What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Out képek gyűjteménye

Pillang

Well-known member
Ez a PCK indoorban is tud lila viragokat produkalni, meg foliaban is lila volt mar a viragzas elejtol kezdve. Nem hoz nagy viragokat, de az szep szines. Autokkal is meg lehet csinalni, arrol is tettem fel kepet korabban, Frisian Dew auto volt iden, szep lila lett 30 fokban, van belole most mar magom is. :biggrin:


Pakistani Chitral Kush (PCK)


View Image


View Image


View Image


Ez is ugyanaz a fajta, csak masik feno, keskenyebb leveleket hoz es a viragok szine vilagosabb lila, indoorban pirosas.



View Image

Könnyű lehet trimmelni, ami zöld, az lejön, lila marad. Délelőtt farigcsáltam egy novit én is, idő miatt muszáj volt behozni. Pócegér munkát végeztem, holnap javítom. Nem tudtam haladni, szakadtam, mint az eső :)
Olyan szép képeid/növényeid vannak, dutch passion fotói jutnak róla mindig eszembe :)
 

what_can_there

Well-known member
Kosz, van meg ott, ahonnan ez jott. ;) A kushokat kiszedem a heten, mert azok mar semmit se csinalnak.

Ez meg itt a szomszedasszony, de ennek meg van hatra egy kis ideje, ezen az osszes level szines, a budok pedig teljesen zoldek, a csucsokat leszamitva.

#nl x dc; #nofilter; #nomakeup


picture.php



picture.php



picture.php
 

Dapk

Active member
Veteran
Kosz, van meg ott, ahonnan ez jott. ;) A kushokat kiszedem a heten, mert azok mar semmit se csinalnak.

Ez meg itt a szomszedasszony, de ennek meg van hatra egy kis ideje, ezen az osszes level szines, a budok pedig teljesen zoldek, a csucsokat leszamitva.

#nl x dc; #nofilter; #nomakeup


View Image


View Image


View Image
Csoda!


Télen robbantok egy nl x dc válogatást is a paradurban mellé!
 

what_can_there

Well-known member
Itt egy masik, X18 Pure Pakistani, ezek a Deep Chunk-kal nem tul tavoli rokonok, ennek is zold a bugaja, a levelek meg mind elszinesedtek, de ez inkabb meggybordó szinu, a lila nem annyira dominal benne. Hozamra jo noveny, termesztettem kint is, bent is, mindig hozta magat, jo bokros-tomott formaja van, az also reszeken is rendes kifejlett viragokat hoz. Annyi hatranya van, hogy kevesbe gyantas szerintem, mint a dc, de ez lehet csak feno kerdese.


picture.php




picture.php




picture.php
 
Elnyomtam egy Royal Dwarf-ot.Kikerül majd erkélyre.Nem tervezek vele semmi extrát.Kis dísznövénynek szánom csak.A többi majd április közepén kerülnek ki a helyükre.:laughing: Amúgy 6 napos a kicsike.
 
Szerintem az édeskevés,de látszik a leveleken is.Én napi szintem adom neki meg sem várom míg teljesen kiszárad.Hamár száraz a felső egy centi Én adok neki persze csak ésszel
 
11. Nap
Az első levélpár megjelenéséig jól megnyúlt,közelebb raktam a lámpát!Kezd normalizálódni a szárvastagság ezért földet raktam a sziklevelekig.Ez könnyen szárrothadáshoz vezethet nem?
 

Attachments

  • 20190320_201359.jpg
    20190320_201359.jpg
    73.2 KB · Views: 15
  • 20190320_201234.jpg
    20190320_201234.jpg
    67 KB · Views: 14
Heló,ujra itt.Elég jól megvan.Felső csúcson megjelentek a fehér szőröcskék.Mind ez a 4. héten azaz most.Jövőhéttől rendszeresen kapni fog BioBizz Grow tápot kb a 8. hétig utána meg Bloom-ot.Kintre jövőhónapban lesznek elrakva a növények pár auto.Jóvolna ha idén kint 2 aratás meglenne.Azoknak persze nyitok majd új naplót. :wave:
 

Attachments

  • sasa.jpg
    sasa.jpg
    63.2 KB · Views: 18

Latest posts

Latest posts

Top