What's new

OG Polish Team forumowi breederzy

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Darek hehee hyba za duza dawke dostala :D wywalilo ja z kopyt :D Wogole ta roslinka dziwnie wygladala przed opryskiem ,tak jak by sponiewierana ,moze jeszcze spot zacieniony i razem z boostem tak ja wybilo ,nic czekac na boby :D
 
D

darek648

przed opryskiem była ona pochylona i ją podparłem i dla tego tak wyglądała a miejscówka też zacieniona jest zobaczymy co z tego będzie przy zbiorach zrobie jeszcze kilka fotek żeby było widać co zdziałał i jak wpłynoł ten bost na plon i boby pozdro
 
V

vod

czaczo, sts działa. przepis ten co tutaj w temacie kawałek wcześniej. jedno pryskanie przy wstawianiu pod 12/12, jedno po dwóch tygodniach i już. pestki gotowe choć jeszcze nie przetestowane. jeśli chodzi o mieszanie tego sts to musisz go dobrze mieszać, bo słabo się rozpuszcza. ja mieszałem magnetyczną laboratoryjną mieszaczką.
dodam, że stock solution z destylowaną robiłem i w lodówce już prawie pół roku trzymam (i nadal działa), a working solution mieszam z kranówą po prostu.
powodzenia.
 
C

czaczo

siemka vod,dzieki
a powiedz duzo pylu ,dawki rozumiem ze stosowales takie jak w opisie.bo jak masakrotorowi pyli ,naprawde zajebiscie,jedna taka roslina mozna zapylic cala uprawe,na 2 m2,i ztego co pamietam(poprawcie jezeli sie myle)rosliny zapylone polenem z tej rosliny beda mialy nasiona w 100%femenizowne,skraca to droge i stres ktorym podajesz wszystkie te rosliny ktore opryskujesz sts,i napewno bedzie wieksza ilosc nasion.hehe
vod jak bedziesz juz testowal nasionka to jak mozesz to opisz troszke co jak wyszlo ,ja bede dopiero pryskal w polowie wrzesnia,(tak wlasnie myslalem zeby isc do faramceuty zeby mi przygotowal sts,to nic nie kosztuje,ale wole nie spierdolic nic,i nie podtruc sie przy okazji,hehe)wielkie dzieki.pzdr
 
V

vod

Dawki jak w opisie. Pyłku tyle ile kwiatów. Ja malutkie klony pryskałem i po pierwszych otwartych jajcach zlikwidowałem. Teraz mam klonika, co dostał jeszcze jedną bonusową dawkę sts i sypie same męskie kwiaty (pierwsze były głownie żeńskie). Większy krzak, więcej kwiatów, więcej pyłku. W razie czego można zwiększyć ilość oprysków.
Dam znać jak przyjdzie mi siać i zbierać te estesowe femki. Że będą wszystko żeńskie to jestem pewien :smoke:
Blueberry zapyliła kilka różnych sativek (w tym dwie słodkie pomarańczowe), więc może jakieś fajne hybrydki będą.
Jeszcze mam 3 klony co pryskam i outdoorowe matki będę zapylał...
A specyfik faktycznie nic nie kosztuje. Niech ci zmieszają i działaj. Ja mam ziomka w labo i zajęła nam cała akcja 10 min :smoke:

A dodam jeszcze, że zanim do akcji ten sts poszedł u mnie to się długo w lodówce przeleżał (tak ze 3 lub 4 miesiące) i farfocle w nim czarne zaczęły pływać (widać sprzęt się wytrącił), ale stosowany zgodnie z instrukcją w rozcieńczeniu 1:10 nadal działa. Możliwe, że świerzy mocniejszy.
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Vod w jaki sposob jestes pewny ze 100% femi wyjdzie, nie rozumiem tego ? Nawet najlepsi brederzy swiata pisza o 100% a w rzeczywistosci ludzia rosnie to co widac -duzo hermow i facet sie zdazy :D pozdro. Tak jak mowilem po sts nie wycisnolem ani grama pylku i co z tego ze mi wyroslo tysiace kwiatkow ? jak zero nasion.Do sts nie trzeba zadnych laboratoriow itd ,2 szklanki ,strzykawka i destylat i w 3 minuty gotowe :D Co innego sie ma z ga3 ,nie do ogarniecia w domu bez specjalistycznych przyzadow.
 
V

vod

Vod w jaki sposob jestes pewny ze 100% femi wyjdzie, nie rozumiem tego ?

Siłą autosugestii :smoke:
fem + fem = fem -> takie moje rozumowanie. okaże się w praniu. jak mi ze 100 nasion wyrośnie 100 dziewczyn, to będę PEWNY.
miałeś jakiś facetów ze swoich femek? poza tym parę bananów na żeńskiej roślinie wywołanych stresem albo starością to jeszcze nie jest prawdziwy herm.

Tak jak mowilem po sts nie wycisnolem ani grama pylku i co z tego ze mi wyroslo tysiace kwiatkow ? jak zero nasion

jaką recepturę stosowałeś i jak aplikowałeś? u mnie pyłek był i nasiona też dał radę zdziałać.

