What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Offtopic Thread

padkontrol

Member
Veteran
haha padkontrol z tą kontrolką rezerwy to tak zjebali że szok nie?
Ja mam civica 1,5 ILS VTEC ECONO 98' a ty?

Zjebali na maksa, szczególnie jak się na oparach jeździ ;)
Civic 1,4 iS 75km NON-VTEC, NON-TURBO, SOHC :D 75km, do tego automat hehe

P.S

Polecam samochody z automatyczną skrzynią biegów. Jedziesz a w drugiej ręce masz tortille z macdonalda ;)
 

frether

Member
Veteran
hej chłopaki mam problem i to już od jakiegoś czasu...
trochę uciążliwe to się staje mianowicie muszę wpisywać ponownie pasy do konta mimo że już je wpisałem wcześniej
jak by mnie po zalogowaniu jakoś automatycznie wylogowywało
wkurwiające to jest trochę bo czasem nawet nie mogę wejść by coś komuś odpisać
w ustawieniach mam coś przestawione czy jak??
 

rondel

Member
Bracie ja bym ci pomógł ale zaraz by mnie zjedli czatowi informatycy:D fin i cana
dlatego opowiem co ja robiłem jak mi się to działa, chociaż różne są przypadki, sam wiesz :D
jak nie mozesz zaznaczyc zeby cię pamietało przy każdym logowaniu, to pewnie w opcjach internetowych, cos na wzór kafejek wyjdziesz i nie wrócisz :D
albo kwestia przeglądarki, moja ukochana ie też czasem ma humory, ale jej wybaczam, bo przyzwyczajenie rzecz ważniejsza, do zgadania
 
K

Kain1

Ziel-Zielona nie mogę wysyłać wiadomości PM możesz cos z tym zrobic ?
 

Rolnik

Member
Siema

Wie ktos czy sa gdzies dostepne puzzle z ganja, szukam i nie moge znalezc. Moze na jakis zagranicznych stronach ktos cos widzial. Przypomnialy mi sie czasy dziecinstwa jak zobaczyłem dziecko z mamą kupujące puzlle w sklepie hehhe.
Motyw z ganja z puzzli na scianie za szyba wygladal by elegancko.

edit chodzi o duze puzzle pow. 1000 elementow.
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Cześć ludziska:headbange

Mam kilka pytań i w sumie nie wiem gdzie je razem wrzucić to walę tu :)

Czy ktoś z Was wie gdzie można kupić OG rascal seeds ?
Jedyne co mi google powiedziało to, że ma punk medyczny(taa) gdzieś w michigan w us..

Następna sprawa, jaką średni mają trwałość nawozy mineralne ? Co poniektóre butle już parę lat stoją jak np. hesi bloom 5L w którym się coś narodziło... jakaś dziwna zawiesina, widać są bakterie co i nawóz mineralny zjedzą hehe
Pytanie czy czas ma wpływ na podatność na infekcję zmieniając przy tym skład z biegiem czasu przy nawozach wieloskładnikowych?:chin:

Na koniec chciałbym zapytać czy ma ktoś namiary gdzie można kupić screeny 220 i 160 mikronów? Zależy mi na czym dobrym, najlepiej na wymiar ale po 1m2 też będzie ok hehe
Chcę zbudować taką zabaweczkę ale nieco solidniejszą, projekt w sumie gotowy tylko screena na bęben brakuje:dunno:
2010-02-03_P.Extractor-20-Edit.jpg


pozdro wszystkim !

peace:wave:

EDIT:
Dziękuje wszystkim w szczególności panom Kob,Gib,Pad i Freth za adresy, to co znalazłem przerosło moje oczekiwania, dziekuję...:jump::jump::jump:
:bow::bow::bow::bow::bow::bow:
 

kobaia

Member
****** na Cali Connection, jest tam link do dystrybutora w UK, albo na aukcji (wyslalem pm).
Odnośnie nawozów, ja trzymałem 2 albo 3 lata bloom z adv hydro holland, zapomniałem o nim zupełnie i zrobiła się masakra chemiczna, nawóz się rozdzielił na gęsty syrop i czerwony płyn, a nalot z kryształków prawie przeżarł butelkę hehe. Dolałem go dwa razy roslinom i ledwie przeżyły, nie mam miernika, ale przypuszczam że pH zmieniło się drastycznie. Nie ma to jak organika i plantonk :D
 

nojro

Member
hdfg

hdfg

kocham to forum miloscia szczera i platoniczna, za chwile wrzuce pierwsze zdjecia z tegorocznego ałta, na in narazie nie ma opcji, pozdro chlopaki i dziewczyny, trzymajcie sie bezpiecznie. ja tu mam sesje i piekny wschod slonca ze skywalkerem i flasza absoluta, wielki szacunek dla wszystkich icmagowiczów!!!
 

