What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Offtopic Thread

C99 F2 od Fractal Genetics selekcjonowana z genow Mosca Negra tez jest dostepna na Boo i tez w niskiej cenie

zapomnial bym, pojawil sie tez dlugo oczekiwany Sweet Tooth #4 od SOFT 420



edit: ST#4 zniknol szybciej niz sie pojawil


pozdro
 

Dronabinol

Member
Siemandero

pytanie z innej beki więc chyba odpowiedni temat

jak myślicie wrzucanie zdjęć z serwisów hostingowych zagranicznych typu: imageshack, photobukcet itp z uprzednio skasowanym exifem (metadane) jest bezpieczne?

wydaje mi się że w tej kwestii zdania są podzielone, chyba każdy kiedyś takie zdjęcia uploadował, jak myślicie z perspektywy czasu, i obecnej techniki?
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Siemandero

pytanie z innej beki więc chyba odpowiedni temat

jak myślicie wrzucanie zdjęć z serwisów hostingowych zagranicznych typu: imageshack, photobukcet itp z uprzednio skasowanym exifem (metadane) jest bezpieczne?

wydaje mi się że w tej kwestii zdania są podzielone, chyba każdy kiedyś takie zdjęcia uploadował, jak myślicie z perspektywy czasu, i obecnej techniki?

Po to ludzie dają datki na serwery na których stoi to forum byśmy mogli tu bezpiecznie fotki wrzucać, wrzucanie fotek na jakieś kolosy to czysty bezsens przy opcjach jakie masz tutaj.

Na chwilę obecną poza serwerami IC najbezpieczniejsze miejsce dla zdjęć roślin to dysk w ołowianej osłonie zlany betonem pod domem starców hehe

Jeśli masz paranoję z bezpieczeństwem jak ja to przebij sobie adres MAC sieciówki, ogarnij sobie mega antenę 2.4Ghz by mieć wchuj zasięgu i podepnij się pod panią Jadzię...
Gdy się znudzi zmienianie proxy to polecam zapoznać się z programami TOR oraz CyberGhost VPN...

Ale i tak Iron ma racje, kwestia budżetu choć na pocieszenie powiem że psiarnia jest tak biedna, że jeśli nie masz 12+ lamp to nikt się Tobą nie zainteresuje.

Najważniejsze zasady bezpieczeństwa to :

no smell
no tell
no sell

Peace:tiphat:
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Ludziska, canna biogen ma znów w ofercie regulary PCK i Peyote Purple !

Na następny grow rzucę po paczce PCK od canna biogen i ACE seeds i zobaczymy różnice...

Teoretycznie CB mają fioletowe feno ustabilizowane, w pestkach od ACE będzie wieksza wariacja fenotypów od czerwonego przez intensywny fiolet do czarnego(sativa feno)

Warto te pestony brać !

peace

ONE LOVE !
 

Kikeritz

Member
Hej :)
Przeczytajcie: http://wyborcza.pl/1,97657,9974461,Wakacje_bez_narkotykow.html?as=2&startsz=x
Zwłaszcza interesujące są dwa akapity:
Po pierwsze, już w trakcie przesłuchania nie godzić się na propozycję prokuratora. Przyznać się do popełnienia przestępstwa (bo przecież posiadało się narkotyki), zadeklarować, że były to narkotyki na własny użytek (a nie po to, żeby komuś sprzedać, dać, poczęstować kogoś) i podać swoją tożsamość. Ustają wtedy przesłanki do zatrzymania i należy się domagać wypuszczenia. A jeśli policja nie chce tego zrobić - można od razu złożyć zażalenie o zatrzymanie.

