fel kepet korabban, Frisian Dew auto volt iden, szep lila lett 30 fokban, van belole most mar magom is. :biggrin:


Pakistani Chitral Kush (PCK)


picture.php



picture.php



picture.php



Ez is ugyanaz a fajta, csak masik feno, keskenyebb leveleket hoz es a viragok szine vilagosabb lila, indoorban pirosas.



picture.php
 

hobbi ur

Well-known member
de jó ezeket látni Urak, basszammeg nekem is le kellett vna fotözni a kushokat, micsoda őszi színpompa! Gratulálok mindenkinek!!
 
Top