BReal

Active member
Ludzie wchodźcie częściej na czat. W końcu po to został stworzony żebyśmy mogli się integrować :rasta:
 

weedsmoker

Active member
siema
wybiera sie ktos na marsz w sobote? Mozna by sie ustwaic gdzies, a pozniej na after party isc....priv
pozdr
 

khr

New member
Ludzie wchodźcie częściej na czat. W końcu po to został stworzony żebyśmy mogli się integrować :rasta:
Z checia, ale ...

khr, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

:(
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Z checia, ale ...

khr, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

:(

czat dostepny od 50 postow
picture.php

pozdro ZZ
 

petn

Member
Bylem na weekend na Slowacji i powiem wam ze jesli chodzi o palenie w miejscach pulicznych jest o wiele bardziej bezstresowo niz u nas. Nie przyciagalo to tak uwagi jak u nas jak sie stoi w pare osob i pali jednego lolka. Nie wiem w sumie jak u nich wyglada sprawa posiadania czegos przy sobie ale natrafilismy na jeden patrol ktory przechodzil obok i nic zero rewizji zero pytan, panowie napewno czuli zapach widzieli nasz stan a przeszli z delikatnym usmiechem na ustach. W sumie nie wiem jak by bylo gdybysmy trafili na kogos innego ale u nas chyba by tak latwo nie poszlo. A jak jechalismy przez te zielone tereny to w oczach mialem miliony miejscowek. Tu gdzie mieszkam musze sie ostro naszukac zeby trafic na dobrego spota. Zaluje ze juz wczesniej tam nie jezdzilem bo jest calkiem fajny klimat.
 

BlinD

Active member
Mam pytanie do was odnośnie aparatów kompaktówek, mianowicie czy posiadacie jakieś kompaktówki i jesteście z nich zadowoleni ? myślałem nad lustrzanka (niby świetna sprawa ale 2-3k samo body by kosztowało mnie + obiektywy z 2 podstawowe pewnie tez co najmniej 1-2k)i nie chce mi sie tyle siopy wydawac na popstrykanie raz na ruski rok zdjec. chodziłoby mi głównie, żeby kompaktówka sprawdzała się w zdjęciach (może nie dosłownie makro) ale cos w tym stylu, widziałem już dawno temu, że ktoś ładne zdjęcia z bliska małym peryskopom robił, że nawet włoski na nich było widać i pisał, że chyba jakimś canonem to robił ale za h... nie moge znaleźć tego.
podrzucilibyście mi jakieś modele z których jesteście zadowoleni ?
 

g1enek

Member
Moj schemat na ogarniecie :)

Kazda cyfa/liczba to jakas odmiana
Zielone kwadr = panie reg
czerwo kwadr = mesk reg
M - maroc femi FS
kolka ziel - nie okreslona plec
itd :]

picture.php

picture.php


Pozdrowionka :blowbubbles::blowbubbles:
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Siema załogo !
Nie mamy miejsca na (mniej) ważne ogłoszenia więc tutaj piszę:D

Na seedboutique pojawiły się pestki Cindirella 99 BX-1 od mosca negra, geny wielce wybitne i tanio, sam się obkupiłem i Wam też polecam. Spieszcie się bo szybko idzie :D
https://www.seedboutique.com/Produc...edList-Mosca-Negra-Cinderella-99-BX-1&Type=PD

peace


EDIT:

hehe szybciutko poszło, chyba ze 3h było w ofercie, a mnie martwi że potwierdzenie zamówienia nie doszło;/


EDIT 2:


Jeszcze taka ciekawostka jest tanio do nabycia :

https://www.seedboutique.com/Produc...e=SeedList-Canna-BioGen-Peyote-Purple&Type=PD

Peyote Purple od Canna biogen, to jest wsobna selekcja czarnego pheno bubba kush, bardzo mocna, nietypowa indica.
 
Top