Po drugie, można skontaktować się z Rzecznikiem Praw Osób Uzależnionych (tel. 517 933 301), który powie, co dalej. Czyli pomoże napisać wniosek do sądu o umorzenie postępowania ze względu na znikomą szkodliwość społeczną czynu (art. 17 Kodeksu postępowania karnego). Jeżeli narkotyk był już w fifce, rzecznik powoła się też na orzeczenie Sądu Najwyższego z 26 stycznia 2009 r., zgodnie z którym jest to nie "posiadanie" narkotyków, tylko ich "zażywanie". A to nie jest w Polsce przestępstwem.
Ciekawe, czy komukolwiek udało się tak wybronić. Widziałem na polskich forach, że niektórym udało się nie dostać żadnej kary ze względu na znikomą szkodliwość społeczną. Swoją drogą to cholernie trzeba by być nieostrożnym, by wpaść... Albo nosić szerokie spodnie ;)
Pozdrawiam Was:tiphat:
 

lob19

Member
Veteran
Swoją drogą to cholernie trzeba by być nieostrożnym, by wpaść... Albo nosić szerokie spodnie ;)
Pozdrawiam Was:tiphat:

Czasem wystarczy odrobina pecha, nawet jak jesteś ostrożny i nie nosisz dredów, szerokich spodni, dresów ani bluz z kapturem ;)

3majcie się

P.S K+ dla wyborczej za całą tę akcję "My Narkopolacy". Wiele można o wyborczej powiedzieć, ale za to, mają u mnie propsy :)
 

Kikeritz

Member
Hej :)
http://issuu.com/pspnpolska/docs/zielony_mnb#download
(Monar Na Bajzlu, wiosna 2011)
Interesujące... To nie ten sam Monar, co kiedyś, jak widzę. Choć osobiście nigdy nie szukałem u nich pomocy i raczej nie będę, bo uzależnienia u siebie nie widzę, to słyszałem różne historie o panujących (kiedyś) w ośrodkach Monaru warunkach i traktowaniu w nich ludzi...
Co do samego czasopisma, to warto przeczytać. Są tam informacje, że nie ma czegoś takiego jak "syndrom amotywacyjny". Jak sądzę, niektórzy po prostu nie wierzą, że coś im się uda i zamiast tego wolą zapalić; stąd wzięło się przekonanie o istnieniu takiej choroby.
Pozdrawiam Was:tiphat:
 

daniels

Member
zasilacz do TLC

zasilacz do TLC

ma ktoś pojęcie jaki zasilacz kupić i gdzie do zasilania świetlówek TNEON?

są dostępne tylko w zestawach z odbłyśnikiem ale ten mi się nie sprawdzi więc szukam rozwiązania zastępczego.

potrzebuję też pojedynczego gniazda g11 do tych świetlówek (namierzyłem tylko podwójne).

dzięki
 
B

BajCus

Siema, wybiera się ktoś na woodstosck? Jak coś to proszę o PM. Pozdro
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Łaskawie proszę pana Lee o usunięcie tegoż posta, spełnił misję i już nie jest potrzebny :)

serdeczne pozdro zielona POLSKO !!! Oby dobrego zioła nigdy Wam nie brakowało !

peace and love
 

Chwast

Active member
Witam was, poczytalem ostatnio troche o zololecznictwie i oto prosze wyciąg z
Miłorząbu dwuklapowego ktory napewno pomoze niejednemu z nas
Działanie" :
Ginkgo Biloba - Preparat korzystnie wpływają na układ krążenia (głównie krążenie mózgowe). Poprawiają koncentrację i zdolność do zapamiętywania. Ginko Biloba wpływa również na zwiększenie ilości tlenu dostarczanego do komórek i aktywnie usuwa szkodliwe wolne rodniki tlenowe, opóźniając tym samym procesy starzenia układu nerwowego.

Preparat występuje na rynku w opakowaniu zawierającym 30 tabletek.

Cena orientacyjna to 8 zł za opakowanie.
 

BReal

Active member
Czy komuś doszedł kiedyś Durban Poison? Ten oryginalny z RPA, nie krzyżowany z innymi odmianami? Niby jest jeszcze ten sezon ale myślę już o następnym i bardzo mi się spodobał opis Durbana.

