What's new

Offtopic Thread

Green Heart

Member
nie jestem pewien czy tam można zarcie wnosić wnosić.. ale raczej tak. jak nie mozna to powinno to byc na bilecie napisane. nie powiem ci dokladnie bo jescze biletu nie kupilem :D trzeba będzie kombinować...
a masz ich w zapasie ? xD
 

JrDarus

Member
jak spośród ok 10 tys ludzi wypatrzysz lysego jedzacego okragle ciastka i sypniesz tajnym kodem w stylu icmag green heart to sie załappiesz :DxD
 

jerzu19

Active member
Veteran
witam
mam pytanko mial moze ktos do czynienie lub slyszal cos o odmiance ktora po wyschnieciu pachnie marchewka??
hehe to dziwne ale na serio ganda tak pachnie.

pozdro
 

Ergonomic

Member
miałem w zeszłym roku jakieś późne pheno ARNE od esbena
nawet po curringu leciało świeżo starkowaną marchewką :D
 

Big Top

Member
witam
mam pytanko mial moze ktos do czynienie lub slyszal cos o odmiance ktora po wyschnieciu pachnie marchewka??
hehe to dziwne ale na serio ganda tak pachnie.

pozdro

No pewnie była to roślina z nasion od Hota nawet niektórzy mieli okazję ją palić, nazwałem tą rośline karotta, pachniała jak marchewka, tak wyglądała - pozdro top :)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
mam pytanko mial moze ktos do czynienie lub slyszal cos o odmiance ktora po wyschnieciu pachnie marchewka??
hehe to dziwne ale na serio ganda tak pachnie.

pozdro



Witam
podzielam zdanie przedmowcy wielkiego Topa :gday: pachnialo marchewka na odleglosc ,w pestkach od Hota ukrte sa smaki owocow i warzyw , a przedewszystkim cale jego wielkie serce.
kiedys dostalem do zakupu z c.fr.pl gratisy i tez byly marchewkowe- ludzie pamietaja marchewkowe sampelki ;)
http://www.youtube.com/watch?v=IdEJphoSpU4

milego dnia :tiphat:
 

jerzu19

Active member
Veteran
witam
moze kogos to zainteresuje notatka byla umieszczona na stronie nirvany,chodzi o nowe automatyczne odmiany tego seedbanku

Autoflowering strains

IMPORTANT NOTICE ON OUT OF STOCK STRAINS:

Time to cut the BS and inform you on what's really going on. There's a lot of nonsense doing the rounds about our decision to put four of our auto-flowering strains out of stock, so here's the truth, straight from the source.

Since introducing our four new auto-strains, reactions were mostly positive. We would like to stress that many of our customers have successfully grown these strains to their full satisfaction, as photos on many online cannabis communities will prove. There was one small batch of faulty Blue Mystic autos sent out, but we replaced seeds for the few customers that were involved. Lately, however, we have been receiving more and more complaints about a failure to flower in these four strains. This is why we have decided to temporarily stop selling them. We are currently doing some major quality testing to ascertain which batch or batches caused these issues. Since a lot of people still reported successful grows, and since testing is done regularly, we do know that not all batches were affected.

For all our customers who've ordered auto-flowerers from us, here's what you should do: First, don't panic! Rumour-mongers most likely have never even ordered from us, and are often not properly informed. Your seeds may very well turn out to have nothing wrong with them whatsoever.

Begin by making very sure that any problems you are experiencing with these strains are not due to grower mistakes! Common mistakes include:

- using nutrients intended for use in the vegetative period. If you're using these, the plant will not get the necessary nutrients to start producing flowers. Solution: switch to flowering nutrients immediately.
- using a 24/0 light cycle. The fact that auto-flowerers are not photo period dependent, like regular cannabis plants are, does not mean that being bathed in light 24/7 is right for them. Many growers make the mistake of thinking plants need to be exposed to light as much as possible to grow bigger, when the dark period is actually when plants use that built-up light energy to develop roots and leaves. (obviously, using a dark period also means far lower electricity bills and heat output). Solution: switch to an 18/6 or even 16/8 light cycle.
- using too high temperatures. Tying in with the issue above - if plants get too hot, flowering may be affected. Slightly lowering the temperatures simulates the ending of the growing season, thus stimulating flowering. Solution: carefully lower those temperatures.

The above should fix issues experienced with seeds from all good batches. If you believe you have received a bad batch, and you've tried the above solutions and still have problems, please contact us through the Help Desk and we will sort things out. If, on the other hand, you've been driven to panic over what someone wrote on a forum, we would urge you to verify that your growing conditions are correct with the help of the list above.

In the meantime, as mentioned above, we will focus on batch testing to find out which batches were affected, and on quality control to make sure this doesn't happen again. As a safety measure, all batches of these autoflowering strains will remain set to "out of stock" until we can be sure that the batches we have are flowering properly. Thank you for reading, and our apologies to all customers who were affected.


pozdro
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Panowie jako że nasz zacny mod Kov zaginął w zaspie, może pomyśleli byśmy nad pomocnikiem dla niego? Co o tym sądzicie?

Edit: to ja proponuję ziela albo vodza, miłe chłopaki z miasta hehe dadzą sobie radę
 

padkontrol

Member
Veteran
Panowie jako że nasz zacny mod Kov zaginął w zaspie, może pomyśleli byśmy nad pomocnikiem dla niego? Co o tym sądzicie?