Do sts nie trzeba zadnych laboratoriow itd ,2 szklanki ,strzykawka i destylat i w 3 minuty gotowe

nie trzeba. ale jak się ma "pod ręką" to nie zawadzi. wszystkie odczynniki i dokładna waga na składzie. naciskasz przycisk i miesza się samo...

Co innego sie ma z ga3 ,nie do ogarniecia w domu bez specjalistycznych przyzadow.

czemu nie? myślałem, że dostępne w handlu, w proszku to ga3. waga, szklanka i woda nie wystarczą?
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Stosowalem ta recepture co jest w tym temacie wczesniej i te same dawki rowniez.
Po co mi mieszak do sts i azotan srebra jak i tiosiarczan sodu rozpuszczaja sie swietnie w wodzie w bardzo krotkim czasie ,wystarczy zamieszac dobrze jak herbate az do calkowitego rozpuszczenia.
na pytanie dlaczego nie w domu znajdziesz tu odpowiedz,koles ladnie opisal.

http://www.nomercy.nl/pl/content/interview/interview01.htm

A ja uzywam takie ga3
 
ostatnio pylilem wszystko w suchy dzien, nie bylo problemow. mam miejscowke ktora moge odwiedzic tylko w nocy. jest tam dosc wilgotno wiec w srodku nocy na roslinach bylo wilgno. Probowalem zapylic krzaki i nic sie nie udalo. Czy to wlasnie przez to ze krzaki sa wilgotne i nie da sie pylic czy moze zjebałem pyłek?
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
No są dwie możliwości... Albo pyłek zjebany albo wilgoć go zabiła :D No chyba że pyłkiem w kwiatek nie trafiłeś... ;)

A ja zapyliłem Carpatiana pyłkiem Hashberry x E-rocket/Danish Passion :D

picture.php


A w niedzielę zapylę Danish Passion Szamanką, jeśli tylko pogoda pozwoli...
 

Bedouin

Active member
Veteran
może mi ktoś powiedzieć co to jest ten carpatian? na tematach ludzi z dani wiara go uprawia, widze u nas też. Carpatian to mi sie kojarzy z karpatami? coś od nas?
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Carpatian to wyselekcjonowane sativa pheno Royal Dane... podobno...
Pestki pochodzą z Darwin Seeds więc szwajcarsko-słowacko-duńskie pochodzenie.

EDIT: dodam jeszcze tylko, że carpatiany z zeszłorocznej kolekcji zostały w nowej edycji poprawione, podobno dość porządnie co powinno je ustabilizować a także dodać mocy kwiatkom. Tą stabilizację wyraźnie było widać od początku sezonu. U wszystkich gdzie je widziałem wyglądały niemal identycznie.
Trochę inna sprawa że mam chyba 2 phena... obydwa spotkały się z HxEroc/DP
 

padkontrol

Member
Veteran
darwin seeds to super seed bank pod polskie niebo. To jest opis Carpatiana :

Lineage: mostly Sativa Are you looking for an early finisher? Then this is one great choice. The carpatian is one of the fastest flowering sativa's you will ever find. You will not be disappointed with this in your outdoor garden. The buds are not as dense like the indicas in our collection but will still provide good yields. Flowers have green to yellow undertones of color and it has an intense perfume smell with hints of mint.

Mają też w swojej kolekcji piekielnie mocną indice Night Hail ultra, która jest niesamowita. Zielonylasss może coś o niej powiedzieć :)
http://www.bluehemp.ch/112073/112787.html
Pozdro
 
D

darek648

sory że tu a Night Hail ultra dochodzi u nas ???bo wygląda że ten breder robi większość pestek pod nasz klimat i warto było by sie u niego zaopatrzyć na przyszły out powiecie co wiecie o tym darwin seeds co od nich dochodzi a co nie jak sie by oczywiście komuś chciało :)

a propo zen seeds też ma dość ciekawą kolekcje pestek pod nasz klimat tylko nie wiem co z stamtąd dochodzi co nie obczajcie sami http://www.hemcy.at/oscommerce/index.php?cPath=1_24
 

Plantator

Active member
Veteran
ja tylko chciałem powiedzieć że dysponuję:] i potrzebuję też innych pyłków

więc tak :

mało diesel rydera
bardzo mało white russian autoflo
sporo lr po grubej selekcji

następnie będzie gg x gg od voda
mxw
esxw
nlxw

no i jak ktoś chce to jakieś mixy z projektu mega cross

Przydało by się znaleźć chętne panienki co by potem się nasionka rozpłynęły po Polsce i nie tylko.
 
Ja bede posiadal sporo pylku AF F1 za kilka tygodni miedzy innymi DR, WR, AK 47 , w tej chwili DR F1 pokazal jajca ma bardzo dobre pheno z trzema glownymi szczytami :)
Jezeli ktos jest chetny prosze pisac w tym temacie
 

Latest posts

Latest posts

Top