Słyszałem, że Dutch Passion ma dobrego Durbana, ale nie jestem do niego przekonany w 100%. A Durban od Sensi Seeds jest kiepski? Jeśli tak to czemu? Bo niedochodzi? A może jednak komuś doszedł w Polsce?

Jeśli znacie jakieś dobre źródła do pestek to walnijcie linki. Ogólnie każda wiedza na temat tej odmiany będzie mile widziana.

Peace! :wave:
 
P

piterr

czysty pewnie nie dojdzie, szybki durban i dobry byl kiedys w f2seedas, nei wiem czy jeszcze jest, i jak z jego jakoscia - moze wypowie sie ktos kto kupil tam na ten sezon....
pozdrowki
 

BReal

Active member
Chyba jednak zainwestuje w Durbana od DP. Może to nie jest mocne jaranie, ale to w końcu sativa a efekt na pewno jest powalający. No i to uczucie, że jara się coś oldschoolowego, hehe..

Zresztą popatrzcie sami. To fotki Durbana DP gościa co się zwie @zeeland:

P10201801.JPG


P1020202.JPG


I jak tu nie chcieć? :D
 

ziben

Active member
Veteran
No wygląda świetnie! Budziki jakby siedział pod hpsem :) Zawsze chciałem spróbować z Durbanem na oucie, ale tylko na chęciach się skończyło. Może w przyszłym roku się uda :) Naprawdę wygląda kozacko!
 

BReal

Active member
Mógłby mi ktoś podsunąć link do artykułu w którym było by wszystko o zależności czasu fazy kwitnięcia do ilości kanaboidów aktywnych i nieaktywnych? Ciekawi mnie ile THC jest wytwarzanego w różnych fazach kwitnienia (na początku, w środku, końcu itp.) i jak to się przekłada na praktykę. Chodzi mi o zastosowanie praktyczne, ale też o przyswojenie pewnej wiedzy teoretycznej.

NP.: Przypuśmy, że jest taka sytacja, że mam poletko niedojrzałych plantów którym dużo (parę tygodni) brakuje do końca, ale ze względu na sytuację (np. pogodę, mrozy, pleśń, nieplanowane wyjazdy, itp.) jestem zmuszony ściąć krzaki dużo wcześniej. Ale czy to się w ogóle opłaca? We wczesnej fazie kwitnienia iloś kanaboidów jest raczej bardzo niewielka i nawet nie wiadomo czy to będzie kopać. Może wtedy lepiej zaryzykować i zostawić to jescze na jakiś czas chcociaż ryzyko jest duże?

Interesują mnie zależności dotyczące nie tylko THC ale również CBN i CBD.

Ogólnie bardzo mnie interesuje literatura naukowa na temat zależności pomiędzy ilością i rodzajem produkowanych kanaboidów a fazami wegetacji/kwitnienia (czy warunkami klimatycznymi/pogodowymi lub genetyką).

Ciekawi mnie również czy to prawda, że zdrowa roślina produkuje więcej kanaboidów od słabszej lub chorej? Czy to do końca prawda skoro nawet malutkie krzaki, zaniedbane i niepodlewane potrafią dać ładnego kopa?

Zastanawiam się kiedy mój Maroc zacznie nabierać mocy, bo chociaż wygląda super to kryształów na nim jest mało, chociaż liście już połyskują od żywicy. Z tego co pamiętam Maroc powinien mieć więcej kryształów w tej fazie kwitnienia (3 lub 4 tydzień?). I nie jestem do końca pewien czym jest to uwarunkowane. Czy to takie pheno mi się trafiło, czy po prostu pogoda jest trochę do du*y ;P Możliwe też, że wszystko jest OK, tylko ja trochę za bardzo się zamartwiam.

Pzdr!
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Panowie komu zdarza sie zostac wywalonym z chatu pomimo aktywnej rozmowy z innymi?
Pozdro
 

Latest posts

Latest posts

Top