Finger wyprzedziłeś mnie :) Myślałem nad tym ostatnio i to jest dobry pomysł. Kov dostanie pomocnika na czas jego nieobecności. To co jakieś propozycje kandydatur ? hehe

Edit : ziel albo vodz. Zgadzam się. Miłe kulturalne chłopaki ze znajomością angielskiego :)
 

rondel

Member
Rzeczywiście kandydatury godne i zacne, oczyiwście jeżeli są gotowe i skore do podjęcia się takowej funkcji
mamy 2 osoby, czyli druga tura wyborów jak znalazł, 6 grudnia roztrzygnięcie, prosze przedstawić kiełbaske wyborczą to się zastanowie :bump::bump:

w tym momencie chciałbym poruszyć kwestie kov'a, gdyż jego absencja jest długa i niepokojąca, może ktoś podrzucić co się dzieje z naszym modem, albo jeżeli nikt nie wiem to może wypadało by podbić do wyższego szczebla icmag'a

pozdrowienia z zasypanych krain:tiphat:
 

chilum

Member
Hmm, nie wiem czy to dobre miejsce na pytanie o.....:

"Mistica Sativa" - magazyn edukacyjno-demaskatorski 1/97.

Otóz sprawa ma się tak.

Siedziałem dawno kiedyś na rynku miasta na Sląsku i przysiadło się obok mnie dwóch młodych ludzi.

Czytali, przęglądali owe wydawnictwo.

Ma ono 30 stron, na dobrym papierze, fotograficznym, czy kredowym( nie znam się).

No wyglądał profesjo z duzą ilością rycin, zdjęc.

Ja byłem wręcz zbulwersowany ;-).

Ja palący wtedy już prawie ponad 15 lat i nie wiem nic o takim magazynie???(był rok chyba jakoś 97/98).

A chora ambicja nie pozwoliła mi się zapytać o to co czytają.

Nie pamiętam w jaki sposób dostał się ten magazyn w moje ręce.
Dawno też to było.

Treścią magazynu są artykuły nt cannabis i jego przetworów.

Profesjonalnych artykułów, b.dobrej jakości zdjęć i rycin.

Kompetentni autorzy, czy też wybór przełożonych treści.

Dane prowadziły do Gdyni( adres do korespondencji).

Czy ktos z Was miał kontakt z tym magazynem, czy też może autorami??

Nie spotkałem już drugiego numeru.


pzdr for All of U, wherever UR


C
 

Outowiec

Member
witam, wszystkich po długiej przerwie. Greje urodziły mi śmieszny plon brak możliwości i hujowe miejsce zrobiły swoje, zawiodłem publiczność ale siła wyższa.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

Z tego wszystkiego nie wiem co napisac :ying:
Napisalem wczoraj do Skipa i Cygana z zapytaniem czy nie wiedza gdzie jest kov i hot bo znikneli jakos w tym samym czasie i zeby dal znac jak sie czegos dowie bo brakuje nam jego osoby a martwimy sie juz jakis czas , jest naszym kochanym moderatorem ktory zawsze wie co jest najlepsze a co do skasowania ;)
Pokladam nadzeje ze kov sie przeprowadzil czy jakos tak ze wszystko jest OK tylko ze czasu nie ma :ying:

Ja osobscie mam kilku kandydatow na moda :
vod
jahman
zielonylasss
top
cardiel
thor
fish
to sa osoby ktore bardzo duzo robia dla forum w momencie wybierania zastepcy ??? ( nie wiem o co chodzi zabardzo???) warto wspomnie o tych osobach , z tego co kiedys pisano to ze cygan wymaga spodkania osobistego z modem danego dzialu , otoz nie jest to potrzebne osoba tam morze sobie mieszkac w abudabi i nie musi sie wcale spotykac z adminami IC , nie ma zadnego wynagrodzenia za to stanowisko .
Osobiscie moje zdanie jest takie ze osoba ta powinna byc DLA LUDU TO TEZ PRZEZ LUD WYBRANA sa kandydaci to zrobic taka tabele jak jest na foto miesiaca i roku( swoja droga zapierdalac glosowac na Polaka , wiem jak to jest bo raz sie otarlem o 1 miejsce :jump:) i tam niech kazdy odda swoj glos , a osoba ktora zbierze najwiecej glosow zostanie powolana na to stanowisko , moze za bardzo to komplikuje sam nie wiem :ying:

Napewno jest mi niezmiernie milo ze padla moja kandydatura , nigdy o tym nie myslalem zawsze znajdowalem jakies foty w necie i se wklejalem na IC ;) kocham was uszczesliwiac w taki czy inny sposob , moje zdanie jest takie , obecnie mam dosc czasu by moc sie czyms zajac w najblizszych 2-4 latach nic sie nie zmieni , wielki to zaszczyt i odpowiedzialnosc Finger dziekuje za ta wiare we Mnie - to bylo jak ku pokrzepieniu serc :) niech sie wszyscy wypowiedza co mysla na ten temat i jak to widza :gday:

pozdrowienia

p.s. mam jedno marzenie , pragne by sie spelnilo :D zeby KOV wrocil tak by bylo najlepiej :cathug:
 

Big Top

Member
Hej, ja proponuję naszego super ziel-zielonego, co Wy na to ? Chyba dobry wybór.
Kov jest i zawsze będzie u nas w sercach, czekamy na Ciebie bracie.
 

jerzu19

Active member
Veteran
Witam
Masakrator dostal juz moj glos na fotke miesiaca,a jesli chodzi o zastepce Kov`a to moj glos oddam na Z-z!!

pozdro
 

Mier

Member
Nie jestestem długo na forum ale ziel - zielony jest dosłownie wszędzie i myślę, że jest to bardzo dobra osoba na to stanowisko. :tiphat:
 
V

vod

ja się nie piszę na modowanie - raczej odwyk od internetu by mi się przydał.

ziel-zielonego polecam/popieram. skoro ma czas i chęć :)
 

Latest posts

Latest posts

Top