What's new

Out képek gyűjteménye

Dr.skunk1

Member
Great White Shark (GH) meglátjuk mi lesz a vége :D
 

Attachments

  • 20180720_114704.jpg
    20180720_114704.jpg
    119.3 KB · Views: 25

GK_420

Active member
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

na ez itt aprajafalva, itt élnek a törpök...mindenféle kushok (from what & berkifiú) meg pár af meg ilyenek...kései ültetés
Ja fiúk kibaszva már, azok virágoznának már, ezek pinák
Magról helybe vetett állomány amúgy, kb 75-80%os túlélési aránnyal! Nincs földcsere se semmi csak kis wuxal néha meg víz :d
 

what_can_there

Well-known member
Hoztam friss kepeket, leszedtem az autokat, az Erdpurtok jol megnottek, a viragzast is elkezdtek, jovo heten kiszedem a porzosokat, mielott telibe vernek minden punat maggal.

picture.php


picture.php


picture.php
 

Dr.skunk1

Member
Honapokig észre se vettem ma találtam meg pedig minden nap el mentem mellete xd szemétkupacra dobtam ki a trimmet és egy megbujt mag ugy döntött hogy életre kel. :D Közeg: salak teli szeggel, betontörmelék meg isten tudja még mi... virágzás első hetében járhat
 

Attachments

  • 20180818_094408.jpg
    20180818_094408.jpg
    119.3 KB · Views: 37

what_can_there

Well-known member
Mar latom a jovo tavaszi kezdo kerdeseket:

- Auto Iron Lady-t nevelek, hany db 100-as szoget szurjak a kozegbe?
- Csak fel zsak cementem van itthon, eleg lesz 5 novenynek kintre?
- Gazdaboltban nem arulnak kohosalakot, valaki meg tudja mondani, hogy hol tudok venni 50 litert utanvettel, hazhozszallitassal?

;)
 

Dr.skunk1

Member
Ha ezt oltásnak szántad olvadsd el megegyszer... mint irtam a kidobott trimmes ládába megbujt mag kelhetett életre amit a szemétkupacra buritottam es eszre se vettem honapokig hogy ez a bokor létezik
 

miata420

Member
Ha ezt oltásnak szántad olvadsd el megegyszer... mint irtam a kidobott trimmes ládába megbujt mag kelhetett életre amit a szemétkupacra buritottam es eszre se vettem honapokig hogy ez a bokor létezik

Szerintem poen volt , ne vedd magadra :comfort:
Legalabbis nekem annak tunt:biggrin:
 

what_can_there

Well-known member
Igen, oltasnak szantam, de nem teged akartalak oltani, hanem azt, aki a furdoso+wd-40+soltvadkerti koccintos kombo utan megvilagosodik, hogy marpediglen akko az udvar kozepen tornyosodo tiz kobmeter sitt kozel idealis kozeg lesz a kis palantainak. Szoval ne vedd magadra, ertem, hogy ez magatol nott ki es nem ide ultetted. Azt meg feltetelezem, hogy van azert boven jofele szerves anyag is a tormelek kozott, ha igy meg tudott noni tapozas, ontozes nelkul, mert a vasszog az annyira nem jo viztarto kozeg es a bontott tegla meg tul keves nitratot ad le, mar amennyire en tudom.
 
L

laredo

Honapokig észre se vettem ma találtam meg pedig minden nap el mentem mellete xd szemétkupacra dobtam ki a trimmet és egy megbujt mag ugy döntött hogy életre kel. :D Közeg: salak teli szeggel, betontörmelék meg isten tudja még mi... virágzás első hetében járhat
ez milyen fajta?
 

armor001

New member
Üdv mindenkinek!Új vagyok még a fórumon és gondoltam dobok pár képet!

Power Plant
picture.php

Power Plant
picture.php

Power Plant


Super Skunk

Holnap még teszek pár képet /Sensi Star,Sweet Skunk F1 Fast/!
 
Last edited by a moderator:

Latest posts

Latest posts

Top