What's new

OG Polish Team forumowi breederzy

Silas

Member
Veteran
Czas na kolorek w dziale ruchaczy zapylaczy ;D
Lil Daddy (PurpleBastard f2 x AFMiX)
picture.php

Tosz to ale jajcarz
picture.php


I czas na maleńkie mamuśki
White Shark by Masakrator
picture.php


picture.php


(DFxLR)f2
picture.php

Pylimy nie śpimy
picture.php
 

Plantator

Well-known member
Veteran
No właśnie , pylimy:]

Kilka pyłków od WAS poszło do projektu mega cross



A tu pyłek lr poszedł na dopylanie df x lr , oasis x lr i purple bestard x lr



DF x lr webbed




DF x lr autoflowering






PB x lr




oasis x lr




całość spota x lr



m x w

 

Plantator

Well-known member
Veteran
Aha , no i selekcja LOWRYDERA

mi tam się podoba , szczególnie jak się czeka na inne zbiory:

Nie obeszło się bez udziwnień hehe mały foxtail




Tak rosły:




Tak zostały ścięte:




tu mikro fenotyp który zauważam co roku:
 

Plantator

Well-known member
Veteran
a tu zbliżenia:






i nowa armia poszła na próbę do gleby , może się uda:




No i to po co to wszystko się dzieje:]



inne automaty:

wr auto

diesel ryder


tutaj taiga która miała być auto ;




no właśnie maiło być auto a nie jest , rośnie i rośnie już jakiś czas , i ani preflowera nie ma , oszukali nas!!!!!
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Aaa co z ta taiga i tundra ,slyszalem ze malo ktora jest automatyczna ? Jeszcze tego nie mialem w lapskach ,warte cos?

A tutaj gotowy juz produkt Feminized WM





 
ja mialem wlasnie taige i tundre. Jak na automaty feminizowane bardzo dziwne....
po pierwsze nie są automatami, maja 2 metry wzrostu, 3 miesiace ponad.... a po drugie nie sa feminizowane...... bo wyszly im jaja. Bardzo nieładny produkt wypuscilo dutch passion. Bardzo duzy popyt byl na te nasiona i widac wlasnie ze producenci f1 wcale nie sa lepsi od f2. Popatrzcie na masakratora, ma gotowe pestki white master ale nie pusci ich w obieg puki nie sprawdzi jakosci, tak samo bylo z poprzednimi femi. Dutch passion zrobilo pestki i nawet nie pofatygowalo sie o sprawdzenie jakosci tego produktu. a cena tez nie jest najmniejsza....
 

masque

Active member
wsrod f1 co raz wiecej wypierdalaczy i komercji, ja jestem za dobrym f2, jeszcze femi, w rozsadnej cenie ;)

peace
 

Bedouin

Active member
Veteran
Witam. W tym roku szykuje się dużo pesteczek :D
Tutaj bardzo wczesne zielone pheno purple peace/red erdbeeer x deep chunk/erockets danish passion całe zapylone. Teraz tylko czym? Fajnie bo będzie niespodzianka :D Zapylone albo tym samym wczesnym samcem albo purple power x outmix. Będzie ciekawie :D

picture.php
picture.php
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Mam pytanie do doswiadczonych ,los chce tak ze akurat po scince musze wyjechac na okres ok 3 tygodni , jak zostawie topsy to sie zeschna na pieprz (tfuu nie lubie ) i czy ktos probowal odrazu po scince zapodac topy w zamrazalnik :D i np po przyjezdzie wysusze sobie :D podobno zajebiste efekty po takiej kuracji ,niewiem nigdy nie stosowalem dlatego piszcie :D
 
C

czaczo

siemka,ja tak dwa czy 3 razy zrobiłem,ale po wyciągnięciu ,zazwyczaj do opierdolenia szlo,he he tak tak zioło jest zajebiste z jogurcikiem,troszkę żre w gębę ale przyjemna sprawka.znam jedna kobietę co tak robi zawsze,bardziej okazale topy zamraża,tyle ze ona uzywa pojemników z ktorych się usuwa powietrze,i później je suszy,musisz uważać później przy suszeniu,zioło jak się zamraża to sie troszkę powiększa,norma nie.w dobrze wentylowanym pomieszczeniu musisz suszyć przez pierwsze dni.
to suszarkę musisz mieć zajebista ze ci na wiór po 3 tygodniach się susza.spróbuj w drewniane skrzynce suszyć,możesz dodać suszonych jabłek i nigdy ci nie wyschną na wiór.powodzona
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Za suszarke sluzy box ,zawieszam jaranie ,wlaczam wentyl z filtrem i sie suszy ,bez filtra wykluczone :D ,niewiem wlasnie jak to rozwiazac :D
 

Silas

Member
Veteran
Ja nawet jak jadę grow to susze w boxie;D powiesze sort nad lampą...2 dni jest suche na pieprz z wierzchu...i łodyga jest plastyczna...to wszystko ładuje do słoika i po 2 dniach weed jest elastyczny i nie za suchy.....kilka otwarć słoika i zielsko jest idealnej wilgotności..i można je tak dożywotnio przechowywać bez ryzyka pleśni.

Masakratorze...twój PBf2xAFMIX bez AF?
Z kolei (DfxLR)f2 u mnie bez webbed...;/
 
C

czaczo

box jest idealnym rozwiązanie,ciemno, szczelnie.moze podlacz extraktor z filtrem do czasomierza i niech sie wlacza co jakis czas,ja tak robilem gdy suszylem w szafie wnekowej,ustawialem ze sie wlaczal 15 minut 45 stop,i tak przez cala dobe.grzyb nie powinien sie zagniezdzic,bo nie bedzie kondesacji,ale dla wiekszego spokoju mozesz wieksze topy porozcinac na mniejsze,i ewnetualnie zastosowac jakas siatke.widzialem kiedys dodatek do boxu specjalnie do suszenia ziola
http://www.homebox.net/dhtml/product_family_drynet.php zajebista sprawa do suszenia ziółka w boxie.hehe.pzdr
 

Plantator

Well-known member
Veteran
Witam Panie Fubar :]

po pierwsze chciałem podziękować za motywację płynącą z Twoich postów na hr itd.

po drugie melduję że znalazła się lokomotywa , i zbierają się nawet wagoniki:]

nawet pociągów jest kilka hehe więc źle nie będzie , rozwijamy polski breeding lepiej niż PKP .

dobra , koniec żartów , witamy zpowrotem po sporej przerwie u nas , i zapraszam do rozmowy . pomocy , nowych projektów ....


aha , puki co żadne środki kontroli wzrostu u mnie nie występowały:] może za jakiś czas i w tym temacie pogrzebiemy ...

aha , i chciałem powiedzieć że od niedawna gadamy na czacie IC MAG , jest polski pokój , zapraszamy.
 

Fubar

Member
po drugie melduję że znalazła się lokomotywa , i zbierają się nawet wagoniki:]

nawet pociągów jest kilka hehe więc źle nie będzie , rozwijamy polski breeding lepiej niż PKP .

A wiadomo co z tym co kiedyś tu było: >6,25%< widzę i jakieś kaczki na fotach: to coś związanego z dawnymi: projekcikami czy coś niezależnego?

Mam nadzieje, że lepiej niż PKP ;> które co chwila likwiduje jakieś połączenia ;) . Cusz: kilka lat minęło i się świat zmienił. Lokomotywy.. drogi żelazne rewolucja ;)

dobra , koniec żartów , witamy zpowrotem po sporej przerwie u nas , i zapraszam do rozmowy . pomocy , nowych projektów ....

Radosnego teoretyzowania? Może czasem na "krótka metę" i niekoniecznie TU. Troche sentymentu do tematyki jeszcze pozostało. Ponad 2 lata? W miedzy czasie chyba działy konopne na hypku zupełnie zmarły.

aha , puki co żadne środki kontroli wzrostu u mnie nie występowały:] może za jakiś czas i w tym temacie pogrzebiemy ...

W tym temacie jest fota rośliny potraktowanej bosterem będącym na 100% zbyt stężonym roztworem ga.
Takiego pheno u LR nie widziałem. Potraktowanie kwitnących szczytów ga: mogło by wywołać coś odrobinę podobnego.

aha , i chciałem powiedzieć że od niedawna gadamy na czacie IC MAG , jest polski pokój , zapraszamy.

Może się kiedyś pojawię. Zaglądam TU raz na jakiś czas. Co by zobaczyć co "w trawie piszczy" .. No i postaram się nie robić Czata w Tym wątku.

Pozdrawiam
 

Plantator

Well-known member
Veteran
mój projekt przyszedł z sionkami od kilku osób , jest jednym z kilku . chciał bym rozwijać temat breedingu , bo to lubię , efekty przyjdą z czasem. co mi szkodzi posadzić kilka spotów na nasiona:] hehe

dostałem cross df x lr i posiałem po prostu , tematem zainteresował mnie kiedyś twój thread na hr. ogólnie chciał bym powoli iść w kierunku automatów. ale na pewno nie będę się na tym zamykał.

tez wcześniej nie widziałem takich fenotypów u lr. jedno jest pewne że nic nie stosowałem u mnie na poletku oprócz em , kompostu , mocznika i jakiegoś pk w małych ilościach , bo sorpcja była za duża i trzeba było to jakoś ruszyć heh. sionka odłożyłem , zobaczymy ile takich sztuk za rok z tego wyjdzie:] zapylone było tym co wszystko , czyli najładniejszymi męskimi jakie wybrałem z tego grona lr. resztę usunąłem. nasiona lr dostałem kiedyś od kobaia , potem od kilku innych , pomieszałem to i staram się selekcjonować na coraz większych populacjach:]

zapylam tym jeszcze oasis x lr i purple besterd x lr .
 

masque

Active member
Plantator, jak tylko dobiję do 50 postów czy ile tam trza to odezwe się bo miałbym trochę pyłku Blue Streak f1 dla Ciebie :) tatuś właśnie rośnie, wybrany z puli 10 nasion od mdanziga. pozdro

[edit]
jednocześnie uważam, że nie ma co wrzucać nowych hybryd AF do jednego "wora" z pyłkiem LR :]

w sumie nie dodawałbym do tego mixu Plantatorze nic z LR. myślę, że szybciej uzyskałbyś upragniony efekt i łatwiej byłoby przeprowadzić selekcje, bo jak mniemam chcesz zrobić coś potężnego i wczesnego na PL out? :)

[edit2]

aaa... pochwale sie, zlapałem kontakt do kanadyjskiego breedera i bede testowal jego nowe strainy AF, dopiero co powstałe, a znajdzie się tam m.in. Dieselryder x Strawberry Diesel !! (100% af) kolejna nowa hybryda 100% bez udziału lowrydera :)) to co lubię. peace
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Dieselryder x Strawberry Diesel !! (100% af) kolejna nowa hybryda 100% bez udziału lowrydera

No nie wiem czy bez udzialu lowrydera :D Diesel Ryder (New York City Diesel x Lowryder #2)
Diesel Ryder ma auto z lr#2 wiec cross Dieselryder x Strawberry Diesel ma rowniez auto z lr#2 ,niby skad u niego auto sie wzielo jak nie z lr ?
 

Latest posts

Latest posts

Top